Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

 Orlęta Kielce (młodzik st.)
SparingiŚrLIP
 
  1 — 5   Moravia Morawica
SparingiSbLIP11:00
 
  2 — 3   ŁKS Probudex Łagów
SparingiŚrLIP
 
  4 — 0   Góral Górno
SparingiSb11 LIP
 
  2 — 1   Zenit Chmielnik
Klasa okręgowaKolejka 1SbSIE11:00
 
  0 — 5  Klimontowianka PBI Klimontów
Klasa okręgowaKolejka 2NdSIE11:00
 
  1 — 3  Victoria 2015 Skalbmierz
Daniel Gładysz 49'
Klasa okręgowaKolejka 3Sb15 SIE11:00
 
  4 — 0  Zorza Tempo Pacanów
Daniel Gładysz 39', Filip Kaczmarski 78', Michał Prus 83', Krystian Moskal 90' (k.)
Klasa okręgowaKolejka 4Nd23 SIE17:00
 
  0 — 0  Bucovia Bukowa
Świętokrzyska Liga Juniorów MłodszychKolejka 1Śr26 SIE14:00
 
  3 — 1  Star/Juventa Starachowice
Kamil Gocał 57', Sebastian Czechowski 85', 90'
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 1Śr26 SIE17:00
 
  3 — 0  Star/Juventa Starachowice
Filip Kaczmarski 65', 75', 84'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 1Sb29 SIE09:30
 
  1 — 3  KKP Korona II Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
Wojciech Domaradzki 72'
Świętokrzyska Liga Juniorów MłodszychKolejka 2Sb29 SIE11:30
 
  8 — 0  Spartakus Daleszyce
Franciszek Słoń 21', 42', 56', Sebastian Czechowski 45', 64', 88', Kamil Gocał 67', Mateusz Królikowski 76'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy StarszychKolejka 1Sb29 SIE14:00
 
  2 — 2  KKP Korona II Kielce (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne))
Dominik Stępień 54', Dominik Kobiec 63'
Klasa okręgowaKolejka 5Sb29 SIE17:00
 
  3 — 0  Zenit Chmielnik
Świętokrzyska I Liga Młodzików StarszychKolejka 1Nd30 SIE10:00
 
  0 — 5  KKP Korona Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 3WtWRZ16:00
 
  9 — 0  Hetman Włoszczowa
Jacek Karpacz 2', 30', Kamil Kozłowski 21', Adrian Materek 63', 73', Filip Kaczmarski 65', 84', 87', Franciszek Słoń 67'
Świętokrzyska Liga Młodzików MłodszychKolejka 1ŚrWRZ17:00
 
  1 — 1  Wierna Małogoszcz
Oliwier Węgrzyn 35'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 2SbWRZ10:00
 
  4 — 2  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Wojciech Domaradzki 8', Antoni Stępień 30', 73', Filip Łukawski 57'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy StarszychKolejka 2SbWRZ12:00
 
  4 — 2  GKS Nowiny
Dominik Kobiec 25', Kamil Haba 30', 32', Miłosz Manecki 69'
Świętokrzyska Liga Juniorów MłodszychKolejka 4SbWRZ12:00
 
  3 — 0  AP SKS Star Starachowice
Sebastian Czechowski 56', Franciszek Słoń 75', 87'
Klasa okręgowaKolejka 6SbWRZ16:00
 
  1 — 2  Wicher Miedziana Góra
Daniel Gładysz 80'
Świętokrzyska I Liga Młodzików StarszychKolejka 2NdWRZ10:00
 
  2 — 1  AP SKS Star Starachowice
Jan Majcherczyk 26', Maciej Ksel 32'
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 4NdWRZ16:00
 
  2 — 0  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
Kacper Szymaniak 58', Kamil Kozłowski 60'
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 2ŚrWRZ16:15
 
  5 — 1   Wodnik Styków
Filip Kaczmarski 26', Daniel Gładysz 51', Patryk Żak 70', Tomasz Kołodziejczyk 77', 85'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy StarszychKolejka 3Sb12 WRZ10:00
 
  3 — 1  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Kamil Haba 15', Dominik Stępień 58', Paweł Kołomański 70'
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 5Sb12 WRZ11:00
 
  5 — 2  AKS 1947 Busko-Zdrój
Filip Kaczmarski 19', Jacek Karpacz 27', 31', 65', Radosław Grzesiak 78'
Świętokrzyska Liga Juniorów MłodszychKolejka 5Sb12 WRZ12:00
 
  3 — 1  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Jakub Niedziałek 64', Sebastian Czechowski 78', 90'
Świętokrzyska Liga Młodzików MłodszychKolejka 4Sb12 WRZ14:00
 
  1 — 8  Juventa Starachowice
Wiktor Sobierajski 50'
Klasa okręgowaKolejka 7Sb12 WRZ16:00
 
  3 — 0  Sparta Dwikozy
Bartosz Tutaj 12', Daniel Gładysz 72', Damian Salwa 84'
Świętokrzyska I Liga Młodzików StarszychKolejka 3Nd13 WRZ10:00
 
  1 — 2  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Mikołaj Ksel 41'
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 6Wt15 WRZ16:00
 
  5 — 1  GKS Nowiny
Adrian Materek 3', 43', Filip Kaczmarski 39', Przemysław Molęda 70', Jakub Harabin 90'
Świętokrzyska Liga Juniorów MłodszychKolejka 6Wt15 WRZ17:00
 
  1 — 1  Granat Skarżysko-Kamienna
Sebastian Czechowski 10'
Świętokrzyska I Liga Młodzików StarszychKolejka 4Sb19 WRZ09:00
 
  0 — 2  Neptun Końskie
Klasa okręgowaKolejka 8Sb19 WRZ11:00
 
  3 — 3  Piaskowianka Piaski
Daniel Gładysz 11', 53', Krystian Moskal 22'
Świętokrzyska Liga Młodzików MłodszychKolejka 5Sb19 WRZ17:30
 
  0 — 12Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 4Nd20 WRZ10:00
 
  1 — 0  Juventa Starachowice
Wojciech Domaradzki 16'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy StarszychKolejka 4Nd20 WRZ11:30
 
  3 — 0  Granat Skarżysko-Kamienna
Szymon Tymoszewski 31', Dawid Jaworski 34', Tymon Mazurek 78'
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 7Nd20 WRZ15:00
 
  1 — 4  Korona SA II Kielce
Jakub Śliwa 42'
Świętokrzyska Liga Juniorów MłodszychKolejka 7Nd20 WRZ16:00
 
  3 — 1  KKP Korona Kielce
Sebastian Czechowski 15', 62', Franciszek Słoń 19'
Świętokrzyska Liga Młodzików MłodszychKolejka 3Wt22 WRZ16:00
 
  0 — 12KKP Korona Kielce
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 2Wt22 WRZ17:00
 
  4 — 1  Futsal Nowiny
Adrian Materek 18', Kamil Kozłowski 32', 55', Filip Kaczmarski 39'
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 3Śr23 WRZ15:30
 
  6 — 2   Radiator$ Stąporków
Damian Salwa 14', 39', Krystian Moskal 26', 34', Dariusz Kucbart 37' (sam.), Daniel Gładysz 73'
Świętokrzyska Liga Młodzików MłodszychKolejka 6Pt25 WRZ17:00
 
  0 — 6  Wierna Małogoszcz
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 5Sb26 WRZ09:00
 
  9 — 2  AKS 1947 Busko-Zdrój
Maciej Wójcik 9', 28', Aleksander Mazurek 19', 48', 51', Cezary Godek 23', 58', Wojciech Domaradzki 61', 75'
Świętokrzyska I Liga Młodzików StarszychKolejka 5Sb26 WRZ10:30
 
  1 — 2  Juventa Starachowice
Jan Majcherczyk 1'
Świętokrzyska Liga Juniorów MłodszychKolejka 8Sb26 WRZ12:00
 
  0 — 2  Star/Juventa Starachowice
Klasa okręgowaKolejka 9Nd27 WRZ15:00
 
  0 — 0  Sparta Kazimierza Wielka
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 8Śr30 WRZ15:00
 
  2 — 2  Star/Juventa Starachowice
Jakub Śliwa 30', Adrian Materek 59'
Świętokrzyska Liga Młodzików MłodszychKolejka 7SbPAŹ09:30
 
  0 — 7  PAS Skarżysko-Kamienna
Klasa okręgowaKolejka 10SbPAŹ11:00
 
  3 — 3  Piast Stopnica
Daniel Gładysz 28', Krystian Moskal 49' (k.), Piotr Gołąbek 90'
Świętokrzyska I Liga Młodzików StarszychKolejka 6SbPAŹ14:00
 
  1 — 8  KKP Korona Kielce
Jan Majcherczyk 34'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 6NdPAŹ10:00
 
  1 — 3  KKP Korona II Kielce
Wiktor Rzędowski 80'
Świętokrzyska Liga Juniorów MłodszychKolejka 9NdPAŹ10:00
 
  6 — 1  Spartakus Daleszyce
Wojciech Grątkiewicz 29', Jakub Binek 40', Sebastian Czechowski 56', 90', Kacper Cedzyński 56' (sam.), Krystian Sobolewski 67' (sam.)
Świętokrzyska Liga Trampkarzy StarszychKolejka 6NdPAŹ12:00
 
  1 — 5  KKP Korona II Kielce
Dominik Kobiec 60'
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 9NdPAŹ14:00
 
  4 — 1  Futsal Nowiny
Filip Kaczmarski 30', 86', Kamil Gocał 55', Jacek Karpacz 82'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy StarszychKolejka 5WtPAŹ16:30
 
  4 — 0  Hetman Włoszczowa
Paweł Kołomański 28', Szymon Tymoszewski 49', 75', Miłosz Manecki 67'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy StarszychKolejka 7Sb10 PAŹ09:00
 
  4 — 0  GKS Nowiny
Filip Staszewski 9', Dominik Kobiec 10', Kamil Haba 19', Dominik Stępień 60'
Świętokrzyska Liga Młodzików MłodszychKolejka 8Sb10 PAŹ09:00
 
  0 — 7  KKP Korona Kielce
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 10Sb10 PAŹ11:00
 
  6 — 1  Hetman Włoszczowa
Jacek Karpacz 12', 15', 26', 32', 72', Adrian Materek 28'
Świętokrzyska I Liga Młodzików StarszychKolejka 7Sb10 PAŹ11:30
 
  1 — 3  AP SKS Star Starachowice
Jakub Augustyn 3'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 7Nd11 PAŹ10:00
 
  4 — 4  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Aleksander Mazurek 13', Antoni Stępień 17', Piotr Jamioł 22', Maciej Wójcik 71'
Klasa okręgowaKolejka 11Nd11 PAŹ11:00
 
  3 — 2  Zryw Zbigniewice
Daniel Gładysz 16', Krystian Moskal 80', Damian Salwa 88'
Świętokrzyska Liga Młodzików MłodszychKolejka 2Śr14 PAŹ15:30
 
  2 — 1  PAS Skarżysko-Kamienna
Antoni Terpiński 40', Jakub Fugiel 56'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy StarszychKolejka 8Nd18 PAŹ10:00
 
  0 — 0  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Świętokrzyska Liga Młodzików MłodszychKolejka 9Nd18 PAŹ10:00
 
  0 — 6  Juventa Starachowice
Klasa okręgowaKolejka 12Nd18 PAŹ12:00
 
  4 — 0  Stal Kunów
Daniel Gładysz 37', Piotr Gołąbek 49', Filip Kaczmarski 61', 74'
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 4Śr21 PAŹ14:30
 
  4 — 6   Łysica Bodzentyn
Jakub Moskal 60', 77', Damian Salwa 68', Krystian Moskal 90' (k.)
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 9Cz22 PAŹ16:00
 
  2 — 8  Juventa Starachowice
Kacper Socha 56', Dominik Kosiński 74'
Świętokrzyska I Liga Młodzików StarszychKolejka 9Sb24 PAŹ10:00
 
  0 — 3  Neptun Końskie
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 12Sb24 PAŹ10:00
 
  9 — 2  AKS 1947 Busko-Zdrój
Wojciech Gajos 7', Adrian Materek 34', 68', Jacek Karpacz 50', 80', Filip Kaczmarski 54', 57', Wiktor Bartoszek 65', Wiktor Węgliński 77'
Świętokrzyska Liga Młodzików MłodszychKolejka 10Sb24 PAŹ12:00
 
  0 — 7  Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski
Świętokrzyska Liga Juniorów MłodszychKolejka 12Sb24 PAŹ12:00
 
  1 — 0  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Jakub Moralski 2'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy StarszychKolejka 9Nd25 PAŹ10:00
 
  3 — 1  Granat Skarżysko-Kamienna (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
Dominik Kobiec 49', Mateusz Horbal 74' (sam.), Szymon Tymoszewski 80'
Klasa okręgowaKolejka 13Nd25 PAŹ13:00
 
  0 — 5  Unia Sędziszów
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 10Sb31 PAŹ08:30
 
  9 — 2  AKS 1947 Busko-Zdrój
Rafał Ozga 4', Piotr Tracz 9', Maciej Wójcik 14', Norbert Żelichowski 21', Cezary Godek 31', 57', Wiktor Simlat 36', Maksymilian Masternak 75', Kornel Młynarski 80'
Świętokrzyska I Liga Młodzików StarszychKolejka 10Sb31 PAŹ09:30
 
  6 — 2  Juventa Starachowice
Oliwier Węgrzyn 14', Oskar Krzemiński 15', 17', Maciej Ksel 20', Mikołaj Ksel 50', Patryk Drogosz 54'
Klasa okręgowaKolejka 14Sb31 PAŹ11:00
 
  6 — 2  Świt Ćmielów
Filip Kaczmarski 16', Mikołaj Susło 28', Piotr Gołąbek 45', Jakub Moskal 47', Damian Salwa 70', Michał Prus 80'
Świętokrzyska Liga Juniorów MłodszychKolejka 13Sb31 PAŹ13:00
 
  6 — 0  Granat Skarżysko-Kamienna
Sebastian Czechowski 23', 73', 81', 90', Jakub Binek 38', Filip Janiszewski 89'
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 13Sb31 PAŹ14:00
 
  1 — 1  GKS Nowiny
Adrian Materek 47'
Świętokrzyska Liga Juniorów MłodszychKolejka 11ŚrLIS13:45
 
  5 — 1  AP SKS Star Starachowice
Franciszek Słoń 3', 20', Jakub Binek 13', Kamil Gocał 34', Sebastian Czechowski 44'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy StarszychKolejka 10SbLIS09:30
 
  3 — 0  Hetman Włoszczowa
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 14SbLIS13:00
 
  1 — 2  Korona SA II Kielce
Jacek Karpacz 16'
Świętokrzyska Liga Juniorów MłodszychKolejka 14NdLIS09:30
 
  4 — 1  KKP Korona Kielce (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne))
Piotr Sarnot 7', Jakub Binek 27', 43', 49'
Klasa okręgowaKolejka 15NdLIS13:00
 
  2 — 2  Kamienna Brody
Bartosz Tutaj 6', Damian Salwa 26'
CLJ U-15, barażeFinały (gr. D)Śr11 LIS12:00
 
  0 — 3   Hetman Zamość (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
CLJ U-17, barażeFinały (gr. D)Śr11 LIS13:30
 
  0 — 6   Stal Rzeszów (Stadion Miejski, boczne (szt.), Rzeszów)
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 11Cz12 LIS16:00
 
  2 — 3  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Jakub Bartczak 26', Jacek Karpacz 78'
Świętokrzyska I Liga Młodzików StarszychKolejka 8Cz12 LIS18:00
 
  1 — 3  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Jan Głowacki 58' (sam.)
CLJ U-17, barażeFinały - rewanże (gr. D)Sb14 LIS12:00
 
  3 — 5   Stal Rzeszów (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta)
Kamil Gocał 28', 49', 78'
CLJ U-15, barażeFinały - rewanże (gr. D)Nd15 LIS12:00
 
  0 — 6   Hetman Zamość
SparingiPt12 LUT
 
  2 — 1   Polonia Białogon Kielce
SparingiPt26 LUT20:30
 
  2 — 3   GKS Rudki (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. DKolejka 1NdMAR13:00
 
  0 — 2  Sandecja Nowy Sącz (Stadion Miejski, Nowy Sącz)
Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. DKolejka 2Sb13 MAR12:00
 
  0 — 4  Resovia Rzeszów (Nowiny (boczne))
Klasa okręgowaKolejka 16Nd14 MAR14:00
 
  0 — 2  Klimontowianka PBI Klimontów
Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. DKolejka 3Nd21 MAR14:00
 
  1 — 1  Korona SA II Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
Przemysław Molęda 31'
Klasa okręgowaKolejka 21Śr21 KWI17:00
 
  2 — 3  Wicher Miedziana Góra
Michał Gajos 25', Wiktor Bartoszek 90'
Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. DKolejka 8Sb24 KWI13:00
 
  0 — 7  Sandecja Nowy Sącz
Klasa okręgowaKolejka 22Nd25 KWI17:00
 
  1 — 0  Sparta Dwikozy
Bartłomiej Kołomański 57'
Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosnaKolejka 1SbMAJ09:30
 
  1 — 2  Juventa Starachowice
Jan Majcherczyk 36'
Klasa okręgowaKolejka 23SbMAJ11:00
 
  2 — 1  Piaskowianka Piaski
Michał Gajos 25', Bartłomiej Kołomański 33'
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 1SbMAJ16:00
 
  0 — 2  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 1NdMAJ11:00
 
  4 — 2  Wisła Junior Sandomierz
Wiktor Rzędowski 16', Maksymilian Masternak 33', Antoni Stępień 54', Maksymilian Bysiak 80'
Klasa okręgowaKolejka 17PnMAJ17:00
 
  2 — 1  Victoria 2015 Skalbmierz
Bartłomiej Kołomański 48', Jakub Niedziałek 90'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 1PtMAJ17:30
 
  2 — 5  Piaskowianka Piaski
Paweł Kołomański 48', Krzysztof Matusiak 60'
Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosnaKolejka 2SbMAJ09:00
 
  0 — 8  KKP Korona Kielce
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 2SbMAJ11:00
 
  1 — 4  Olimpia Pogoń Staszów
Kacper Majchrzyk 69'
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 2SbMAJ12:00
 
  2 — 2  AP SKS Star Starachowice (Starachowice, boczne (Sahara))
Filip Staszewski 36', Wojciech Grątkiewicz 47'
Klasa okręgowaKolejka 24SbMAJ13:00
 
  2 — 3  Sparta Kazimierza Wielka
Damian Salwa 34', Piotr Gołąbek 85' (k.)
Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 1NdMAJ11:00
 
  4 — 4  Wierna Małogoszcz
Antoni Terpiński 7', 23', 43', Oliwier Węgrzyn 17'
Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. DKolejka 10NdMAJ13:00
 
  1 — 0  Korona SA II Kielce
Wojciech Gajos 22'
Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 2Sb15 MAJ09:00
 
   —   PAS Skarżysko-Kamienna
Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosnaKolejka 3Sb15 MAJ10:00
 
  0 — 10KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 3Sb15 MAJ12:00
 
  0 — 2  KKP Korona Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 2Sb15 MAJ13:00
 
   —   Arka Kluczewsko
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 3Nd16 MAJ12:00
 
   —   OKS Opatów
Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. DKolejka 11Nd16 MAJ12:30
 
   —   Stal Rzeszów (Stadion Miejski Stal, Rzeszów)
Klasa okręgowaKolejka 25Nd16 MAJ17:00
 
   —   Piast Stopnica
Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 3Wt18 MAJ
 
   —   Juventa Starachowice
Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. DKolejka 4Śr19 MAJ15:00
 
   —   Stal Rzeszów
Klasa okręgowaKolejka 18Śr19 MAJ17:30
 
   —   Zorza Tempo Pacanów
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 3Sb22 MAJ
 
   —   Partyzant Radoszyce
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 4Sb22 MAJ09:30
 
   —   Astra Piekoszów
Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosnaKolejka 4Sb22 MAJ11:00
 
   —   Olimpia Pogoń Staszów
Klasa okręgowaKolejka 26Sb22 MAJ17:00
 
   —   Zryw Zbigniewice
Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 4Nd23 MAJ10:00
 
   —   KKP Korona Kielce
Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. DKolejka 12Nd23 MAJ13:00
 
   —   Motor Lublin
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 4Nd23 MAJ15:00
 
   —   GKS Nowiny
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 5Sb29 MAJ
 
   —   Star/Juventa Starachowice
Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 5Sb29 MAJ
 
   —   Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 5Sb29 MAJ09:00
 
   —   DAP Kielce
Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosnaKolejka 5Sb29 MAJ10:00
 
   —   AP SKS Star Starachowice
Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. DKolejka 5Sb29 MAJ13:00
 
   —   Motor Lublin
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 4Nd30 MAJ11:00
 
   —   Naprzód Jędrzejów
Klasa okręgowaKolejka 27Nd30 MAJ17:00
 
   —   Stal Kunów
Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 6ŚrCZE
 
   —   Wierna Małogoszcz
Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. DKolejka 9ŚrCZE12:30
 
   —   Resovia Rzeszów
Klasa okręgowaKolejka 28CzCZE17:00
 
   —   Unia Sędziszów
Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. DKolejka 6SbCZE
 
   —   Górnik Łęczna
Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 7SbCZE
 
   —   PAS Skarżysko-Kamienna
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 5SbCZE10:00
 
   —   Unia Sędziszów
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 6SbCZE10:00
 
   —   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosnaKolejka 6SbCZE14:00
 
   —   Wisła Junior Sandomierz
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 6NdCZE10:00
 
   —   Granat Skarżysko-Kamienna
Klasa okręgowaKolejka 29NdCZE17:00
 
   —   Świt Ćmielów
Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. DKolejka 7Sb12 CZE
 
   —   Garbarnia Kraków
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 7Sb12 CZE
 
   —   KKP Korona Kielce
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 7Sb12 CZE11:00
 
   —   Wierna Małogoszcz
Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosnaKolejka 7Sb12 CZE11:00
 
   —   Neptun Końskie
Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 8Nd13 CZE10:00
 
   —   Juventa Starachowice
Klasa okręgowaKolejka 19Nd13 CZE17:00
 
   —   Bucovia Bukowa
Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 9Wt15 CZE
 
   —   KKP Korona Kielce
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 7Sb19 CZE
 
   —   Orlicz Suchedniów
Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 10Sb19 CZE
 
   —   Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski
Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. DKolejka 13Sb19 CZE
 
   —   Górnik Łęczna
Klasa okręgowaKolejka 20Nd20 CZE17:00
 
   —   Zenit Chmielnik
Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. DKolejka 14Sb26 CZE
 
   —   Garbarnia Kraków
Klasa okręgowaKolejka 30Nd27 CZE17:00
 
   —   Kamienna Brody
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie