Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
III liga, gr. I | ||||||||
Kolejka 36 | ||||||||
Pilica Białobrzegi | 3 — 0 | Sokół Aleksandrów Łódzki | 4 CZE | 17:00 | ||||
26 bramek | Wojciech Białek (21 + 5 k.) (Avia) |
19 bramek | Adrian Gębalski (13 + 6 k.) (Czarni) |
16 bramek | Ezana Kahsay (Chełmianka), Marcin Stefanik (9 + 7 k.) (Siarka) |
15 bramek | Adam Imiela (9 + 6 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 28 | ||||||||
Nida Oksa | 2 — 1 | Piast Stopnica | 4 CZE | 11:00 | ||||
0 — 1 7' 1 — 1 2 — 1 Nida: 12 Piast: 1 Trenerzy: Lichosik Karol — Skiba Sławomir.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 2 — 0 | Naprzód Jędrzejów | 5 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Orlęta: 12 Naprzód: 1 Trenerzy: Kołodziejczyk Tomasz — Rokicki Krystian.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: bramki – kliknij w ten link. | ||||||||
Hetman Włoszczowa | 4 — 2 | Wicher Miedziana Góra | 5 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 4 — 2 85' Hetman: 69 Wicher: 99 Trenerzy: Kośmider Mariusz — Chrzanowski Damian.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 1 — 3 | Świt Ćmielów | 5 CZE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 87' 1 — 3 Zenit: 1 Świt: 1 Trenerzy: Rot Jerzy — Wróbel Marcin.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 0 — 1 | Stal Kunów | 5 CZE | 17:00 | ||||
0 — 1 82' Gród: 79 Stal: 1 Trenerzy: Wijas Paweł — Dynarek Marcin.
| ||||||||
Góral Górno | 6 — 2 | Sparta Dwikozy | 5 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 6 — 1 6 — 2 53' Góral: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Piotrowicz Damian — Kuranty Jacek.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 2 — 2 | Unia Sędziszów | 5 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 54' 2 — 2 Piaskowianka: 1 Unia: 1 Trenerzy: Pełka Mikołaj — Opara Grzegorz.
| ||||||||
OKS Opatów | 6 — 1 | Bucovia Bukowa | 5 CZE | 17:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 OKS Opatów: 1 Bucovia: 1 Trenerzy: Klepacz Grzegorz — Kruk Piotr.
| ||||||||
ZDJĘCIA: fanpage OKS-u – kliknij w ten link. |
Klasa okręgowa, Radom | ||||||||
Kolejka 28 | ||||||||
Jodła Jedlnia-Letnisko | 3 — 3 | Gryf Policzna | 4 CZE | 12:30 | ||||
Oronka Orońsko | 0 — 5 | Orzeł Wierzbica | 4 CZE | 16:00 | ||||
33 bramek | Marcin Dynarek (31 + 2 k.) (Stal) |
29 bramek | Robert Radek (28 + 1 k.) (Góral) |
27 bramek | Rafał Krzysztofik (22 + 5 k.) (Piaskowianka) |
26 bramek | Krystian Moskal (23 + 3 k.) (Orlęta) |
21 bramek | Bartłomiej Równicki (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 24 | ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 2 — 0 | Lechia Strawczyn | 4 CZE | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Polonia Białogon: 1 Lechia: 1 Trenerzy: Kasperek Piotr — Łebek Daniel.
| ||||||||
WIDEO: rzut karny – kliknij w ten link. | ||||||||
W 69. minucie Polonia Białogon nie wykorzystała rzutu karnego (Kacper Banaśkiewicz obronił). | ||||||||
Partyzant Radoszyce | 4 — 0 | Tęcza Gowarczów | 4 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Partyzant: 12 Tęcza: 1 Trenerzy: Niemiec Marcin — Skowron Paweł.
| ||||||||
ULKS Łączna | 0 — 2 | Samson Samsonów | 4 CZE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 ULKS Łączna: 31 Samson: 69 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz — Pawlik Jacek.
| ||||||||
Skała Tumlin | 2 — 2 | Orlicz II Suchedniów | 5 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 55' 2 — 2 Skała: 94 Orlicz II: 1 Trenerzy: Górecki Dariusz — Kabała Rajmund.
| ||||||||
ZDJĘCIA: fanpage Skały – kliknij w ten link. | ||||||||
Astra Piekoszów | 4 — 2 | Radiator$ Stąporków | 5 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 24' 2 — 1 2 — 2 48' 3 — 2 4 — 2 Astra: 12 Radiator$: 1 Trenerzy: Sadko Tomasz — Jedynak Sławomir.
| ||||||||
Victoria Mniów | 7 — 2 | MSS-Klonówka Masłów | 5 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 56' 5 — 2 67' 6 — 2 7 — 2 Victoria: 1 MSS-Klonówka: 12 Trenerzy: Dejworek Piotr — Janicki Karol.
| ||||||||
W 41. minucie MSS-Klonówka nie wykorzystało rzutu karnego (strzał niecelny). | ||||||||
KS Smyków | 2 — 3 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 5 CZE | 17:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 52' 1 — 2 2 — 2 2 — 3 87' KS Smyków: 30 Sokół: 12 Trenerzy: Mech Kamil — Śladkowski Marcin.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: SokółTV – kliknij w ten link. |
23 bramek | Grzegorz Grzegorski (21 + 2 k.) (Polonia Białogon) |
22 bramek | Marcin Supierz (21 + 1 k.) (MSS-Klonówka) |
20 bramek | Karol Piwowarczyk (18 + 2 k.) (Samson) |
16 bramek | Sebastian Wijas (Sokół) |
15 bramek | Sebastian Blicharski (Astra), Marcin Snoch (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 21 | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 0 — 2 | Zorza Tempo Pacanów | 4 CZE | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 46' Wisła: 1 Zorza Tempo: 1 Trenerzy: Misiewicz Łukasz — Konat Rafał.
| ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 3 — 3 | Partyzant Wodzisław | 5 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 40' 1 — 3 2 — 3 3 — 3 Start: 69 Partyzant: 92 Trenerzy: — Gardiew Tomasz.
| ||||||||
Victoria 2015 Skalbmierz | 2 — 1 | Gród Wiślica | 5 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 20' 2 — 1 Victoria 2015: 12 Gród: 1 Trenerzy: Łakota Łukasz — Maj Kamil.
| ||||||||
ZDJĘCIA: fanpage Victorii – kliknij w ten link. | ||||||||
Zryw Skroniów | 1 — 1 | Dąb Nagłowice | 5 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 24' Zryw: 12 Dąb: 99 Trenerzy: Łoboda Robert — Szota Radosław.
| ||||||||
GKS Kluczewsko | 1 — 4 | GKS Imielno | 5 CZE | 15:00 | ||||
0 — 1 13' 1 — 1 1 — 2 48' 1 — 3 65' 1 — 4 81' GKS Kluczewsko: 12 GKS Imielno: 20 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz — Ciekalski Robert.
| ||||||||
RELACJA NA ŻYWO: RegioWyniki – kliknij w ten link. | ||||||||
LKS Bolmin | 11 — 0 | Zieleń Żelisławice | 5 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 LKS Bolmin: 41 Zieleń: 26 Trenerzy: Hańćko Tomasz — Józefowski Karol.
|
20 bramek | Adrian Koprowski (Start), Kamil Woliński (18 + 2 k.) (GKS Imielno) |
17 bramek | Kamil Maj (Victoria 2015) |
16 bramek | Mateusz Kądzielski (Victoria 2015), Damian Waligóra (LKS Bolmin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 21 | ||||||||
Zryw Zbigniewice | 0 — 2 | Piast Osiek | 4 CZE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 87' Zryw: 1 Piast: 1 Trenerzy: Rączkowski Jacek — Kiciński Tomasz.
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 0 — 2 | Arka Pawłów | 4 CZE | 17:00 | ||||
Łagów | ||||||||
0 — 1 68' 0 — 2 85' Nidzianka: 1 Arka: 1 Kartki także: Mateusz Pindral 87'. Trenerzy: Pindral Mateusz — Kalista Mirosław.
| ||||||||
LZS Samborzec | 2 — 2 | KS Tarłów | 5 CZE | 13:00 | ||||
0 — 1 26' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 89' LZS Samborzec: 99 KS Tarłów: 1 Trenerzy: Burakowski Mateusz — Lipowski Jarosław.
| ||||||||
Baszta Rytwiany | 1 — 1 | Koprzywianka Koprzywnica | 5 CZE | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Baszta: 12 Koprzywianka: 1 Trenerzy: Sitek Tomasz — Gawroński Wojciech.
| ||||||||
UKS Baćkowice | 1 — 4 | GKS Świniary | 5 CZE | 15:00 | ||||
0 — 1 13' 0 — 2 17' 0 — 3 30' 1 — 3 1 — 4 47' UKS Baćkowice: 12 GKS Świniary: 20 Trenerzy: Chruściel Grzegorz — Krawczyk Dariusz.
| ||||||||
WIDEO: bramka dla UKS – kliknij w ten link. | ||||||||
ZDJĘCIA: kliknij w ten link. | ||||||||
Kamienna Brody | 6 — 3 | GKS Obrazów | 5 CZE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 3 — 2 39' 3 — 3 58' 4 — 3 5 — 3 6 — 3 Kamienna: 1 GKS Obrazów: 1 Trenerzy: Wójtowicz Tomasz — Lipiec Damian.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Anna Oziomek – kliknij w ten link. |
44 bramek | Mirosław Kalista (Arka) |
21 bramek | Rafał Kaśniewski (GKS Obrazów) |
20 bramek | Damian Mądry (19 + 1 k.) (LZS Samborzec) |
16 bramek | Robert Misiak (Piast) |
12 bramek | Jan Szymański (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 21 | ||||||||
Sparta Strawczynek | 3 — 4 | GLKS Fałków | 4 CZE | 17:00 | ||||
Promnik | ||||||||
0 — 1 16' 0 — 2 18' 1 — 2 2 — 2 2 — 3 65' 2 — 4 3 — 4 Sparta: 1 GLKS Fałków: 1 Trenerzy: Picheta Jacek — Jarząb Kamil.
| ||||||||
Granat Borki | 3 — 3 | Moravia II Morawica | 4 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 2 — 2 33' 2 — 3 65' 3 — 3 Granat: 17 Moravia II: 2 Trenerzy: Jas Krystian — Detka Damian.
| ||||||||
KS Kamienna Wola | 3 — 3 | Top-Spin Promnik | 5 CZE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 64' 3 — 1 3 — 2 73' 3 — 3 82' KS Kamienna W.: 1 Top-Spin: 12 Trenerzy: Boruń Zbigniew — Wasowicz Marcin.
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 6 — 1 | OKS Instal Michałów Starachowice | 5 CZE | 11:00 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 Politechnika Św.: 1 Instal: 1 Trenerzy: Obarzanek Artur — Koprowski Kamil.
| ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 1 — 7 | Czarnovia Kielce | 5 CZE | 11:00 | ||||
0 — 1 23' 1 — 1 1 — 2 52' 1 — 3 53' 1 — 4 55' 1 — 5 56' 1 — 6 83' 1 — 7 85' Płomień: 44 Czarnovia: 76 Trenerzy: Szczurek Jarosław — Trela Mariusz.
| ||||||||
Polanie Pierzchnica | 0 — 3 | Zryw Łopuszno | 5 CZE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 31' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Polanie: 22 Zryw: 1 Trenerzy: Staszewski Michal — Zagurowski Bartosz.
|
34 bramek | Kamil Koprowski (Instal) |
20 bramek | Michał Staszewski (Polanie) |
18 bramek | Krystian Kmiecik (Sparta), Tomasz Resiak (Zryw) |
15 bramek | Kamil Marek (14 + 1 k.) (Czarnovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 18 | ||||||||
LZS Czarnocin | 2 — 0 | MGTS Działoszyce | 5 CZE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 LZS Czarnocin: 26 MGTS Działoszyce: 31 Trenerzy: Jajeśniak Łukasz — Sobura Marek.
| ||||||||
Jawornik Gorzków | 3 — 5 | Nida Sobków | 5 CZE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 10' 1 — 2 14' 1 — 3 2 — 3 3 — 3 3 — 4 87' 3 — 5 90' Jawornik: 99 Nida: 12 Trenerzy: Sender Andrzej — Ślusarczyk Tomasz.
| ||||||||
GKS Solec-Zdrój | 2 — 1 | Strzelec Chroberz | 5 CZE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 72' GKS Solec-Zdrój: 1 Strzelec: 12 Trenerzy: Ból Augustyn — Czyszczoń Tomasz.
| ||||||||
ZDJĘCIA: kliknij w ten link. | ||||||||
WIDEO: Bramka dla Strzelca – kliknij w ten link. | ||||||||
ARTYKUŁ: fanpage GKS-u – kliknij w ten link. | ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. | ||||||||
Unia Małogoszcz | 0 — 3 | Deko Włoszczowa | 5 CZE | 15:00 | ||||
0 — 1 31' 0 — 2 0 — 3 83' Unia: 1 Deko: 1 Trenerzy: Jarmuda Sławomir — Kosowski Włodzimierz.
|
18 bramek | Paweł Czajka (Nidzica), Dominik Jaworski (Nidzica) |
13 bramek | Mateusz Godzic (12 + 1 k.) (Strzelec) |
12 bramek | Hubert Gajek (Vitalpol) |
10 bramek | Patryk Gajek (Vitalpol), Hubert Pietras (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 18 | ||||||||
Stal II Kunów | 0 — 2 | GKS Iwaniska | 4 CZE | 17:00 | ||||
0 — 1 57' 0 — 2 73' Stal II: 12 GKS Iwaniska: 1 Trenerzy: Jałocha Jarosław — Tomaszewski Konrad.
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 2 — 3 | Ester Wojciechowice | 5 CZE | 10:30 | ||||
0 — 1 15' 1 — 1 1 — 2 72' 1 — 3 81' 2 — 3 Cukrownik: 1 Ester: 12 Trenerzy: Dywan Andrzej — Paszyński Piotr.
| ||||||||
GTS Raków | 2 — 3 | FKS Łazy Starachowice | 5 CZE | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 43' 0 — 3 51' 1 — 3 2 — 3 GTS Raków: 94 Łazy: 75 Trenerzy: Baran Janusz — Drabik Bartłomiej.
| ||||||||
TRANSMISJA WIDEO: TSTLiveSport – kliknij w ten link. | ||||||||
Wodnik Styków | 2 — 6 | Agricola Łoniów | 5 CZE | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 50' 0 — 3 1 — 3 1 — 4 68' 2 — 4 2 — 5 73' 2 — 6 83' Wodnik: 1 Agricola: 1 Trenerzy: Gadecki Piotr — Szkutnicki Witold.
|
28 bramek | Daniel Kuciński (Agricola) |
22 bramek | Przemysław Kot (GKS Iwaniska, Agricola) |
17 bramek | Mariusz Fabjański (Łazy) |
16 bramek | Mateusz Koterbski (Marol), Szymon Michta (Łazy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
CLJ U-17, baraże, kobiety | ||||||||
Runda 1 | ||||||||
Strażak Sośnica | 1 — 11 | KSP Kielce | 5 CZE | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 19' 0 — 4 59' 0 — 5 65' 0 — 6 68' 0 — 7 72' 0 — 8 0 — 9 0 — 10 1 — 10 1 — 11 90' Strażak: 2 KSP Kielce: 23 Trenerzy: Gerczak Artur — Tekiel Łukasz. | ||||||||
Śląsk Wrocław | 0 — 0 | GKS Katowice | 5 CZE | 16:00 | ||||
Stadion GEM, ul. Mianowskiego, Wrocław | ||||||||
Legia Soccer Schools Warszawa | 0 — 2 | Włókniarz Białystok | 8 CZE | 19:30 | ||||
Legia Training Center, Urszulin |
IV liga kobiet | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
eSKa Skarżysko-Kamienna | 1 — 4 | Top-Spin Promnik | 5 CZE | 14:30 | ||||
KSP II Kielce | 7 — 3 | Hetmanki Włoszczowa | 5 CZE | 16:00 | ||||
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 7 — 1 7 — 2 7 — 3 78' KSP II: 12 Hetmanki: 12 Trenerzy: Czerwiak Monika — Ochenduszka Mariusz.
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 0 — 3 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. |
26 bramek | Patrycja Szymańska (KP KSZO 1929) |
23 bramek | Wiktoria Latała (KP KSZO 1929) |
15 bramek | Beata Pietrzyk (KSP II) |
5 bramek | Patrycja Ślizak (KSP II) |
4 bramki | Angelika Czeszek (Top-Spin), Małgorzata Kowalczyk (Hetmanki), Maja Zawolik (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Zaostrzone moderowanie
Powstrzymaj się od wulgarności, wyzwisk i obrażania innych.
Powstrzymaj się od wulgarności, wyzwisk i obrażania innych.