W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
15 bramek | Wojciech Reiman (11 + 4 k.) (Stal) |
14 bramek | Artur Gieraga (3 + 11 k.) (Motor) |
13 bramek | Wojciech Białek (9 + 4 k.) (Avia) |
12 bramek | Piotr Prędota (Stal), Taras Jaworśkyj (6 + 6 k.) (Podhale) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 27 | ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 1 — 1 | Neptun Końskie | 3 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 82' 1 — 1 Pogoń: 24 Neptun: 12
| ||||||||
Korona II Kielce | 0 — 0 | Lubrzanka Kajetanów | 3 MAJ | 11:00 | ||||
Korona II: 98 Lubrzanka: 80
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 2 — 2 | Czarni Połaniec | 3 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 20' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 75' Naprzód: 1 Czarni: 99
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 0 — 3 | MKS Zdrój Busko | 3 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 37' 0 — 3 86' Nidzianka: 23 MKS Zdrój: 12
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 4 — 0 | Hetman Włoszczowa | 3 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Łysica: 12 Hetman: 33
| ||||||||
Alit Ożarów | 2 — 0 | Moravia Morawica | 3 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Alit: 1 Moravia: 22
| ||||||||
Unia Sędziszów | 1 — 0 | Sparta Kazimierza Wielka | 3 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 Unia: 47 Sparta: 12
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 1 — 5 | Wisła Sandomierz | 3 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 41' 1 — 3 1 — 4 57' 1 — 5 63' TS 1946 Nida: 1 Wisła: 1
| ||||||||
ŁKS Łagów | 3 — 1 | Partyzant Radoszyce | 3 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 56' 2 — 1 3 — 1 ŁKS Łagów: 1 Partyzant: 1
|
28 bramek | Mirosław Kalista (Łysica), Mateusz Michalski (Wisła) |
21 bramek | Mateusz Dziubek (MKS Zdrój), Karol Mojecki (19 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
14 bramek | Mateusz Fryc (Naprzód), Piotr Kamiński (Czarni), Tomasz Nartowski (Unia), Bartosz Sosiński (Partyzant), Michał Bracha (13 + 1 k.) (Lubrzanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 23 | ||||||||
Kamienna Brody | 3 — 0 | Wicher Miedziana Góra | 3 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Kamienna: 1 Wicher: 1 Trenerzy: Wróbel Marcin — Wojtasiński Sławomir, Wiórek Rafał.
| ||||||||
GKS Nowiny | 3 — 0 | GKS Rudki | 3 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 GKS Nowiny: 92 GKS Rudki: 92 Trenerzy: Ludwinek Mariusz — Kośmicki Marcin.
| ||||||||
Polanie Pierzchnica | 3 — 5 | Klimontowianka Klimontów | 3 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 19' 1 — 2 22' 1 — 3 43' 1 — 4 58' 1 — 5 70' 2 — 5 3 — 5 Polanie: 22 Klimontowianka: 99 Trenerzy: Krzysztof Trela, Kamil Kmiecik — Mażysz Adam.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 0 — 4 | Star Starachowice | 3 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 36' 0 — 3 54' 0 — 4 90' Gród Ć.: 1 Star: 1 Trenerzy: Jagodziński Artur — Spadło Zdzisław.
| ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 4 — 0 | Piast Stopnica | 3 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Granat: 30 Piast: 27 Trenerzy: Arczewski Mariusz — Tomecki Grzegorz.
| ||||||||
Stal Kunów | 2 — 0 | Orlicz Suchedniów | 3 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Stal: 1 Orlicz: 1 Trenerzy: Jałocha Rafał, Dynarek Marcin — Dąbrowski Bogusław.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 3 — 1 | Lechia Strawczyn | 3 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 45' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Sparta: 55 Lechia: 37 Trenerzy: MAZUR JERZY — WOŹNIAK BOGDAN, GAŁĘZIOWSKI MIROSŁAW.
|
37 bramek | Jacek Rożek (33 + 4 k.) (Klimontowianka) |
26 bramek | Tomasz Staszewski (21 + 5 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Jakub Majewski (18 + 1 k.) (Polanie), Dominik Szewczyk (18 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
16 bramek | Jakub Olearczyk (GKS Nowiny), Marcin Dynarek (14 + 2 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 23 | ||||||||
Tęcza Gowarczów | 3 — 1 | Victoria Mniów | 3 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 4' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Tęcza: 1 Victoria: 1 Trenerzy: Skowron Paweł, Rynkiewicz Mariusz — Milcarz Michał.
| ||||||||
Piast Chęciny | 4 — 1 | Zieleń Żelisławice | 3 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 71' Piast: 1 Zieleń: 12 Trenerzy: Mochocki Karol — Józefowski Karol.
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 1 — 0 | Nida Sobków | 3 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 Bucovia: 69 Nida S.: 1 Trenerzy: Jamrozik Michał — Janicki Karol .
| ||||||||
Orlęta Kielce | 4 — 0 | Astra Piekoszów | 3 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Orlęta: 1 Astra: 12 Trenerzy: Kołodziejczyk Tomasz — Śladkowski Marcin, Mularczyk Łukasz.
| ||||||||
Nida Oksa | 2 — 3 | Radiator$ Stąporków | 3 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 51' 0 — 2 62' 0 — 3 76' 1 — 3 2 — 3 Nida O.: 12 Radiator$: 1 Trenerzy: Radziejewski Marcin, Stolarczyk Piotr — Jedynak Sławomir.
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 3 — 2 | ŁKS Łopuszno | 3 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 65' 3 — 2 77' Sokół: 1 ŁKS Łopuszno: 1 Trenerzy: FILIPIAK MATEUSZ — PACHETA JACEK.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 2 — 4 | Zryw Skroniów | 3 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 15' 1 — 1 1 — 2 32' 1 — 3 43' 2 — 3 2 — 4 Piaskowianka: 1 Zryw S.: 1 Trenerzy: Magiera Stanisław, Pietrasiewicz Mirosław — Ziółkowski Wojciech.
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 3 — 4 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 3 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 15' 0 — 2 39' 0 — 3 73' 1 — 3 2 — 3 3 — 3 3 — 4 90+6' Partyzant: 92 Politechnika Św.: 1 Trenerzy: Objosło Przemysław — Obarzanek Artur.
| ||||||||
W 90+2. minucie sędzia usunął trenera Artura Obarzanka ze strefy technicznej. |
32 bramek | Andrzej Kusaj (23 + 9 k.) (Nida O.) |
21 bramek | Marcin Snoch (Sokół) |
20 bramek | Patryk Kośmider (19 + 1 k.) (Piaskowianka), Łukasz Skuza (15 + 5 k.) (Nida S.) |
19 bramek | Jakub Tekiel (18 + 1 k.) (Politechnika Św.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 23 | ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 7 — 2 | Koprzywianka Arka Koprzywnica | 3 MAJ | 15:00 | ||||
Kazimierza Wielka | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 48' 6 — 1 7 — 1 7 — 2 83' Nidzica: 1 Koprzywianka Arka: 1 Trenerzy: Idziak Adam — Ciach Wojciech.
| ||||||||
Świt Ćmielów | 0 — 0 | Agricola Łoniów | 3 MAJ | 15:00 | ||||
Świt: 1 Agricola: 1 Trenerzy: Czaja Adrian — Twaróg Michał.
| ||||||||
UKS Baćkowice | 1 — 0 | Wisła Nowy Korczyn | 3 MAJ | 15:00 | ||||
Iwaniska | ||||||||
1 — 0 UKS Baćkowice: 12 Wisła: 1 Trenerzy: Rutkowski Zbigniew — Francuz Wiesław.
| ||||||||
GKS Górno | 0 — 0 | OKS Opatów | 3 MAJ | 15:00 | ||||
GKS Górno: 1 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Szczurek Jarosław — Kodyra Rafał.
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 8 — 0 | Alit II Ożarów | 3 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 Zorza Tempo: 1 Alit II: 31 Trenerzy: Malczewski Lech — Ożóg Piotr.
| ||||||||
GKS Obrazów | 1 — 1 | Baszta Rytwiany | 3 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 12' 1 — 1 GKS Obrazów: 1 Baszta: 91 Trenerzy: Gajda Maciej — Zaliński Maciej.
| ||||||||
Piast Osiek | 3 — 0 | Jawornik Gorzków | 3 MAJ | 16:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Piast: 12 Jawornik: 1 Trenerzy: Konat Rafał — Szlembarski Marcin.
| ||||||||
LZS Samborzec | 2 — 4 | MSS-Klonówka Masłów | 3 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 31' 2 — 2 2 — 3 69' 2 — 4 LZS Samborzec: 12 MSS-Klonówka: 90 Trenerzy: Gawroński Wojciech — Dejworek Piotr.
|
31 bramek | Dawid Banasiewicz (28 + 3 k.) (OKS Opatów) |
26 bramek | Damian Mądry (22 + 4 k.) (LZS Samborzec) |
22 bramek | Tomasz Stawiarski (Świt) |
20 bramek | Robert Radek (18 + 2 k.) (GKS Górno), Tomasz Kopacki (17 + 3 k.) (Zorza Tempo) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Granat Borki | 5 — 2 | Polonia Białogon Kielce | 3 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 39' 3 — 1 4 — 1 4 — 2 5 — 2 Granat: 97 Polonia Białogon: 12 Trenerzy: Pytlas Norbert — Drej Karol, Fiuk Przemysław.
| ||||||||
W pierwotnym terminie spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy. | ||||||||
Samson Samsonów | 2 — 2 | Unia Małogoszcz | 3 MAJ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 63' 1 — 2 73' 2 — 2 Samson: 69 Unia: 1 Trenerzy: Rynk Mariusz — Bodzioch Marcin, Świercz Andrzej.
| ||||||||
W pierwotnym terminie spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy. | ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
Skała Tumlin | 1 — 2 | Top-Spin Promnik | 3 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 20' 1 — 1 1 — 2 Skała: 1 Top-Spin: 1 Trenerzy: Janik Wiesław, Guzik Michał — Gawroński Andrzej.
| ||||||||
W pierwotnym terminie spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy. |
14 bramek | Grzegorz Grzegorski (13 + 1 k.) (Polonia Białogon), Krystian Jas (10 + 4 k.) (Granat) |
12 bramek | Krzysztof Ślefarski (Skała), Hubert Myśliński (11 + 1 k.) (LKS Bolmin), Kacper Nawara (11 + 1 k.) (Samson), Patryk Zapała (11 + 1 k.) (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Deko Włoszczowa | 5 — 1 | Vitalpol Solec-Zdrój | 3 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 79' 5 — 1 Deko: 20 Vitalpol: 12 Trenerzy: Dec Andrzej, Kosowski Włodzimierz — Boduszek Maciej.
| ||||||||
W pierwotnym terminie spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy. | ||||||||
Wierna II Małogoszcz | 4 — 0 | LZS Czarnocin | 3 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Wierna II: 1 LZS Czarnocin: 12 Trenerzy: Borowski Michał, Stalmasiński Karol — Pytel Przemysław.
| ||||||||
W pierwotnym terminie spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy. | ||||||||
Victoria 2015 Skalbmierz | 0 — 1 | GLKS Krasocin | 3 MAJ | 14:00 | ||||
0 — 1 Victoria 2015: 29 GLKS Krasocin: 1 Trenerzy: Borek Michał — Sitkowski Grzegorz, Ciszek Piotr.
|
27 bramek | Adrian Koprowski (26 + 1 k.) (Start) |
24 bramek | Kamil Woliński (21 + 3 k.) (GKS Imielno) |
20 bramek | Łukasz Niemstak (19 + 1 k.) (Dąb) |
17 bramek | Krzysztof Witek (Victoria 2015) |
16 bramek | Kamil Cygan (13 + 3 k.) (Wierna II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 18 | ||||||||
GKS Świniary | 0 — 1 | GTS Raków | 3 MAJ | 16:00 | ||||
0 — 1 83' GKS Świniary: 1 GTS Raków: 12 Trenerzy: smykla krzysztof — siuta michał.
|
37 bramek | Piotr Kubacki (Strażak) |
29 bramek | Maciej Drozdowski (23 + 6 k.) (Huragan) |
23 bramek | Patryk Papaj (20 + 3 k.) (UKS Iwaniska) |
22 bramek | Szymon Bochniak (21 + 1 k.) (ŁKS II) |
20 bramek | Jarosław Kończak (17 + 3 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
Naprzód Sobolów | 5 — 2 | SMS Niemce | 3 MAJ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 41' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 5 — 2 81' Naprzód: 1 SMS Niemce: 1 Trenerzy: Bukowiec Piotr — KOT PIOTR, ŁAPA PIOTR, MAZUR MARCIN.
|
27 bramek | Justyna Kapustka (23 + 4 k.) (Tarnovia) |
25 bramek | Anna Zielińska (24 + 1 k.) (Starówka), Viera Mašlejová (22 + 3 k.) (Starówka) |
19 bramek | Julia Basta (15 + 4 k.) (Bronowianka) |
18 bramek | Katarzyna Białoszewska (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
GKS Rudki | 1 — 4 | Stal Kunów | 3 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 33' 0 — 3 0 — 4 1 — 4 GKS Rudki: 1 Stal: 1 Trenerzy: HALIK SEBASTIAN — Jałocha Rafał.
|
22 bramek | Dominik Haba (19 + 3 k.) (GKS Górno) |
15 bramek | Adrian Chorab (Sparta) |
14 bramek | Adrian Ozimina (Spartakus) |
11 bramek | Adrian Kosiarski (GKS Rudki), Wojciech Krzysiek (Arka, Nidzianka), Tomasz Syska (GKS Górno) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Samson Samsonów | 1 — 5 | GKS Nowiny | 3 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 33' 1 — 2 1 — 3 48' 1 — 4 59' 1 — 5 70' Samson: 12 GKS Nowiny: 1 Trenerzy: Piasecki Andrzej — Cichoń Przemysław.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 23 kwietnia, 13:00, spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy. |
31 bramek | Dominik Rusiecki (29 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
23 bramek | Dominik Stodulski (21 + 2 k.) (Łysica) |
22 bramek | Erwin Skowron (GKS Nowiny) |
19 bramek | Jakub Wójcik (Samson) |
18 bramek | Dominik Wrzesień (Łysica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
LZS Samborzec | 0 — 2 | Czarni Połaniec | 3 MAJ | 10:00 | ||||
0 — 1 20' 0 — 2 50' LZS Samborzec: 1 Czarni: 12 Trenerzy: Lipiec Damian — Mikoda Rafal.
|
26 bramek | Adrian Rugała (24 + 2 k.) (Baszta) |
23 bramek | Łukasz Kominek (LZS Samborzec) |
19 bramek | Jakub Piątek (18 + 1 k.) (OKS Opatów) |
17 bramek | Daniel Cioch (13 + 4 k.) (Świt) |
14 bramek | Jakub Kończyk (Alit) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|