Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski

Junior starszy:
  CLJ U-18;
Junior młodszy:
  CLJ U-17;

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15;

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

 MGTS Działoszyce
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 1Sb14 SIE17:00
 
  3 — 0   Wisła Nowy Korczyn
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIKolejka 1Sb28 SIE16:00
 
  0 — 9  Unia Sędziszów
Klasa B, gr. IIKolejka 1Nd29 SIE11:00
 
  2 — 2  Vitalpol Solec-Zdrój
Piotr Leżuch 29', Norbert Biały 33'
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 2ŚrWRZ16:30
 
  2 — 4   Zenit Chmielnik
Piotr Leżuch 24', Norbert Biały 80'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIKolejka 2SbWRZ10:00
 
  1 — 3  Naprzód Jędrzejów
Oliwier Frąckiewicz 58'
Młodzik starszy, gr. IIKolejka 2SbWRZ12:30
 
  0 — 0  GKS Imielno
Klasa B, gr. IIKolejka 2NdWRZ11:00
 
  4 — 4  Jawornik Gorzków
Norbert Biały 55', Wiktor Biały 62', Seweryn Pieron 66', Wiktor Janik 90'
Młodzik starszy, gr. IIKolejka 3Pt10 WRZ16:00
 
  2 — 6  Unia Sędziszów
Szymon Kuśpiel 16', Jan Porada 37'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIKolejka 3Sb11 WRZ10:00
 
11 — 1  Nida Sobków
Kamil Kłębek 9', Oliwier Frąckiewicz 12', 80', 81', Paweł Kocel 34', 71', 77', 85', 89', Piotr Nowak 36', Wojciech Żera 86'
Klasa B, gr. IIKolejka 3Sb11 WRZ16:00
 
  1 — 3  Deko Włoszczowa
Tomasz Śliwa 85'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIKolejka 4Sb18 WRZ09:30
 
  0 — 5  Piaskowianka Piaski
Młodzik starszy, gr. IIKolejka 4Sb18 WRZ11:00
 
  1 — 6  Piaskowianka Piaski
Szymon Kuśpiel 57'
Klasa B, gr. IIKolejka 4Nd19 WRZ11:00
 
  1 — 3  Nida Sobków
Wiktor Biały 25'
Młodzik starszy, gr. IIKolejka 5Sb25 WRZ10:00
 
  0 — 3  DAP Kielce
Klasa B, gr. IIKolejka 5Nd26 WRZ15:00
 
  2 — 2  Strzelec Chroberz
Norbert Biały 75', Sebastian Marzec 90'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIKolejka 5Śr29 WRZ16:30
 
  4 — 0  Unia Małogoszcz
Adrian Helak 24', Mateusz Waligóra 30', 81', Paweł Kocel 72'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIKolejka 6SbPAŹ12:30
 
  2 — 2  Unia Sędziszów
Mateusz Waligóra 46', Paweł Kocel 62'
Klasa B, gr. IIKolejka 6NdPAŹ15:00
 
  5 — 0  Unia Małogoszcz
Wiktor Biały 22', Sebastian Marzec 28', Damian Szostak 57', Piotr Leżuch 76', Patryk Szaleniec 80'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIKolejka 7SbPAŹ09:00
 
  1 — 2  Naprzód Jędrzejów
Mateusz Waligóra 27'
Młodzik starszy, gr. IIKolejka 7SbPAŹ10:00
 
  1 — 2  GKS Imielno
Mateusz Spyrka 24'
Klasa B, gr. IIKolejka 7Nd10 PAŹ11:00
 
  0 — 7  Nidzica Dobiesławice
Młodzik starszy, gr. IIKolejka 8Sb16 PAŹ12:00
 
  0 — 3  Unia Sędziszów
Klasa B, gr. IIKolejka 8Nd17 PAŹ11:00
 
  1 — 5  Bucovia II Bukowa
Norbert Biały 89'
Młodzik starszy, gr. IIKolejka 9Nd24 PAŹ09:00
 
