30 LIP 20:00Korona 2 — 0 SkraI liga
5
|
9 SIE 18:00Korona 3 — 1 PuszczaI liga
|
14 SIE 11:00Korona SA 8 — 0 SamsonPuchar okr.
|
14 SIE 12:40Korona 2 — 1 GKS 1962 JastrzębieI liga
|
15 SIE 17:00Spartakus 1 — 1 Korona II4 liga
2390'
|
18 SIE 18:00Korona II 3 — 1 Sparta4 liga
|
18 SIE 18:00Stomil 0 — 1 KoronaI liga
5
|
21 SIE 13:00Alit 2 — 1 Korona II4 liga
|
21 SIE 18:00Korona 1 — 0 Łódzki KSI liga
5
|
25 SIE 16:45Korona SA 5 — 1 OrlętaPuchar okr.
|
27 SIE 18:00Resovia 0 — 1 KoronaI liga
|
28 SIE 12:00Korona II 1 — 0 Łysica4 liga
490'
|
3 WRZ 20:30Korona 0 — 0 MiedźI liga
5
|
4 WRZ 11:00AKS 1947 0 — 13 Korona SAŚLJS
|
5 WRZ 16:00TS 1946 Nida 1 — 3 Korona II4 liga
|
11 WRZ 10:00Korona SA 10 — 0 NeptunŚLJS
|
11 WRZ 12:40Podbeskidzie 2 — 3 KoronaI liga
|
12 WRZ 12:00Korona II 4 — 1 Klimontowianka4 liga
490'
|
15 WRZ 16:00Korona SA 13 — 0 NidziankaPuchar okr.
|
18 WRZ 20:30Korona 0 — 1 SandecjaI liga
|
19 WRZ 16:00Moravia 3 — 4 Korona II4 liga
445' 46' Szymon Majewski |
22 WRZ 16:00TS 1946 Nida 0 — 4 Korona SAŚLJS
|
22 WRZ 20:00Korona 4 — 3 Wisła P.Puchar Polski
|
25 WRZ 10:00Korona SA 6 — 2 AP Star/JuventaŚLJS
|
25 WRZ 11:00Korona II 1 — 0 GKS Nowiny4 liga
490'
|
27 WRZ 18:00Zagłębie S. 0 — 0 KoronaI liga
|
29 WRZ 16:00Orlęta 1 — 5 Korona SAŚLJS
|
2 PAŹ 09:30Korona SA 9 — 0 TS 1946 NidaŚLJS
|
2 PAŹ 15:00Granat 1 — 1 Korona II4 liga
490' 64' |
2 PAŹ 18:00Korona 2 — 2 ChrobryI liga
|
6 PAŹ 15:00Neptun 2 — 4 Korona IIPuchar okr.
|
6 PAŹ 15:00Korona SA 0 — 2 SpartakusPuchar okr.
|
8 PAŹ 17:30Arka 0 — 0 KoronaI liga
5
|
9 PAŹ 09:30Korona SA 5 — 0 AKS 1947ŚLJS
|
9 PAŹ 12:00Korona II 0 — 2 GKS Rudki4 liga
490'
|
15 PAŹ 20:30Korona 0 — 1 WidzewI liga
5
|
16 PAŹ 15:00Star 0 — 4 Korona II4 liga
474' 44' 75' Krzysztof Kiercz |
17 PAŹ 10:00Neptun 0 — 4 Korona SAŚLJS
|
20 PAŹ 19:15Korona SA 11 — 1 OrlętaŚLJS
|
23 PAŹ 12:40Górnik P. 2 — 2 KoronaI liga
5
|
24 PAŹ 12:00Korona II 6 — 0 Neptun4 liga
2171' 72' Maksymilian Kiełb |
27 PAŹ 18:00AP Star/Juventa 2 — 7 Korona SAŚLJS
|
29 PAŹ 20:30Korona 2 — 1 OpoleI liga
5
|
30 PAŹ 14:00Lubrzanka 2 — 3 Korona II4 liga
|
3 LIS 16:00Korona 2 — 1 StomilPuchar Polski
|
6 LIS 12:40GKS Katowice 1 — 0 KoronaI liga
5
|
7 LIS 11:00Czarni 0 — 7 Korona SAbaraż
|
7 LIS 12:00Korona II 1 — 1 AKS 19474 liga
490'
|
11 LIS 11:00Korona SA 9 — 1 Czarnibaraż
|
11 LIS 13:00Pogoń 2 — 4 Korona II4 liga
490' 58' |
14 LIS 13:00Wierna 0 — 6 Korona II4 liga
2177' 78' Szymon Płocica |
20 LIS 20:30Skra 1 — 4 KoronaI liga
|
21 LIS 12:00Korona II 3 — 1 Orlicz4 liga
2177' 78' Maksymilian Kiełb |
24 LIS 20:30Korona 0 — 1 GKS TychyI liga
|
27 LIS 20:30Puszcza 5 — 2 KoronaI liga
|
30 LIS 18:00Korona 1 — 2 Górnik Ł.Puchar Polski
|
5 GRU 18:00GKS Jastrzębie 0 — 2 KoronaI liga
5
|
26 LUT 12:40Korona 1 — 1 StomilI liga
5
|
5 MAR 10:00Korona II 1 — 2 ŁKS ŁagówPuchar okr.
|
5 MAR 12:40Łódzki KS 0 — 0 KoronaI liga
5
|
5 MAR 14:30Korona SA 1 — 0 Podlasiemakro
|
12 MAR 10:00Star 1 — 5 Korona SAmakro
|
13 MAR 12:40Korona 2 — 1 ResoviaI liga
5
|
13 MAR 15:00Korona II 1 — 1 Spartakus4 liga
545' 74' 46' Michał Smolarczyk |
18 MAR 18:00Miedź 1 — 1 KoronaI liga
5
|
19 MAR 14:00Sparta 0 — 1 Korona II4 liga
559' 60' Krzysztof Kiercz |
20 MAR 15:00Korona SA 3 — 3 Podhalemakro
|
26 MAR 12:00Korona II 5 — 0 Alit4 liga
516' 75' Dawid Kośmider |
26 MAR 12:15Resovia 0 — 3 Korona SAmakro
|
1 KWI 18:00Sandecja 2 — 2 KoronaI liga
5
|
3 KWI 15:00Korona SA 2 — 1 Motormakro
|
5 KWI 20:30Korona 2 — 1 PodbeskidzieI liga
5
|
9 KWI 12:40Korona 2 — 1 Zagłębie S.I liga
|
9 KWI 17:00Korona II 3 — 0 TS 1946 Nida4 liga
590'
|
10 KWI 15:00Korona SA 3 — 0 Siarkamakro
|
14 KWI 13:00Korona SA 6 — 1 Beskidmakro
|
16 KWI 12:40Chrobry 1 — 1 KoronaI liga
|
23 KWI 12:40Korona 1 — 2 ArkaI liga
5
|
23 KWI 17:00Korona II 2 — 0 Moravia4 liga
545' 46' Michał Smolarczyk |
24 KWI 12:00Podlasie 1 — 6 Korona SAmakro
2390'
|
26 KWI 20:30Widzew 1 — 2 KoronaI liga
|
27 KWI 17:00GKS Nowiny 0 — 1 Korona II4 liga
577' 78' Hubert Zwoźny |
29 KWI 14:00Korona SA 5 — 0 Starmakro
|
30 KWI 12:00Korona II 2 — 2 Granat4 liga
590'
|
30 KWI 18:00Korona 2 — 1 Górnik P.I liga
|
6 MAJ 20:30Opole 3 — 1 KoronaI liga
5
|
7 MAJ 11:00GKS Rudki 0 — 1 Korona II4 liga
|
8 MAJ 12:00Podhale 1 — 2 Korona SAmakro
|
11 MAJ 17:00Klimontowianka 0 — 3 Korona II4 liga
|
14 MAJ 12:40Korona 1 — 2 GKS KatowiceI liga
5
|
14 MAJ 17:00Korona II 3 — 2 Star4 liga
|
15 MAJ 15:00Korona SA 2 — 0 Resoviamakro
|
18 MAJ 17:30Łysica 0 — 2 Korona II4 liga
|
21 MAJ 12:00Motor 2 — 2 Korona SAmakro
|
22 MAJ 12:40GKS Tychy 1 — 1 KoronaI liga
590'
|
22 MAJ 17:00Neptun 1 — 4 Korona II4 liga
|
26 MAJ 18:00Korona 3 — 0 Opolebaraż
|
29 MAJ 12:00Siarka 0 — 2 Korona SAmakro
|
29 MAJ 20:45Korona 3 — 2 Chrobrybaraż
|
Korona II 3 — 0 Lubrzanka4 liga
|
4 CZE 17:00AKS 1947 2 — 5 Korona II4 liga
|
5 CZE 13:00Beskid 3 — 6 Korona SAmakro
|
11 CZE 17:00Korona II 2 — 1 Pogoń4 liga
|
15 CZE 17:30Korona II 4 — 2 Wierna4 liga
|
19 CZE 14:00Orlicz 0 — 2 Korona II4 liga
|