Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
III liga, gr. I | ||||||||
Kolejka 38 | ||||||||
Pilica Białobrzegi | 5 — 2 | Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki | 18 CZE | 17:00 | ||||
26 bramek | Wojciech Białek (21 + 5 k.) (Avia) |
19 bramek | Adrian Gębalski (13 + 6 k.) (Czarni) |
16 bramek | Ezana Kahsay (Chełmianka), Marcin Stefanik (9 + 7 k.) (Siarka) |
15 bramek | Adam Imiela (9 + 6 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 30 | ||||||||
Piaskowianka Piaski | 2 — 2 | Wicher Miedziana Góra | 18 CZE | 16:15 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 82' Piaskowianka: 1 Wicher: 92 Trenerzy: Pełka Mikołaj — Chrzanowski Damian.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 2 — 1 | Unia Sędziszów | 19 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 76' Orlęta: 1 Unia: 1 Trenerzy: Kołodziejczyk Tomasz — Opara Grzegorz.
| ||||||||
OKS Opatów | 3 — 0 | Stal Kunów | 19 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 OKS Opatów: 1 Stal: 99 Trenerzy: Klepacz Grzegorz — Dynarek Marcin.
| ||||||||
ARTYKUŁ: Radio Rekord – kliknij w ten link. | ||||||||
WIDEO: reportaż – kliknij w ten link. | ||||||||
Bucovia Bukowa | 1 — 1 | Sparta Dwikozy | 19 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 Bucovia: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Kruk Piotr — Kuranty Jacek.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 1 — 0 | Naprzód Jędrzejów | 19 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 Gród: 79 Naprzód: 1 Trenerzy: Wijas Paweł — Rokicki Krystian.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 1 — 6 | Hetman Włoszczowa | 19 CZE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 6' 0 — 3 0 — 4 57' 0 — 5 59' 0 — 6 1 — 6 Zenit: 12 Hetman: 69 Trenerzy: Rot Jerzy — Kośmider Mariusz.
| ||||||||
Nida Oksa | 1 — 4 | Świt Ćmielów | 19 CZE | 17:00 | ||||
0 — 1 1' 0 — 2 14' 1 — 2 1 — 3 1 — 4 Nida: 1 Świt: 1 Trenerzy: Lichosik Karol — Wróbel Marcin.
| ||||||||
Góral Górno | 5 — 1 | Piast Stopnica | 19 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 20' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Góral: 12 Piast: 1 Trenerzy: Piotrowicz Damian — Rajca Piotr.
|
Klasa okręgowa, Radom | ||||||||
Kolejka 30 | ||||||||
Polonia Iłża | 1 — 2 | Proch Pionki | 18 CZE | 17:00 | ||||
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą | 1 — 5 | LKS Promna | 18 CZE | 17:00 | ||||
Stadion Oskara, Przysucha | ||||||||
33 bramek | Marcin Dynarek (31 + 2 k.) (Stal) |
29 bramek | Robert Radek (28 + 1 k.) (Góral) |
27 bramek | Rafał Krzysztofik (22 + 5 k.) (Piaskowianka) |
26 bramek | Krystian Moskal (23 + 3 k.) (Orlęta) |
21 bramek | Bartłomiej Równicki (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 26 | ||||||||
Victoria Mniów | 3 — 0 | Orlicz II Suchedniów | 17 CZE | 18:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Victoria: 1 Orlicz II: 1 Trenerzy: Dejworek Piotr — Kabała Rajmund.
| ||||||||
Skała Tumlin | 3 — 1 | Radiator$ Stąporków | 18 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 69' Skała: 94 Radiator$: 12 Trenerzy: Góralski Dariusz — Jedynak Sławomir.
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 6 — 0 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 18 CZE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Partyzant: 12 Sokół: 12 Trenerzy: Niemiec Marcin — Śladkowski Marcin.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: SokółTV – kliknij w ten link. | ||||||||
Astra Piekoszów | 6 — 1 | Samson Samsonów | 19 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 6 — 1 86' Astra: 12 Samson: 69 Trenerzy: Sadko Tomasz — Pawlik Jacek.
| ||||||||
ULKS Łączna | 0 — 11 | Polonia Białogon Kielce | 19 CZE | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 13' 0 — 3 0 — 4 0 — 5 52' 0 — 6 61' 0 — 7 0 — 8 75' 0 — 9 77' 0 — 10 80' 0 — 11 84' ULKS Łączna: 15 Polonia Białogon: 1 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz — Kasperek Piotrek.
| ||||||||
ARTYKUŁ: Echo Dnia – kliknij w ten link. |
23 bramek | Grzegorz Grzegorski (21 + 2 k.) (Polonia Białogon) |
22 bramek | Marcin Supierz (21 + 1 k.) (MSS-Klonówka) |
20 bramek | Karol Piwowarczyk (18 + 2 k.) (Samson) |
16 bramek | Sebastian Wijas (Sokół) |
15 bramek | Sebastian Blicharski (Astra), Marcin Snoch (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
CLJ U-17, baraże, kobiety | ||||||||
Runda 2 | ||||||||
Rolnik Biedrzychowice Głogówek | 0 — 12 | Śląsk Wrocław | 20 CZE | 18:30 | ||||
Legia Soccer Schools Warszawa | 3 — 0 | Jedynka Aleksandrów Kujawski | 22 CZE | 12:00 | ||||
Stadion Wojska Polskiego, Warszawa | ||||||||
Runda 2 - rewanże | ||||||||
Śląsk Wrocław | 12 — 0 | Rolnik Biedrzychowice Głogówek | 23 CZE | 18:00 | ||||
Jedynka Aleksandrów Kujawski | 0 — 3 | Legia Soccer Schools Warszawa | 25 CZE | 12:00 | ||||
KSP Kielce | 4 — 2 | Perły Lublin | 26 CZE | 15:30 | ||||
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego | ||||||||
0 — 1 11' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 109' 4 — 2 KSP Kielce: 21 Perły: 1 Trenerzy: Tekiel Łukasz — Miazio Wioletta. | ||||||||
ARTYKUŁ: fanpage KSP – kliknij w ten link. |
Zaostrzone moderowanie
Powstrzymaj się od wulgarności, wyzwisk i obrażania innych.
Powstrzymaj się od wulgarności, wyzwisk i obrażania innych.