(fot. G. Sojka)
Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
I liga | ||||||||
Kolejka 18 | ||||||||
Skra Częstochowa | 1 — 4 | Korona Kielce | 20 LIS | 20:30 | ||||
Suzuki Arena, Kielce | ||||||||
0 — 1 14' 1 — 1 1 — 2 53' 1 — 3 1 — 4 90+3' Korona: 1 Trenerzy: Rokosa Jacek — Nowak Dominik.
|
III liga, gr. I | ||||||||
Kolejka 19 | ||||||||
Polonia Warszawa | 2 — 0 | Wissa Szczuczyn | 19 LIS | 19:11 | ||||
Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki | 3 — 2 | Pilica Białobrzegi | 20 LIS | 13:00 | ||||
Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 0 — 0 | ŁKS II Łódź | 20 LIS | 16:00 | ||||
26 bramek | Wojciech Białek (21 + 5 k.) (Avia) |
19 bramek | Adrian Gębalski (13 + 6 k.) (Czarni) |
16 bramek | Ezana Kahsay (Chełmianka), Marcin Stefanik (9 + 7 k.) (Siarka) |
15 bramek | Adam Imiela (9 + 6 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Świt Ćmielów | 1 — 1 | Nida Oksa | 20 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 Świt: 1 Nida: 12 Trenerzy: Wróbel Marcin — Lichosik Karol.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 1 — 4 | Orlęta Kielce | 20 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 41' 1 — 2 51' 1 — 3 82' 1 — 4 87' Unia: 1 Orlęta: 99 Trenerzy: Opara Grzegorz — Kołodziejczyk Tomasz.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 5 — 2 | Piaskowianka Piaski | 20 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 21' 2 — 1 2 — 2 3 — 2 4 — 2 5 — 2 Wicher: 13 Piaskowianka: 1 Trenerzy: Chrzanowski Damian — Pełka Mikołaj.
| ||||||||
Stal Kunów | 5 — 0 | OKS Opatów | 20 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Stal: 12 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Dynarek Marcin — Kadela Mariusz.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 2 — 0 | Zenit Chmielnik | 21 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Hetman: 1 Zenit: 1 Trenerzy: Grzesik Slawomir — Rot Jerzy.
| ||||||||
Piast Stopnica | 1 — 1 | Góral Górno | 21 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 30' 1 — 1 Piast: 1 Góral: 12 Trenerzy: Skiba Sławomir — Piotrowicz Damian.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 0 — 1 | Bucovia Bukowa | 21 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 37' Sparta: 1 Bucovia: 1 Trenerzy: Siudak Marcin — Luzar Jan.
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 1 — 1 | Gród Ćmińsk | 21 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 23' Naprzód: 1 Gród: 12 Trenerzy: Rokicki Krystian — Wijas Paweł.
|
33 bramek | Marcin Dynarek (31 + 2 k.) (Stal) |
29 bramek | Robert Radek (28 + 1 k.) (Góral) |
27 bramek | Rafał Krzysztofik (22 + 5 k.) (Piaskowianka) |
26 bramek | Krystian Moskal (23 + 3 k.) (Orlęta) |
21 bramek | Bartłomiej Równicki (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
KS Smyków | 3 — 2 | Skała Tumlin | 20 LIS | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 3 — 2 KS Smyków: 12 Skała: 94 Trenerzy: Mech Kamil — Górecki Dariusz.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. | ||||||||
W 56. minucie Kamil Mech (KS Smyków) nie wykorzystał rzutu karnego (Rafał Kucharski obronił). |
23 bramek | Grzegorz Grzegorski (21 + 2 k.) (Polonia Białogon) |
22 bramek | Marcin Supierz (21 + 1 k.) (MSS-Klonówka) |
20 bramek | Karol Piwowarczyk (18 + 2 k.) (Samson) |
16 bramek | Sebastian Wijas (Sokół) |
15 bramek | Sebastian Blicharski (Astra), Marcin Snoch (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
CLJ U-17, gr. D | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Stal Rzeszów | 5 — 1 | Wisła Puławy | 19 LIS | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 52' 5 — 1 Stal: 1 Wisła P.: 12 Trenerzy: Cabaj Lukasz — Popławski Marcin. | ||||||||
Wisła Kraków | 3 — 1 | Cracovia Kraków | 20 LIS | 10:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 31' 2 — 1 3 — 1 Wisła K.: 1 Cracovia: 23 Trenerzy: Jałocha Patryk — Kustoń Wojciech. | ||||||||
Korona Kielce SA | 1 — 0 | TOP 54 Biała Podlaska | 21 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 Korona SA: 12 TOP 54: 1 Trenerzy: Wójs Kordian — Storto Miłosz.
|
CLJ U-17, baraże | ||||||||
Finały (gr. A) | ||||||||
Olimpia Elbląg | 1 — 2 | Łódzki KS | 21 LIS | 12:30 | ||||
Finały - rewanże (gr. A) | ||||||||
Talent Białystok | 0 — 3 | Escola Varsovia Warszawa | 21 LIS | 20:00 | ||||
Finały - rewanże (gr. B) | ||||||||
Zawisza Bydgoszcz | 4 — 3 | Gedania Gdańsk | 21 LIS | 13:00 | ||||
Finały - rewanże (gr. C) | ||||||||
Stal Brzeg | 0 — 3 | FC Wrocław Academy | 20 LIS | 12:00 | ||||
Zagłębie Sosnowiec | 5 — 1 | Lechia Zielona Góra | 21 LIS | 12:00 | ||||
Finały - rewanże (gr. D) | ||||||||
GKS Nowiny | 0 — 5 | Hutnik Nowa Huta Kraków | 20 LIS | 13:30 | ||||
0 — 1 33' 0 — 2 44' 0 — 3 0 — 4 57' 0 — 5 80' GKS Nowiny: 1 Hutnik: 1 Trenerzy: Góral Łukasz — Byrski Paweł. | ||||||||
Piłkarskie Nadzieje Mielec | 1 — 3 | Górnik Łęczna | 21 LIS | 12:00 | ||||
CLJ U-15, baraże | ||||||||
Finały (gr. A) | ||||||||
AP Junior Białystok | 0 — 7 | Widzew Łódź | 20 LIS | 13:00 | ||||
Finały - rewanże (gr. A) | ||||||||
Stomil Olsztyn | 0 — 4 | Varsovia Warszawa | 21 LIS | 12:00 | ||||
Finały - rewanże (gr. C) | ||||||||
Rekord Bielsko-Biała | 1 — 0 | Warta Gorzów Wielkopolski | 21 LIS | 12:00 | ||||
Chrobry Głogów | 7 — 0 | MKS Gogolin | 21 LIS | 12:00 | ||||
Finały - rewanże (gr. D) | ||||||||
SMS Resovia Rzeszów | 2 — 1 | Hutnik Nowa Huta Kraków | 20 LIS | 11:00 | ||||
AP Star/Juventa Starachowice | 2 — 6 | Motor Lublin | 21 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 1 — 2 42' 1 — 3 47' 1 — 4 1 — 5 2 — 5 2 — 6 79' AP Star/Juventa: 22 Motor: 1 Trenerzy: Mikos Artur — Rogala Robert. |
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, baraże | ||||||||
Finały | ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 4 — 3 | Klimontowianka Klimontów | 20 LIS | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 80' 4 — 2 82' 4 — 3 88' TS 1946 Nida: 1 Klimontowianka: 1 Trenerzy: Biały Łukasz — Borycki Karol.
| ||||||||
WIDEO: kliknij w ten link. | ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. | ||||||||
W pierwotnym terminie 11 listopada, 11:00, spotkanie odwołane z powodu kwarantanny zawodników Klimontowianki. |
Juniorki U15, świętokrzyskie, finał | ||||||||
Finały | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 7 — 0 | Wodnik Styków | 21 LIS | 09:30 | ||||
Kielce, ul. Ściegiennego (boczne) | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Wisła: 1 Wodnik: 1 Trenerzy: Pabijańczyk Henryk — . | ||||||||
KSP Kielce | 8 — 0 | Łysica Bodzentyn | 21 LIS | 10:05 | ||||
Kielce, ul. Ściegiennego (boczne) | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 KSP Kielce: 33 Łysica: 1 Trenerzy: Czerwiak Monika — Szczurek Jarosław. | ||||||||
Wodnik Styków | 1 — 1 k. 1–3 | Łysica Bodzentyn | 21 LIS | 10:50 | ||||
Kielce, ul. Ściegiennego (boczne) | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 0 — 3 | KSP Kielce | 21 LIS | 11:25 | ||||
Kielce, ul. Ściegiennego (boczne) | ||||||||
0 — 1 12' 0 — 2 0 — 3 29' Wisła: 1 KSP Kielce: 33 Trenerzy: Pabijańczyk Henryk — Czerwiak Monika. | ||||||||
KSP Kielce | 12 — 0 | Wodnik Styków | 21 LIS | 12:10 | ||||
Kielce, ul. Ściegiennego (boczne) | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 12 — 0 KSP Kielce: 33 Wodnik: 1 Trenerzy: Czerwiak Monika — Sionek Szymon. | ||||||||
Łysica Bodzentyn | 0 — 2 | Wisła Nowy Korczyn | 21 LIS | 12:45 | ||||
Kielce, ul. Ściegiennego (boczne) |
|
Pozdrawiam jako kibic i kibice nie chcą zmiany trenera tylko porządku z gwiazdeczkami