(fot. G. Sojka)
Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
I liga | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Zagłębie Sosnowiec | 0 — 0 | Korona Kielce | 27 WRZ | 18:00 | ||||
Korona: 1 Kartki także: Szymon Sobczak 63' — . Trenerzy: Skowronek Artur — Nowak Dominik.
|
II liga | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 1 — 1 | Motor Lublin | 25 WRZ | 13:00 | ||||
III liga, gr. I | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
MKS Kutno | 1 — 0 | Jagiellonia II Białystok | 25 WRZ | 13:00 | ||||
26 bramek | Wojciech Białek (21 + 5 k.) (Avia) |
19 bramek | Adrian Gębalski (13 + 6 k.) (Czarni) |
16 bramek | Ezana Kahsay (Chełmianka), Marcin Stefanik (9 + 7 k.) (Siarka) |
15 bramek | Adam Imiela (9 + 6 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Gród Ćmińsk | 6 — 1 | Piaskowianka Piaski | 25 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 Gród: 1 Piaskowianka: 12 Trenerzy: Wijas Paweł — Borek Michał.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 1 — 2 | OKS Opatów | 26 WRZ | 12:00 | ||||
0 — 1 26' 1 — 1 1 — 2 Orlęta: 12 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Kołodziejczyk Tomasz — Kadela Mariusz.
| ||||||||
Piast Stopnica | 1 — 3 | Unia Sędziszów | 26 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 48' 1 — 2 63' 1 — 3 90+4' Piast: 1 Unia: 1 Trenerzy: Skiba Sławomir — Opara Grzegorz. | ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 6 — 1 | Świt Ćmielów | 26 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 Naprzód: 1 Świt: 99 Trenerzy: Rokicki Krystian — Wróbel Marcin.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Radosław Piasecki – kliknij w ten link. | ||||||||
Sparta Dwikozy | 2 — 6 | Wicher Miedziana Góra | 26 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 22' 1 — 2 1 — 3 53' 1 — 4 57' 1 — 5 1 — 6 70' 2 — 6 Sparta: 1 Wicher: 99 Trenerzy: Rączkowski Jacek — Chrzanowski Damian. | ||||||||
Stal Kunów | 4 — 1 | Hetman Włoszczowa | 26 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 73' 4 — 1 Stal: 1 Hetman: 1 Trenerzy: Dynarek Marcin — Grzesik Slawomir.
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 1 — 5 | Zenit Chmielnik | 26 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 35' 1 — 1 1 — 2 45' 1 — 3 1 — 4 83' 1 — 5 89' Bucovia: 1 Zenit: 12 Trenerzy: Luzar Jan — Rot Jerzy.
| ||||||||
Góral Górno | 4 — 0 | Nida Oksa | 26 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Góral: 1 Nida: 22 Trenerzy: Piotrowicz Damian — Lichosik Karol. | ||||||||
W 65. minucie Nida nie wykorzystała rzutu karnego (Damian Kmiecik obronił). |
33 bramek | Marcin Dynarek (31 + 2 k.) (Stal) |
29 bramek | Robert Radek (28 + 1 k.) (Góral) |
27 bramek | Rafał Krzysztofik (22 + 5 k.) (Piaskowianka) |
26 bramek | Krystian Moskal (23 + 3 k.) (Orlęta) |
21 bramek | Bartłomiej Równicki (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 1 — 1 | Orlicz II Suchedniów | 25 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 8' 1 — 1 Polonia Białogon: 12 Orlicz II: 1 Trenerzy: KASPEREK PIOTR — Kabała Rajmund.
| ||||||||
ULKS Łączna | 3 — 2 | MSS-Klonówka Masłów | 25 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 60' 2 — 2 3 — 2 ULKS Łączna: 31 MSS-Klonówka: 1 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz — Janicki Karol.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 3 — 0 | Partyzant Radoszyce | 25 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Astra: 92 Partyzant: 31 Trenerzy: Sadko Tomasz — Pawlik Jacek.
| ||||||||
Samson Samsonów | 0 — 6 | Radiator$ Stąporków | 26 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 22' 0 — 2 0 — 3 67' 0 — 4 71' 0 — 5 83' 0 — 6 89' Samson: 69 Radiator$: 12 Trenerzy: Koza Michał — Jedynak Sławomir. | ||||||||
Victoria Mniów | 0 — 2 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 26 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 83' Victoria: 12 Sokół: 1 Trenerzy: Rusiński Karol — Śladkowski Marcin.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Karol Chrzanowski – kliknij w ten link. | ||||||||
Lechia Strawczyn | 2 — 1 | Tęcza Gowarczów | 26 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 50' Lechia: 1 Tęcza: 1 Trenerzy: Woźniak Bogdan — Skowron Paweł.
|
23 bramek | Grzegorz Grzegorski (21 + 2 k.) (Polonia Białogon) |
22 bramek | Marcin Supierz (21 + 1 k.) (MSS-Klonówka) |
20 bramek | Karol Piwowarczyk (18 + 2 k.) (Samson) |
16 bramek | Sebastian Wijas (Sokół) |
15 bramek | Sebastian Blicharski (Astra), Marcin Snoch (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Zieleń Żelisławice | 3 — 1 | Victoria 2015 Skalbmierz | 25 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 87' Zieleń: 12 Victoria 2015: 12 Trenerzy: Józefowski Karol — Łakota Łukasz.
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 2 — 0 | GKS Kluczewsko | 26 WRZ | 13:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 Partyzant: 12 GKS Kluczewsko: 12 Trenerzy: Gardiew Tomasz — Dąbrowski Dariusz.
| ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 1 — 4 | Wisła Nowy Korczyn | 26 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 1 — 3 1 — 4 90+1' Start: 69 Wisła: 1 Trenerzy: Koprowski Adrian — Łuszcz Paweł.
| ||||||||
Gród Wiślica | 0 — 3 | GKS Imielno | 26 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 49' 0 — 2 70' 0 — 3 82' Gród: 12 GKS Imielno: 20 Trenerzy: Malczewski Lech — Ciekalski Robert.
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 1 — 1 | Dąb Nagłowice | 26 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 25' Zorza Tempo: 1 Dąb: 47 Trenerzy: Sazio Salvatore — Szota Radosław. | ||||||||
LKS Bolmin | 1 — 0 | Zryw Skroniów | 26 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 LKS Bolmin: 41 Zryw: 12 Trenerzy: Hańćko Tomasz — Łoboda Robert.
|
20 bramek | Adrian Koprowski (Start), Kamil Woliński (18 + 2 k.) (GKS Imielno) |
17 bramek | Kamil Maj (Victoria 2015) |
16 bramek | Mateusz Kądzielski (Victoria 2015), Damian Waligóra (LKS Bolmin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Piast Osiek | 3 — 3 | Kamienna Brody | 25 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 2 — 2 2 — 3 44' 3 — 3 Piast: 12 Kamienna: 12 Trenerzy: Kiciński Tomasz — Wójtowicz Tomasz. | ||||||||
W 47. minucie Tomasz Koronkiewicz (Piast) nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił). | ||||||||
GKS Obrazów | 0 — 3 | Koprzywianka Koprzywnica | 26 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 17' 0 — 2 20' 0 — 3 90+1' GKS Obrazów: 1 Koprzywianka: 1 Trenerzy: Lipiec Damian — Gawroński Wojciech. | ||||||||
Zryw Zbigniewice | 0 — 2 | LZS Samborzec | 26 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 44' 0 — 2 51' Zryw: 1 LZS Samborzec: 12 Trenerzy: Ciach Wojciech — Burakowski Mateusz. | ||||||||
UKS Baćkowice | 1 — 4 | Nidzianka Bieliny | 26 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 26' 0 — 2 0 — 3 64' 0 — 4 1 — 4 UKS Baćkowice: 1 Nidzianka: 1 Trenerzy: Chruściel Grzegorz — Pindral Mateusz. | ||||||||
GKS Świniary | 2 — 3 | Baszta Rytwiany | 26 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 80' 2 — 3 GKS Świniary: 1 Baszta: 95 Trenerzy: Krawczyk Dariusz — Sitek Tomasz. | ||||||||
Arka Pawłów | 6 — 3 | KS Tarłów | 26 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 5 — 1 5 — 2 5 — 3 42' 6 — 3 Arka: 1 KS Tarłów: 69 Trenerzy: Kalista Mirosław — Lipowski Jarosław.
| ||||||||
ARTYKUŁ: starachowicki.eu – kliknij w ten link. | ||||||||
W 9. minucie Mariusz Jaros (Arka) nie wykorzystał rzutu karnego (Sylwester Czesny obronił). |
44 bramek | Mirosław Kalista (Arka) |
21 bramek | Rafał Kaśniewski (GKS Obrazów) |
20 bramek | Damian Mądry (19 + 1 k.) (LZS Samborzec) |
16 bramek | Robert Misiak (Piast) |
12 bramek | Jan Szymański (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Czarnovia Kielce | 0 — 2 | Moravia II Morawica | 26 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 Czarnovia: 76 Moravia II: 1 Trenerzy: Trela Mariusz — Detka Damian.
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 7 — 2 | OKS Instal Michałów Starachowice | 26 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 44' 2 — 2 53' 3 — 2 4 — 2 5 — 2 6 — 2 7 — 2 Top-Spin: 1 Instal: 24 Trenerzy: Wąsowicz Marcin — Koprowski Kamil. | ||||||||
Polanie Pierzchnica | 2 — 1 | Granat Borki | 26 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 16' 1 — 1 2 — 1 Polanie: 1 Granat: 17 Trenerzy: Staszewski Michal — Jas Krystian.
| ||||||||
KS Kamienna Wola | 0 — 5 | Sparta Strawczynek | 26 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 20' 0 — 2 32' 0 — 3 36' 0 — 4 0 — 5 KS Kamienna W.: 83 Sparta: 1 Trenerzy: Boruń Zbigniew — Picheta Jacek.
| ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 1 — 5 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 26 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 49' 1 — 2 52' 1 — 3 62' 1 — 4 74' 1 — 5 80' Płomień: 1 Politechnika Św.: 1 Trenerzy: Szczurek Jarosław — Obarzanek Artur. | ||||||||
Zryw Łopuszno | 7 — 1 | GLKS Fałków | 26 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 18' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 Zryw: 1 GLKS Fałków: 1 Trenerzy: Zagurowski Bartosz — Jarząb Kamil.
|
34 bramek | Kamil Koprowski (Instal) |
20 bramek | Michał Staszewski (Polanie) |
18 bramek | Krystian Kmiecik (Sparta), Tomasz Resiak (Zryw) |
15 bramek | Kamil Marek (14 + 1 k.) (Czarnovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Deko Włoszczowa | — | Bucovia II Bukowa | 25 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Deko: 1 Bucovia II: 1 Trenerzy: Kosowski Włodzimierz — Tatar Tomasz.
| ||||||||
Nida Sobków | 1 — 4 | Nidzica Dobiesławice | 26 WRZ | 10:30 | ||||
0 — 1 15' 1 — 1 1 — 2 43' 1 — 3 86' 1 — 4 90' Nida: 22 Nidzica: 12 Trenerzy: Ślusarczyk Tomasz — Czajka Paweł.
| ||||||||
Vitalpol Solec-Zdrój | 7 — 1 | Unia Małogoszcz | 26 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 7 — 1 Vitalpol: 1 Unia: 1 Trenerzy: Ból Augustyn — Jarmuda Sławomir. | ||||||||
Strzelec Chroberz | 2 — 2 | MGTS Działoszyce | 26 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 75' 2 — 1 2 — 2 90' Strzelec: 12 MGTS Działoszyce: 16 Trenerzy: Boduszek Maciej — Banaszek Robert.
|
18 bramek | Paweł Czajka (Nidzica), Dominik Jaworski (Nidzica) |
13 bramek | Mateusz Godzic (12 + 1 k.) (Strzelec) |
12 bramek | Hubert Gajek (Vitalpol) |
10 bramek | Patryk Gajek (Vitalpol), Hubert Pietras (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
FKS Łazy Starachowice | 2 — 3 | Agricola Łoniów | 25 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 43' 2 — 1 2 — 2 85' 2 — 3 90+3' Łazy: 1 Agricola: 1 Trenerzy: Drabik Bartłomiej — Zaliński Maciej. | ||||||||
ARTYKUŁ: starachowicki.eu – kliknij w ten link. | ||||||||
GTS Raków | 3 — 2 | Cukrownik Włostów | 26 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 86' 3 — 2 90+2' GTS Raków: 94 Cukrownik: 1 Trenerzy: Baran Janusz — Dywan Andrzej. | ||||||||
Marol Jacentów | 1 — 1 | Ester Wojciechowice | 26 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 28' 1 — 1 Marol: 1 Ester: 1 Trenerzy: Koterbski Mateusz — Paszyński Piotr. | ||||||||
Huragan Wilczyce | — | Stal II Kunów | 26 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 78' 3 — 2 82' 4 — 2 5 — 2 Huragan: 12 Stal II: 12 Trenerzy: Kulita Mateusz — jałocha jarosław. | ||||||||
GKS Iwaniska | 4 — 1 | Wodnik Styków | 26 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 62' 3 — 1 4 — 1 GKS Iwaniska: 1 Wodnik: 12 Trenerzy: Tomaszewski Konrad — Kosmala Mikołaj. |
28 bramek | Daniel Kuciński (Agricola) |
22 bramek | Przemysław Kot (GKS Iwaniska, Agricola) |
17 bramek | Mariusz Fabjański (Łazy) |
16 bramek | Mateusz Koterbski (Marol), Szymon Michta (Łazy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Ekstraliga kobiet | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
KKP Bydgoszcz | 3 — 0 | AZS UJ Kraków | 26 WRZ | 12:00 | ||||
II liga kobiet, gr. południowa | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Sokół Kolbuszowa Dolna | 0 — 7 | Respekt Myślenice | 25 WRZ | 11:30 | ||||
0 — 1 45+5' 0 — 2 52' 0 — 3 57' 0 — 4 61' 0 — 5 0 — 6 83' 0 — 7 87' Sokół: 1 Respekt: 96 Trenerzy: Grabiec Tomasz — Senderski Przemysław. | ||||||||
Prądniczanka Kraków | 1 — 3 | Śląsk II Wrocław | 25 WRZ | 12:00 | ||||
0 — 1 21' 0 — 2 49' 0 — 3 83' 1 — 3 Prądniczanka: 21 Śląsk II: 1 Trenerzy: Sędor Piotr — Koziarska Monika. | ||||||||
Bielawianka Bielawa | 2 — 1 | KKP Unia Lublin | 26 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 75' Bielawianka: 1 KKP Unia: 1 Trenerzy: Głogowski Sebastian — . | ||||||||
KSP Kielce | 0 — 1 | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | 26 WRZ | 15:00 | ||||
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta | ||||||||
0 — 1 KSP Kielce: 1 Ostrovia 1909: 1 Trenerzy: Tekiel Łukasz — Pawlak Łukasz. | ||||||||
Podgórze Kraków | 1 — 0 | Wanda Kraków | 26 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 Podgórze: 1 Wanda: 36 Trenerzy: Sołtysińska Katarzyna — Szot Krzysztof. | ||||||||
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola | — | LUKS Ziemia Lubińska Czerniec | 26 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 80' Pogoń-Ekolog: 12 LUKS Ziemia Lubińska: 12 Trenerzy: Kochelak Krzysztof — Rączka Zbigniew. |
27 bramek | Zuzanna Węglarz (Respekt) |
25 bramek | Karolina Tylak (Bielawianka) |
14 bramek | Katarzyna Brzeska (Bielawianka) |
13 bramek | Małgorzata Knuła (Ostrovia 1909) |
12 bramek | Maria Dziadkowiec (Respekt), Małgorzata Kot (Sokół), Maja Oleszczuk (KKP Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga kobiet | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
eSKa Skarżysko-Kamienna | — | KSP II Kielce | ||||||
Hetmanki Włoszczowa | 4 — 1 | Wisła Nowy Korczyn | 26 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 80' 4 — 1 Hetmanki: 1 Wisła: 11 Trenerzy: Ochenduszka Mariusz — Pabijańczyk Henryk.
| ||||||||
ZDJĘCIA: fanpage Hetmanek – kliknij w ten link. |
26 bramek | Patrycja Szymańska (KP KSZO 1929) |
23 bramek | Wiktoria Latała (KP KSZO 1929) |
15 bramek | Beata Pietrzyk (KSP II) |
5 bramek | Patrycja Ślizak (KSP II) |
4 bramki | Angelika Czeszek (Top-Spin), Małgorzata Kowalczyk (Hetmanki), Maja Zawolik (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
CLJ U-18 | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Polonia Warszawa | 2 — 3 | Raków Częstochowa | 25 WRZ | 12:15 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 1 — 3 62' 2 — 3 Polonia: 1 Raków: 1 Trenerzy: Chmielewski Adam — Salamon Marcin.
|