Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III

Puchar Polski

Junior starszy:
  CLJ U-18;
Junior młodszy:
  CLJ U-17;

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

 Kamienna Brody
Historia
2000/012001/022002/03
klasa A
POZ: 13/13
3 – 5 – 16
2003/04
klasa A
POZ: 9/14
9 – 6 – 11
2004/05
klasa A
POZ: 5/14
14 – 6 – 6
2005/06
klasa A
POZ: 9/12
7 – 4 – 11
2006/07
klasa A
POZ: 7/12
10 – 4 – 8
2007/08
klasa A
POZ: 5/11
10 – 2 – 8
2008/09
klasa A
POZ: 9/14
10 – 3 – 13
2009/10
klasa A
POZ: 4/14
14 – 2 – 10
2010/11
klasa A
POZ: 3/14
18 – 2 – 6
2011/12
klasa A
POZ: 1/14
20 – 4 – 2
2012/13
kl. okręg.
POZ: 6/16
14 – 5 – 11
2013/14
kl. okręg.
POZ: 10/16
11 – 5 – 14
2014/15
kl. okręg.
POZ: 2/16
21 – 5 – 4
2015/16
4 liga
POZ: 16/16
8 – 6 – 16
2016/17
kl. okręg.
POZ: 1/16
22 – 4 – 4
2017/18
4 liga
POZ: 12/18
10 – 9 – 15
2018/19
4 liga
POZ: 18/18
3 – 9 – 22
2019/20
kl. okręg.
POZ: 13/16
4 – 2 – 9
2020/21
kl. okręg.
POZ: 14/16
8 – 9 – 13
SparingiŚr18 LIP
 
  2 — 1   Orlicz Suchedniów
SparingiNd22 LIP10:00
 
  4 — 2   OKS Opatów
SparingiŚr25 LIP17:15
 
  1 — 1   Szydłowianka Szydłowiec
SparingiNd29 LIP11:00
 
  7 — 3   Zawisza Sienno
SparingiSbSIE10:00
 
  0 — 1   Juventa Starachowice
Klasa okręgowaKolejka 1Sb11 SIE17:00
 
  2 — 0  Samson Samsonów
Piotr Bracik 41', Adrian Niewczas 61' (k.)
Klasa okręgowaKolejka 2Śr15 SIE17:00
 
  2 — 1  Zenit Chmielnik
Bartłomiej Drabik 75', Adrian Sobczyński 90'
Klasa okręgowaKolejka 3Sb18 SIE11:00
 
  2 — 2  Sparta Dwikozy
Bartłomiej Drabik 6', Dawid Soboń 70'
Klasa okręgowaKolejka 4Sb25 SIE11:00
 
  0 — 1  Piast Stopnica
Klasa okręgowaKolejka 5SbWRZ11:00
 
  3 — 2  Neptun Końskie
Adrian Sobczyński 44', Adrian Niewczas 53', Jakub Nowocień 71'
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 2ŚrWRZ17:00
 
  4 — 1   Piast Osiek
Dawid Soboń 12', Bartłomiej Drabik 56', 78', 80'
Klasa okręgowaKolejka 6NdWRZ16:00
 
  0 — 2  LZS Samborzec
Klasa okręgowaKolejka 7Nd16 WRZ16:00
 
  1 — 2  Skała Tumlin
Bartłomiej Drabik 33'
Klasa okręgowaKolejka 8Nd23 WRZ16:00
 
  7 — 4  Nidzianka Bieliny
Adrian Sobczyński 7', Jan Szymański 10', Jakub Nowocień 24', Jakub Dąbrowski 58', Adrian Niewczas 67' (k.), Bartłomiej Drabik 68', Damian Jop 78'
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 3Śr26 WRZ16:00
 
  1 — 3   KSZO 1929 II Ostrowiec Św.
Adrian Niewczas 85' (k.)
Klasa okręgowaKolejka 9Nd30 WRZ15:00
 
  2 — 1  GKS Rudki
Dominik Fąfara 15', Adrian Sobczyński 31'
Klasa okręgowaKolejka 10NdPAŹ15:00
 
  1 — 3  Klimontowianka Klimontów
Jakub Nowocień 52'
Klasa okręgowaKolejka 11Nd14 PAŹ15:00
 
  5 — 0  Piaskowianka Piaski
Artur Anduła 4', 20', Jakub Nowocień 31', Adrian Niewczas 53' (k.), Adrian Sobczyński 81'
Klasa okręgowaKolejka 12Nd21 PAŹ14:00
 
  3 — 1  Zryw Skroniów
Dominik Fąfara 13', 28', Adrian Sobczyński 55'
Klasa okręgowaKolejka 14NdLIS13:00
 
  4 — 1  Wicher Miedziana Góra
Jan Szymański 11', Damian Jop 22', Piotr Bracik 42', Dominik Fąfara 58'
Klasa okręgowaKolejka 15Nd11 LIS13:00
 
  1 — 1  Moravia Morawica
Rafał Jałocha 61'
Klasa okręgowaKolejka 13Nd18 LIS12:00
 
  1 — 1  GKS Nowiny
Adrian Niewczas 71' (k.)
SparingiSb26 STY
 
  1 — 3   Polonia Iłża
SparingiNdLUT
 
  3 — 2   Zawisza Sienno
SparingiSbLUT
 
  1 — 3   Szydłowianka Szydłowiec
SparingiPt15 LUT
 
  0 — 5   KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
SparingiCz21 LUT
 
  6 — 0   MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.
SparingiSbMAR
 
  3 — 1   Powiślanka Lipsko
SparingiNd17 MAR
 
  4 — 3   Stal Kunów
SparingiSb23 MAR
 
  0 — 8   Alit Ożarów
Klasa okręgowaKolejka 20Nd14 KWI16:00
 
  0 — 3  Neptun Końskie
Klasa okręgowaKolejka 21Nd21 KWI16:00
 
  2 — 1  LZS Samborzec
Adrian Niewczas 70', Piotr Bracik 90'
Klasa okręgowaKolejka 18Śr24 KWI17:00
 
  2 — 2  Sparta Dwikozy
Jan Szymański 44', Bartosz Sęga 68'
Klasa okręgowaKolejka 22Nd28 KWI16:00
 
  1 — 9  Skała Tumlin
Klasa okręgowaKolejka 23ŚrMAJ17:00
 
  2 — 1  Nidzianka Bieliny
Artur Anduła 26', Jan Szymański 44'
Klasa okręgowaKolejka 24NdMAJ17:00
 
  0 — 2  GKS Rudki
Klasa okręgowaKolejka 25Nd12 MAJ17:00
 
  2 — 3  Klimontowianka Klimontów
Piotr Bracik 50', Mariusz Jagieła 70'
Klasa okręgowaKolejka 19Śr15 MAJ17:30
 
  3 — 0  Piast Stopnica
Dawid Soboń 42', Adrian Niewczas 58', 90' (k.)
Klasa okręgowaKolejka 26Nd19 MAJ17:00
 
  2 — 1  Piaskowianka Piaski
Kacper Maciejczak 47', Bartosz Sęga 56'
Klasa okręgowaKolejka 27Nd26 MAJ17:00
 
  3 — 0  Zryw Skroniów
Klasa okręgowaKolejka 28Cz30 MAJ15:30
 
  1 — 3  GKS Nowiny
Jan Szymański 2'
Klasa okręgowaKolejka 29NdCZE17:00
 
  2 — 0  Wicher Miedziana Góra
Jan Szymański 5', Rafał Jałocha 24'
Klasa okręgowaKolejka 16Nd16 CZE17:00
 
  0 — 4  Samson Samsonów
Klasa okręgowaKolejka 17Śr19 CZE17:30
 
  1 — 1  Zenit Chmielnik
Dawid Soboń 13'
Klasa okręgowaKolejka 30Nd23 CZE17:00
 
  1 — 2  Moravia Morawica
Adrian Niewczas 75' (k.)
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie