(fot. G. Sojka)
Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
I liga | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Korona Kielce | 0 — 1 | Widzew Łódź | 15 PAŹ | 20:30 | ||||
0 — 1 Korona: 1 Kartki także: Juliusz Letniowski 63'. Trenerzy: Nowak Dominik — Niedźwiedź Janusz.
|
II liga | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Znicz Pruszków | 1 — 1 | Olimpia Elbląg | 15 PAŹ | 18:00 | ||||
III liga, gr. I | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki | 0 — 0 | Sokół Aleksandrów Łódzki | 17 PAŹ | 12:00 | ||||
26 bramek | Wojciech Białek (21 + 5 k.) (Avia) |
19 bramek | Adrian Gębalski (13 + 6 k.) (Czarni) |
16 bramek | Ezana Kahsay (Chełmianka), Marcin Stefanik (9 + 7 k.) (Siarka) |
15 bramek | Adam Imiela (9 + 6 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Orlęta Kielce | 3 — 2 | Bucovia Bukowa | 16 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 2 — 2 85' 3 — 2 Orlęta: 1 Bucovia: 1 Trenerzy: Kołodziejczyk Tomasz — .
| ||||||||
ZDJĘCIA: Echo Dnia – kliknij w ten link. | ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 3 — 1 | Unia Sędziszów | 16 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Wicher: 73 Unia: 1 Trenerzy: Chrzanowski Damian — Opara Grzegorz.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 1 — 2 | Piast Stopnica | 17 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 56' 1 — 2 88' Hetman: 1 Piast: 1 Trenerzy: — Skiba Sławomir.
| ||||||||
OKS Opatów | 3 — 0 | Świt Ćmielów | 17 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 OKS Opatów: 1 Świt: 33 Trenerzy: Kadela Mariusz — Wróbel Marcin.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 3 — 1 | Sparta Dwikozy | 17 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Piaskowianka: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Borek Michał — Siudak Marcin.
| ||||||||
Nida Oksa | 2 — 5 | Stal Kunów | 17 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 36' 1 — 2 48' 1 — 3 67' 2 — 3 2 — 4 78' 2 — 5 90' Nida: 12 Stal: Trenerzy: Tanasiewicz Marcin — Dynarek Marcin.
| ||||||||
Góral Górno | 0 — 1 | Gród Ćmińsk | 17 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 10' Góral: 1 Gród: 1 Trenerzy: Piotrowicz Damian — Wijas Paweł.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 1 — 2 | Naprzód Jędrzejów | 17 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 14' 1 — 2 Zenit: 12 Naprzód: 1 Trenerzy: Rot Jerzy — Rokicki Krystian.
|
33 bramek | Marcin Dynarek (31 + 2 k.) (Stal) |
29 bramek | Robert Radek (28 + 1 k.) (Góral) |
27 bramek | Rafał Krzysztofik (22 + 5 k.) (Piaskowianka) |
26 bramek | Krystian Moskal (23 + 3 k.) (Orlęta) |
21 bramek | Bartłomiej Równicki (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Skała Tumlin | 2 — 1 | Victoria Mniów | 16 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 90' Skała: 1 Victoria: 1 Trenerzy: Górecki Dariusz — Rusiński Karol.
| ||||||||
Tęcza Gowarczów | 2 — 4 | KS Smyków | 17 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 2 — 2 2 — 3 2 — 4 Tęcza: 12 KS Smyków: 12 Trenerzy: Skowron Paweł — Mech Kamil.
| ||||||||
ZDJĘCIA: fanpage KS-u – kliknij w ten link. | ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. | ||||||||
Orlicz II Suchedniów | 1 — 2 | Astra Piekoszów | 17 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 22' 1 — 1 1 — 2 Orlicz II: 1 Astra: 81 Trenerzy: Kabała Rajmund — Sadko Tomasz.
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 2 — 0 | Partyzant Radoszyce | 17 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 MSS-Klonówka: 12 Partyzant: 31 Trenerzy: Janicki Karol — Pawlik Jacek.
| ||||||||
Samson Samsonów | 5 — 2 | Lechia Strawczyn | 17 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 5 — 2 Samson: 23 Lechia: 14 Trenerzy: Koza Michał — Łebek Daniel.
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 2 — 3 | ULKS Łączna | 17 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 2 — 2 2 — 3 90' Radiator$: 12 ULKS Łączna: 1 Trenerzy: Jedynak Sławomir — .
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 0 — 3 | Polonia Białogon Kielce | 17 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 23' 0 — 2 43' 0 — 3 Sokół: 1 Polonia Białogon: 12 Trenerzy: — KASPEREK PIOTR.
|
23 bramek | Grzegorz Grzegorski (21 + 2 k.) (Polonia Białogon) |
22 bramek | Marcin Supierz (21 + 1 k.) (MSS-Klonówka) |
20 bramek | Karol Piwowarczyk (18 + 2 k.) (Samson) |
16 bramek | Sebastian Wijas (Sokół) |
15 bramek | Sebastian Blicharski (Astra), Marcin Snoch (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
GKS Imielno | 3 — 0 | Zieleń Żelisławice | 16 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 GKS Imielno: 1 Zieleń: 12 Trenerzy: Ciekalski Robert — Józefowski Karol.
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 2 — 0 | Gród Wiślica | 17 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Wisła: 1 Gród: 1 Trenerzy: Łuszcz Paweł — Malczewski Lech.
| ||||||||
Victoria 2015 Skalbmierz | 1 — 0 | Partyzant Wodzisław | 17 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 Victoria 2015: 12 Partyzant: 12 Kartki także: João Marcos da Silva Bisaia 10' — . Trenerzy: Łakota Łukasz — Gardiew Tomasz.
| ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 2 — 4 | LKS Bolmin | 17 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 23' 0 — 3 42' 0 — 4 51' 1 — 4 2 — 4 Start: 69 LKS Bolmin: 41 Trenerzy: Koprowski Adrian — Hańćko Tomasz.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 4 — 1 | Zorza Tempo Pacanów | 17 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 32' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Zryw: 12 Zorza Tempo: 1 Trenerzy: Łoboda Robert — Konat Rafał.
| ||||||||
GKS Kluczewsko | 1 — 1 | Dąb Nagłowice | 17 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 65' GKS Kluczewsko: 12 Dąb: 47 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz — Szota Radosław.
|
20 bramek | Adrian Koprowski (Start), Kamil Woliński (18 + 2 k.) (GKS Imielno) |
17 bramek | Kamil Maj (Victoria 2015) |
16 bramek | Mateusz Kądzielski (Victoria 2015), Damian Waligóra (LKS Bolmin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Nidzianka Bieliny | 2 — 1 | GKS Obrazów | 17 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 58' 1 — 1 2 — 1 Nidzianka: 1 GKS Obrazów: 1 Trenerzy: Pindral Mateusz — Lipiec Damian.
| ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 6 — 2 | Piast Osiek | 17 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 10' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 25' 4 — 2 5 — 2 6 — 2 Koprzywianka: 1 Piast: 12 Kartki także: Marcin Bąk 28'. Trenerzy: Gawroński Wojciech — Kiciński Tomasz.
| ||||||||
UKS Baćkowice | 0 — 0 | Zryw Zbigniewice | 17 PAŹ | 15:00 | ||||
UKS Baćkowice: 12 Zryw: 12 Trenerzy: Chruściel Grzegorz — Ciach Wojciech.
| ||||||||
Kamienna Brody | 4 — 1 | GKS Świniary | 17 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 25' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Kamienna: 1 GKS Świniary: 1 Kartki także: Maciej Cząstka 65' — . Trenerzy: Wójtowicz Tomasz — Krawczyk Dariusz.
| ||||||||
LZS Samborzec | 1 — 3 | Arka Pawłów | 17 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 52' 0 — 3 87' 1 — 3 LZS Samborzec: 12 Arka: 99 Trenerzy: Burakowski Mateusz — Kalista Mirosław.
| ||||||||
Baszta Rytwiany | 1 — 1 | KS Tarłów | 17 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 83' Baszta: 12 KS Tarłów: 1 Trenerzy: Sitek Tomasz — Lipowski Jarosław.
|
44 bramek | Mirosław Kalista (Arka) |
21 bramek | Rafał Kaśniewski (GKS Obrazów) |
20 bramek | Damian Mądry (19 + 1 k.) (LZS Samborzec) |
16 bramek | Robert Misiak (Piast) |
12 bramek | Jan Szymański (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Granat Borki | 1 — 0 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 16 PAŹ | 15:30 | ||||
1 — 0 Granat: 97 Politechnika Św.: 1 Trenerzy: Jas Krystian — Obarzanek Artur.
| ||||||||
OKS Instal Michałów Starachowice | 9 — 0 | KS Kamienna Wola | 16 PAŹ | 15:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 Instal: 1 KS Kamienna W.: 83 Trenerzy: Koprowski Kamil — Boruń Zbigniew.
| ||||||||
GLKS Fałków | 1 — 2 | Płomień Wólka Kłucka | 17 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 47' 1 — 2 69' GLKS Fałków: 1 Płomień: 1 Trenerzy: Jarząb Kamil — Szczurek Jarosław.
| ||||||||
Czarnovia Kielce | 0 — 0 | Polanie Pierzchnica | 17 PAŹ | 11:00 | ||||
Czarnovia: 76 Polanie: 1 Trenerzy: Trela Mariusz — Staszewski Michal.
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 3 — 3 | Zryw Łopuszno | 17 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 13' 1 — 1 1 — 2 23' 1 — 3 57' 2 — 3 3 — 3 Top-Spin: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Nosowicz Michal — Zagurowski Bartosz.
| ||||||||
Moravia II Morawica | 2 — 1 | Sparta Strawczynek | 17 PAŹ | 11:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 Moravia II: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Detka Damian — Kukulski Łukasz.
|
34 bramek | Kamil Koprowski (Instal) |
20 bramek | Michał Staszewski (Polanie) |
18 bramek | Krystian Kmiecik (Sparta), Tomasz Resiak (Zryw) |
15 bramek | Kamil Marek (14 + 1 k.) (Czarnovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Vitalpol Solec-Zdrój | 2 — 2 | Nida Sobków | 17 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 75' 1 — 2 77' 2 — 2 Vitalpol: 1 Nida: 12 Trenerzy: Ból Augustyn — Ślusarczyk Tomasz.
| ||||||||
Bucovia II Bukowa | — | MGTS Działoszyce | 17 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 89' Bucovia II: 1 MGTS Działoszyce: 1 Trenerzy: Tatar Tomasz — Banaszek Robert.
| ||||||||
Jawornik Gorzków | 2 — 2 | Deko Włoszczowa | 17 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 25' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 90+1' Jawornik: 1 Deko: 1 Trenerzy: Radziszewski Paweł — Kosowski Włodzimierz.
| ||||||||
Unia Małogoszcz | 0 — 3 | Nidzica Dobiesławice | 17 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 49' 0 — 3 89' Unia: 1 Nidzica: 1 Trenerzy: Jarmuda Sławomir — Czajka Paweł.
| ||||||||
LZS Czarnocin | 1 — 6 | Strzelec Chroberz | 17 PAŹ | 15:00 | ||||
Działoszyce | ||||||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 59' 1 — 3 61' 1 — 4 1 — 5 87' 1 — 6 90' LZS Czarnocin: 99 Strzelec: 12 Trenerzy: — Boduszek Maciej.
|
18 bramek | Paweł Czajka (Nidzica), Dominik Jaworski (Nidzica) |
13 bramek | Mateusz Godzic (12 + 1 k.) (Strzelec) |
12 bramek | Hubert Gajek (Vitalpol) |
10 bramek | Patryk Gajek (Vitalpol), Hubert Pietras (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Huragan Wilczyce | — | FKS Łazy Starachowice | 16 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 19' 0 — 2 38' 0 — 3 68' Huragan: 1 Łazy: 75 Trenerzy: Kulita Mateusz — Drabik Bartłomiej.
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 2 — 6 | Marol Jacentów | 17 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 14' 0 — 2 17' 1 — 2 1 — 3 1 — 4 50' 1 — 5 53' 1 — 6 2 — 6 Cukrownik: 1 Marol: 1 Trenerzy: Dywan Krzysztof — Koterbski Mateusz.
| ||||||||
GTS Raków | 1 — 2 | GKS Iwaniska | 17 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 16' 1 — 1 1 — 2 76' GTS Raków: 94 GKS Iwaniska: 1 Trenerzy: Baran Janusz — Tomaszewski Konrad.
| ||||||||
Stal II Kunów | 2 — 4 | Agricola Łoniów | 17 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 14' 1 — 2 16' 2 — 2 2 — 3 62' 2 — 4 77' Stal II: 12 Agricola: 1 Trenerzy: Jałocha Jarosław — Zaliński Maciej.
| ||||||||
Wodnik Styków | 2 — 5 | Ester Wojciechowice | 17 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 40' 0 — 2 52' 0 — 3 56' 1 — 3 2 — 3 2 — 4 78' 2 — 5 86' Wodnik: 1 Ester: 1 Trenerzy: Gadecki Piotr — Paszyński Piotr.
|
28 bramek | Daniel Kuciński (Agricola) |
22 bramek | Przemysław Kot (GKS Iwaniska, Agricola) |
17 bramek | Mariusz Fabjański (Łazy) |
16 bramek | Mateusz Koterbski (Marol), Szymon Michta (Łazy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
II liga kobiet, gr. południowa | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Sokół Kolbuszowa Dolna | 2 — 1 | Prądniczanka Kraków | 16 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 80' Sokół: 3 Prądniczanka: 22 Trenerzy: Grabiec Tomasz — Sędor Piotr. | ||||||||
LUKS Ziemia Lubińska Czerniec | — | Bielawianka Bielawa | 16 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 35' LUKS Ziemia Lubińska: 12 Bielawianka: 1 Trenerzy: Rączka Zbigniew — Głogowski Sebastian. | ||||||||
Spotkanie przerwane w 39. minucie przy stania 0–1 z powodu zdekompletowania zespołu LUKS po czerwonej kartce (LUKS rozpoczął 7 zawodniczkami). | ||||||||
Wanda Kraków | 0 — 3 | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | 16 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 20' 0 — 3 90+2' Wanda: 36 Ostrovia 1909: 1 Trenerzy: Szot Krzysztof — Pawlak Łukasz. | ||||||||
KKP Unia Lublin | 4 — 2 | Podgórze Kraków | 16 PAŹ | 15:30 | ||||
Arena Lublin | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 69' 4 — 1 4 — 2 KKP Unia: 1 Podgórze: 1 Trenerzy: Knap Jakub — Sołtysińska Katarzyna. | ||||||||
Śląsk II Wrocław | 5 — 0 | KSP Kielce | 16 PAŹ | 18:00 | ||||
Centrum Piłkarskie Kłokoczyce, Wrocław | ||||||||
0 — 1 0 — 2 38' 0 — 3 0 — 4 86' 0 — 5 89' Śląsk II: 1 KSP Kielce: 1 Trenerzy: Koziarska Monika — Tekiel Łukasz.
| ||||||||
Respekt Myślenice | 4 — 0 | Pogoń-Ekolog Zduńska Wola | 17 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Respekt: 1 Pogoń-Ekolog: 1 Trenerzy: Senderski Przemysław — Kochelak Krzysztof. |
II liga kobiet, gr. północna | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
UKS SMS III Łódź | 10 — 0 | KU AZS UW Warszawa | 16 PAŹ | 12:00 | ||||
KS Raszyn | 1 — 1 | MUKS Praga Warszawa | 17 PAŹ | 13:00 | ||||
27 bramek | Zuzanna Węglarz (Respekt) |
25 bramek | Karolina Tylak (Bielawianka) |
14 bramek | Katarzyna Brzeska (Bielawianka) |
13 bramek | Małgorzata Knuła (Ostrovia 1909) |
12 bramek | Maria Dziadkowiec (Respekt), Małgorzata Kot (Sokół), Maja Oleszczuk (KKP Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga kobiet | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 3 — 0 | Hetmanki Włoszczowa | 16 PAŹ | 17:00 | ||||
POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne) | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 KP KSZO 1929: 1 Hetmanki: 12 Trenerzy: Kroczek Szymon — Ochenduszka Mariusz.
|
26 bramek | Patrycja Szymańska (KP KSZO 1929) |
23 bramek | Wiktoria Latała (KP KSZO 1929) |
15 bramek | Beata Pietrzyk (KSP II) |
5 bramek | Patrycja Ślizak (KSP II) |
4 bramki | Angelika Czeszek (Top-Spin), Małgorzata Kowalczyk (Hetmanki), Maja Zawolik (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|