Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
I liga | ||||||||
Kolejka 29 | ||||||||
Korona Kielce | 1 — 2 | Arka Gdynia | 23 KWI | 12:40 | ||||
1 — 0 1 — 1 37' 1 — 2 64' Korona: 1 Trenerzy: Ojrzyński Leszek — Tarasiewicz Ryszard.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: Polsat Sport – kliknij w ten link. |
II liga | ||||||||
Kolejka 29 | ||||||||
Hutnik Nowa Huta Kraków | 2 — 0 | Sokół Ostróda | 23 KWI | 16:00 | ||||
Motor Lublin | 1 — 0 | KKS 1925 Kalisz | 23 KWI | 17:00 | ||||
26 bramek | Wojciech Białek (21 + 5 k.) (Avia) |
19 bramek | Adrian Gębalski (13 + 6 k.) (Czarni) |
16 bramek | Ezana Kahsay (Chełmianka), Marcin Stefanik (9 + 7 k.) (Siarka) |
15 bramek | Adam Imiela (9 + 6 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
IV liga, mazowieckie, gr. płd. | ||||||||
Kolejka 24 | ||||||||
Energia Kozienice | 1 — 3 | KS Raszyn | 23 KWI | 11:00 | ||||
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 22 | ||||||||
Świt Ćmielów | 4 — 0 | Naprzód Jędrzejów | 23 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Świt: 33 Naprzód: 1 Kartki także: Paweł Meszek 61' — . Trenerzy: Wróbel Marcin — Rokicki Krystian.
| ||||||||
OKS Opatów | 0 — 0 | Orlęta Kielce | 24 KWI | 16:00 | ||||
OKS Opatów: 1 Orlęta: 1 Trenerzy: Klepacz Grzegorz — Kołodziejczyk Tomasz.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 0 — 3 | Stal Kunów | 24 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 31' 0 — 2 38' 0 — 3 78' Hetman: 1 Stal: 17 Trenerzy: Wójcik Hubert — Dynarek Marcin.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 2 — 0 | Sparta Dwikozy | 24 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Wicher: 92 Sparta: 1 Trenerzy: Chrzanowski Damian — Kuranty Jacek.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 2 — 1 | Piast Stopnica | 24 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 47' 2 — 1 Unia: 1 Piast: 1 Trenerzy: Opara Grzegorz — Skiba Sławomir.
| ||||||||
Nida Oksa | 2 — 4 | Góral Górno | 24 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 4' 1 — 2 6' 1 — 3 26' 2 — 3 2 — 4 62' Nida: 1 Góral: 12 Trenerzy: Lichosik Karol — Piotrowicz Damian.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 2 — 0 | Gród Ćmińsk | 24 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Piaskowianka: 1 Gród: 12 Trenerzy: Pełka Mikołaj — Wijas Paweł.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 2 — 0 | Bucovia Bukowa | 24 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Zenit: 1 Bucovia: 1 Trenerzy: rot jerzy — Kruk Piotr.
|
Klasa okręgowa, Radom | ||||||||
Kolejka 21 | ||||||||
KS Warka | 0 — 2 | Proch Pionki | 23 KWI | 15:00 | ||||
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą | 1 — 1 | SKS Potworów | 23 KWI | 16:00 | ||||
Stadion Mogielanki, Mogielnica | ||||||||
33 bramek | Marcin Dynarek (31 + 2 k.) (Stal) |
29 bramek | Robert Radek (28 + 1 k.) (Góral) |
27 bramek | Rafał Krzysztofik (22 + 5 k.) (Piaskowianka) |
26 bramek | Krystian Moskal (23 + 3 k.) (Orlęta) |
21 bramek | Bartłomiej Równicki (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 18 | ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 5 — 1 | MSS-Klonówka Masłów | 23 KWI | 13:00 | ||||
0 — 1 42' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Polonia Białogon: 12 MSS-Klonówka: 12 Trenerzy: Kasperek Piotrek — Janicki Karol.
| ||||||||
KS Smyków | 1 — 2 | Partyzant Radoszyce | 24 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 9' 1 — 1 1 — 2 50' KS Smyków: 12 Partyzant: 31 Trenerzy: Mech Kamil — Niemiec Marcin.
| ||||||||
ZDJĘCIA: fanpage KS-u – kliknij w ten link. | ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. | ||||||||
Aleks Kuśmierczyk (KS Smyków) nie wykorzystał rzutu karnego (Jakub Kosik obronił). | ||||||||
ULKS Łączna | 0 — 2 | Skała Tumlin | 24 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 90+1' ULKS Łączna: 1 Skała: 94 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz — Gorecki Dariusz.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 3 — 1 | Orlicz II Suchedniów | 24 KWI | 12:00 | ||||
0 — 1 11' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Lechia: 1 Orlicz II: 1 Trenerzy: Łebek Daniel — Kabała Rajmund.
| ||||||||
Samson Samsonów | 1 — 0 | Tęcza Gowarczów | 24 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 Samson: 69 Tęcza: 1 Trenerzy: Pawlik Jacek — Skowron Paweł.
| ||||||||
Victoria Mniów | 3 — 1 | Astra Piekoszów | 24 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 39' 3 — 1 Victoria: 1 Astra: 12 Trenerzy: Dejworek Piotr — Sadko Tomasz.
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 4 — 1 | Radiator$ Stąporków | 24 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 23' 3 — 1 4 — 1 Sokół: 12 Radiator$: 12 Trenerzy: Śladkowski Marcin — Jedynak Sławomir.
|
23 bramek | Grzegorz Grzegorski (21 + 2 k.) (Polonia Białogon) |
22 bramek | Marcin Supierz (21 + 1 k.) (MSS-Klonówka) |
20 bramek | Karol Piwowarczyk (18 + 2 k.) (Samson) |
16 bramek | Sebastian Wijas (Sokół) |
15 bramek | Sebastian Blicharski (Astra), Marcin Snoch (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
GKS Imielno | 1 — 2 | LKS Bolmin | 23 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 69' 1 — 2 79' GKS Imielno: 27 LKS Bolmin: 12 Trenerzy: Ciekalski Robert — Hańćko Tomasz.
| ||||||||
RELACJA NA ŻYWO: kliknij w ten link. | ||||||||
W 51. minucie GKS nie wykorzystał rzutu karnego. | ||||||||
GKS Kluczewsko | 1 — 2 | Start Słupia Jędrzejowska | 23 KWI | 16:00 | ||||
0 — 1 48' 1 — 1 1 — 2 65' GKS Kluczewsko: 12 Start: 69 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz — Koprowski Adrian.
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 1 — 1 | Partyzant Wodzisław | 24 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Dąb: 47 Partyzant: 12 Trenerzy: Szota Radosław — Gardiew Tomasz.
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 0 — 1 | Gród Wiślica | 24 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 57' Zorza Tempo: 1 Gród: 1 Trenerzy: Konat Rafał — Maj Kamil.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 0 — 2 | Victoria 2015 Skalbmierz | 24 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 23' 0 — 2 80' Zryw: 1 Victoria 2015: 12 Trenerzy: Łoboda Robert — Łakota Łukasz.
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 2 — 0 | Zieleń Żelisławice | 24 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Wisła: 1 Zieleń: 26 Trenerzy: Misiewicz Łukasz — Józefowski Karol.
|
20 bramek | Adrian Koprowski (Start), Kamil Woliński (18 + 2 k.) (GKS Imielno) |
17 bramek | Kamil Maj (Victoria 2015) |
16 bramek | Mateusz Kądzielski (Victoria 2015), Damian Waligóra (LKS Bolmin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 3 — 1 | Zryw Zbigniewice | 24 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 83' Koprzywianka: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Gawroński Wojciech — Rączkowski Jacek.
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 6 — 0 | Piast Osiek | 24 KWI | 15:00 | ||||
Łagów | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Nidzianka: 88 Piast: 95 Trenerzy: Pindral Mateusz — Kiciński Tomasz.
| ||||||||
LZS Samborzec | 4 — 1 | Kamienna Brody | 24 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 75' LZS Samborzec: 99 Kamienna: 12 Trenerzy: Burakowski Mateusz — .
| ||||||||
Baszta Rytwiany | 2 — 1 | UKS Baćkowice | 24 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 68' 2 — 1 Baszta: 95 UKS Baćkowice: 1 Trenerzy: Sitek Tomasz — Chruściel Grzegorz.
| ||||||||
KS Tarłów | 2 — 1 | GKS Świniary | 24 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 43' 2 — 1 KS Tarłów: 1 GKS Świniary: 9 Kartki także: Bartosz Dwojak 84' — . Trenerzy: Lipowski Jarosław — Krawczyk Dariusz.
| ||||||||
WIDEO: ostatnia bramka – kliknij w ten link. | ||||||||
ARTYKUŁ: (oraz zdjęcia) fanpage KS Tarłów – kliknij w ten link. | ||||||||
W 70. minucie GKS Świniary nie wykorzystał rzutu karnego (Olaf Reimus obronił). | ||||||||
Arka Pawłów | 4 — 0 | GKS Obrazów | 24 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Arka: 26 GKS Obrazów: 1 Trenerzy: Kalista Mirosław — Lipiec Damian.
| ||||||||
ZDJĘCIA: fanpage Arki – kliknij w ten link. |
44 bramek | Mirosław Kalista (Arka) |
21 bramek | Rafał Kaśniewski (GKS Obrazów) |
20 bramek | Damian Mądry (19 + 1 k.) (LZS Samborzec) |
16 bramek | Robert Misiak (Piast) |
12 bramek | Jan Szymański (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Czarnovia Kielce | 3 — 5 | OKS Instal Michałów Starachowice | 24 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 30' 1 — 2 1 — 3 69' 1 — 4 76' 1 — 5 84' 2 — 5 3 — 5 Czarnovia: 12 Instal: 1 Trenerzy: Trela Mariusz — Koprowski Kamil.
| ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 1 — 4 | Moravia II Morawica | 24 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 13' 1 — 2 21' 1 — 3 59' 1 — 4 Płomień: 1 Moravia II: 1 Trenerzy: Szczurek Jarosław — Detka Damian.
| ||||||||
KS Kamienna Wola | 0 — 3 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 24 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 45+2' 0 — 2 62' 0 — 3 70' KS Kamienna W.: 1 Politechnika Św.: 1
| ||||||||
Polanie Pierzchnica | 2 — 1 | Sparta Strawczynek | 24 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 Polanie: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Staszewski Michal — Picheta Jacek.
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 7 — 0 | GLKS Fałków | 24 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Top-Spin: 1 GLKS Fałków: 1 Trenerzy: Wąsowicz Marcin — Jarząb Kamil.
| ||||||||
Zryw Łopuszno | 2 — 0 | Granat Borki | 24 KWI | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Zryw: 1 Granat: 26 Trenerzy: Zagurowski Bartosz — Jas Krystian.
| ||||||||
ZDJĘCIA: fanpage Granatu – kliknij w ten link. |
34 bramek | Kamil Koprowski (Instal) |
20 bramek | Michał Staszewski (Polanie) |
18 bramek | Krystian Kmiecik (Sparta), Tomasz Resiak (Zryw) |
15 bramek | Kamil Marek (14 + 1 k.) (Czarnovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 5 — 0 | Jawornik Gorzków | 23 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Nidzica: 5 Jawornik: 1 Trenerzy: Czajka Paweł — Sender Andrzej.
| ||||||||
MGTS Działoszyce | 3 — 2 | Deko Włoszczowa | 24 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 24' 1 — 1 1 — 2 41' 2 — 2 3 — 2 MGTS Działoszyce: 31 Deko: 1 Trenerzy: Banaszek Robert — Kosowski Włodzimierz.
| ||||||||
Unia Małogoszcz | 3 — 0 | LZS Czarnocin | 24 KWI | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 89' Unia: 1 LZS Czarnocin: 30 Trenerzy: Jarmuda Sławomir — Jajeśniak Łukasz.
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 3 — 0 | Nida Sobków | 24 KWI | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Strzelec: 12 Nida: 98 Trenerzy: Czyszczoń Tomasz — Ślusarczyk Tomasz.
| ||||||||
ZDJĘCIA: kliknij w ten link. | ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. |
18 bramek | Paweł Czajka (Nidzica), Dominik Jaworski (Nidzica) |
13 bramek | Mateusz Godzic (12 + 1 k.) (Strzelec) |
12 bramek | Hubert Gajek (Vitalpol) |
10 bramek | Patryk Gajek (Vitalpol), Hubert Pietras (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Agricola Łoniów | 2 — 0 | GTS Raków | 23 KWI | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Agricola: 1 GTS Raków: 94 Trenerzy: Zaliński Maciej — Baran Janusz.
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 3 — 1 | GKS Iwaniska | 24 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 64' Ester: 12 GKS Iwaniska: 1 Trenerzy: Pałasz Jan — Tomaszewski Konrad.
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 0 — 3 | Stal II Kunów | 24 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 18' 0 — 2 72' 0 — 3 76' Cukrownik: 12 Stal II: 12 Trenerzy: Dywan Andrzej — Jałocha Jarosław.
| ||||||||
Marol Jacentów | 1 — 7 | FKS Łazy Starachowice | 24 KWI | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 11' 0 — 3 0 — 4 39' 0 — 5 51' 0 — 6 67' 0 — 7 78' 1 — 7 Marol: 1 Łazy: 75 Trenerzy: Koterbski Mateusz — Drabik Bartłomiej.
| ||||||||
TRANSMISJA WIDEO: kliknij w ten link. |
28 bramek | Daniel Kuciński (Agricola) |
22 bramek | Przemysław Kot (GKS Iwaniska, Agricola) |
17 bramek | Mariusz Fabjański (Łazy) |
16 bramek | Mateusz Koterbski (Marol), Szymon Michta (Łazy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Ekstraliga kobiet | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
AZS UJ Kraków | 3 — 0 | KKP Bydgoszcz | 24 KWI | 13:00 | ||||
Akademia Lotos Gdańsk | 1 — 3 | Olimpia Szczecin | 24 KWI | 15:00 | ||||
II liga kobiet, gr. południowa | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
Respekt Myślenice | 4 — 1 | Sokół Kolbuszowa Dolna | 23 KWI | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 71' Respekt: 96 Sokół: 1 Trenerzy: Senderski Przemysław — Grabiec Tomasz. | ||||||||
Wanda Kraków | 1 — 0 | Podgórze Kraków | 23 KWI | 14:30 | ||||
1 — 0 Wanda: 36 Podgórze: 1 Trenerzy: Szot Krzysztof — Sołtysińska Katarzyna. | ||||||||
KKP Unia Lublin | 1 — 3 | Bielawianka Bielawa | 23 KWI | 14:30 | ||||
Arena Lublin | ||||||||
0 — 1 26' 0 — 2 43' 1 — 2 1 — 3 59' KKP Unia: 12 Bielawianka: 1 Trenerzy: — Głogowski Sebastian. | ||||||||
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | 1 — 0 | KSP Kielce | 23 KWI | 16:30 | ||||
Janków Przygodzki | ||||||||
1 — 0 Ostrovia 1909: 1 KSP Kielce: 1 Trenerzy: Pawlak Łukasz — Tekiel Łukasz.
| ||||||||
Śląsk II Wrocław | 4 — 2 | Prądniczanka Kraków | 24 KWI | 13:00 | ||||
Stadion GEM, ul. Mianowskiego, Wrocław | ||||||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 3 — 2 90' 4 — 2 Śląsk II: 12 Prądniczanka: 22 Trenerzy: Koziarska Monika — Sędor Piotr. |
27 bramek | Zuzanna Węglarz (Respekt) |
25 bramek | Karolina Tylak (Bielawianka) |
14 bramek | Katarzyna Brzeska (Bielawianka) |
13 bramek | Małgorzata Knuła (Ostrovia 1909) |
12 bramek | Maria Dziadkowiec (Respekt), Małgorzata Kot (Sokół), Maja Oleszczuk (KKP Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga kobiet | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
eSKa Skarżysko-Kamienna | 0 — 10 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 24 KWI | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 13' 0 — 4 16' 0 — 5 0 — 6 0 — 7 0 — 8 45' 0 — 9 0 — 10 70' eSKa: 12 KP KSZO 1929: 1 Trenerzy: Gadecki Piotr — Kroczek Szymon.
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 2 — 1 | Hetmanki Włoszczowa | 24 KWI | 14:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 Top-Spin: 1 Hetmanki: 1 Trenerzy: Brudziński Arkadiusz — Ochenduszka Mariusz.
| ||||||||
KSP II Kielce | 16 — 0 | Wisła Nowy Korczyn | 24 KWI | 15:00 | ||||
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 12 — 0 13 — 0 14 — 0 15 — 0 16 — 0 KSP II: 33 Wisła: 1 Trenerzy: Czerwiak Monika — Pabijańczyk Henryk.
|
26 bramek | Patrycja Szymańska (KP KSZO 1929) |
23 bramek | Wiktoria Latała (KP KSZO 1929) |
15 bramek | Beata Pietrzyk (KSP II) |
5 bramek | Patrycja Ślizak (KSP II) |
4 bramki | Angelika Czeszek (Top-Spin), Małgorzata Kowalczyk (Hetmanki), Maja Zawolik (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
CLJ U-15, gr. D, kobiety | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
UKS 3 Staszkówka-Jelna | 0 — 8 | Górnik Łęczna | 23 KWI | 16:00 | ||||
Stadion Gminny, Sienna | ||||||||
0 — 1 1' 0 — 2 0 — 3 10' 0 — 4 17' 0 — 5 0 — 6 46' 0 — 7 0 — 8 79' UKS 3: 2 Górnik: 1 Trenerzy: Brdej Klaudia — . | ||||||||
Wisła Brzeźnica | 2 — 2 | Football Success Academy Kraków | 24 KWI | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 2 — 2 Wisła: 1 FS Academy: 1 Trenerzy: Żądło Andrzej — Kubisiak Joanna. | ||||||||
Perły Lublin | 0 — 4 | Beniaminek Krosno | 24 KWI | 13:30 | ||||
Arena Lublin | ||||||||
0 — 1 8' 0 — 2 24' 0 — 3 55' 0 — 4 67' Perły: 50 Beniaminek: 1 Trenerzy: Miazio Wioletta — Porcek Łukasz. |
11 bramek | Emilia Kościelniak (FS Academy) |
10 bramek | Maja Ostaszewska (Resovia) |
9 bramek | Maja Wypych (Górnik) |
8 bramek | Julia Ostrowska (Wisła) |
7 bramek | Daria Cwynar (Beniaminek), Wiktoria Skrzypczak (Górnik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Mistrzostwa Polski Młodziczek U-13, gr. 4B | ||||||||
Runda 1 | ||||||||
Niedźwiadek Chełm | 0 — 2 | Football Success Academy Kraków | 24 KWI | 13:00 | ||||
Boisko treningowe Chełmianki, Chełm | ||||||||
0 — 1 0 — 2 Niedźwiadek: 12 FS Academy: 12 Trenerzy: Kuźmicki Sławomir — Sroka Mateusz. | ||||||||
Resovia Rzeszów | 2 — 1 | KSP Kielce | 24 KWI | 13:40 | ||||
Boisko treningowe Chełmianki, Chełm | ||||||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 Resovia: 22 KSP Kielce: 1 Trenerzy: Mazur Dominik — Majecka Adrianna. | ||||||||
Football Success Academy Kraków | 1 — 1 | KSP Kielce | 24 KWI | 14:50 | ||||
Boisko treningowe Chełmianki, Chełm | ||||||||
1 — 0 1 — 1 17' FS Academy: 12 KSP Kielce: 1 Trenerzy: Sroka Mateusz — Majecka Adrianna. | ||||||||
Niedźwiadek Chełm | 0 — 8 | Resovia Rzeszów | 24 KWI | 15:30 | ||||
Boisko treningowe Chełmianki, Chełm | ||||||||
0 — 1 8' 0 — 2 11' 0 — 3 14' 0 — 4 17' 0 — 5 22' 0 — 6 26' 0 — 7 27' 0 — 8 29' Niedźwiadek: 12 Resovia: 22 Trenerzy: Kuźmicki Sławomir — Mazur Dominik. | ||||||||
Resovia Rzeszów | 0 — 1 | Football Success Academy Kraków | 24 KWI | 16:40 | ||||
Boisko treningowe Chełmianki, Chełm | ||||||||
0 — 1 25' Resovia: 22 FS Academy: 12 Trenerzy: Mazur Dominik — Sroka Mateusz. | ||||||||
KSP Kielce | 2 — 0 | Niedźwiadek Chełm | 24 KWI | 17:30 | ||||
Boisko treningowe Chełmianki, Chełm | ||||||||
1 — 0 2 — 0 KSP Kielce: 1 Niedźwiadek: 12 Trenerzy: Majecka Adrianna — Kuźmicki Sławomir. |
3 bramki | Amelia Polak (Resovia), Anna Stefanik (Resovia), Emilia Tętnowska (FS Academy) |
2 bramki | Blanka Bujnowska (KSP Kielce) |
1 bramka | Lena Januszyńska (Resovia), Zofia Orczyk (Resovia), Gabriela Osuch (KSP Kielce), Adrianna Sokołowska (KSP Kielce), Julia Wojna (FS Academy), Aleksandra Śliwińska (Resovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|