  1 — 4  Piaskowianka Piaski
Szymon Kuśpiel 27'
Klasa B, gr. IIKolejka 9Nd24 PAŹ11:00
 
  1 — 1  LZS Czarnocin
Piotr Leżuch 54'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIKolejka 9Nd24 PAŹ14:00
 
  1 — 4  Piaskowianka Piaski
Mateusz Waligóra 87'
Młodzik starszy, gr. IIKolejka 10Nd31 PAŹ09:00
 
  0 — 3  DAP Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIKolejka 10Nd31 PAŹ10:30
 
  5 — 1  Unia Małogoszcz
Bartłomiej Szostak 5', Mateusz Waligóra 10', 28', Paweł Kocel 52', Kamil Kłębek 78'
SparingiNd20 MAR14:00
 
  3 — 6   Victoria 2015 Skalbmierz
Klasa B, gr. IIKolejka 10Nd10 KWI11:00
 
  0 — 3  GKS Solec-Zdrój
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. VIKolejka 3Cz14 KWI11:00
 
  4 — 6  Polanie Pierzchnica
Mateusz Waligóra 36', 49', Paweł Kocel 77', 85'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. VIKolejka 1Wt19 KWI15:30
 
  7 — 1  Zenit Chmielnik
Mateusz Waligóra 4', Dawid Kuzia 12' (sam.), Piotr Nowak 41', Paweł Kocel 70', 77', 85', Szymon Przybycień 86'
Klasa B, gr. IIKolejka 12Nd24 KWI11:00
 
  3 — 2  Deko Włoszczowa
Wiktor Janik 33', Brajan Olesiński 48', Patryk Szaleniec 90'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. VIKolejka 4Sb30 KWI11:30
 
  3 — 1  Naprzód Jędrzejów
Mateusz Waligóra 20', 58', Ernest Nowak 56'
Klasa B, gr. IIKolejka 13NdMAJ11:00
 
  0 — 8  Nida Sobków
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. VIKolejka 5ŚrMAJ17:00
 
  3 — 1  Unia Sędziszów
Paweł Kocel 8', Kamil Kłębek 62', Bartłomiej Szostak 75'
Klasa B, gr. IIKolejka 14NdMAJ11:00
 
  2 — 8  Strzelec Chroberz
Piotr Leżuch 31', Patryk Szaleniec 82'
Klasa B, gr. IIKolejka 15Nd15 MAJ11:00
 
  0 — 2  Unia Małogoszcz
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. VIKolejka 6Nd15 MAJ14:00
 
  5 — 2  Zenit Chmielnik
Ernest Nowak 10', 63', Paweł Kocel 24', 68', Mateusz Waligóra 38'
Klasa B, gr. IIKolejka 16Śr18 MAJ18:00
 
  0 — 14Nidzica Dobiesławice
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. VIKolejka 7Sb21 MAJ14:00
 
  6 — 4  Gród Wiślica
Ernest Nowak 11', Paweł Kocel 20', 24', 47', Oliwier Frąckiewicz 53', 74'
Klasa B, gr. IIKolejka 11Śr25 MAJ18:00
 
  0 — 3  Jawornik Gorzków
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. VIKolejka 8Sb28 MAJ11:00
 
  1 — 4  Polanie Pierzchnica
Wiktor Waligóra 60'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. VIKolejka 2Wt31 MAJ17:30
 
  4 — 0  Gród Wiślica
Szymon Łakota 50', 85', Paweł Kocel 52', Kamil Kłębek 72'
Klasa B, gr. IIKolejka 18NdCZE11:00
 
  0 — 2  LZS Czarnocin
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. VIKolejka 10Nd12 CZE13:30
 
  7 — 3  Unia Sędziszów
Paweł Kocel 15', 47', 65', 67', Mateusz Waligóra 33', 40', Oliwier Frąckiewicz 70'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. VIKolejka 9Śr15 CZE17:30
 
  2 — 3  Naprzód Jędrzejów
Oliwier Frąckiewicz 9', Mateusz Waligóra 74'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie