(fot. D. Prokop)
Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
17 bramek | Bartłomiej Korbecki (11 + 6 k.) (Chełmianka) |
14 bramek | Manuel Torres Jiménez (11 + 3 k.) (Wieczysta), Kamil Orlik (10 + 4 k.) (Siarka) |
13 bramek | Sebastian Kwaczreliszwili (8 + 5 k.) (Sokół) |
12 bramek | Michał Zuber (9 + 3 k.) (Świdniczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
GKS Rudki | 2 — 1 | Spartakus Daleszyce | 18 LIS | 10:00 | ||||
Staszów, ul. Koszarowa (boczne) | ||||||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 GKS Rudki: 29 Spartakus: 12 Trenerzy: Paweł Jaworek, Tomasz Palka — Janusz Cieślak, Arkadiusz Janaszek.
| ||||||||
Wierna Małogoszcz | 0 — 1 | GKS Nowiny | 18 LIS | 11:00 | ||||
0 — 1 89' Wierna: 1 GKS Nowiny: 95 Trenerzy: Mariusz Lniany, Filip Borowski — Przemysław Cichoń, Damian Kozieł.
| ||||||||
Alit Ożarów | 2 — 2 | Moravia Morawica | 18 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 90+6' Alit: 12 Moravia: 23 Trenerzy: Paweł Rybus — Maciej Śmiech, Mateusz Filipiak.
| ||||||||
AKS 1947 Busko-Zdrój | 2 — 1 | Orlęta Kielce | 18 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 90+3' AKS 1947: 99 Orlęta: 12 Trenerzy: Marcin Kołodziejczyk, Konrad Majcherczyk — Tomasz Kołodziejczyk, Marcin Czerwiński, Michał Pałgan.
| ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 2 — 1 | Łysica Bodzentyn | 18 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 86' Granat: 58 Łysica: 12 Trenerzy: Bolesław Strzemiński — Tomasz Dymanowski.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: Serwis Klubu Łysica – kliknij w ten link. | ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 2 — 2 | Klimontowianka Klimontów | 18 LIS | 13:30 | ||||
Staszów, ul. Koszarowa (boczne) | ||||||||
0 — 1 14' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 79' Pogoń: 12 Klimontowianka: 90 Trenerzy: Rafał Oleniacz, Damian Krakowiak — Marcin Wróbel.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 5 — 2 | Stal Kunów | 19 LIS | 12:00 | ||||
Nowiny (boczne) | ||||||||
0 — 1 21' 1 — 1 1 — 2 34' 2 — 2 3 — 2 4 — 2 5 — 2 Hetman: 1 Stal: 12 Trenerzy: Mariusz Kośmider — Marcin Dynarek, Marcin Połowniak.
| ||||||||
W 39. minucie Paweł Cegieła (Hetman) nie wykorzystał rzutu karnego (Kamil Wareliś obronił). | ||||||||
Wisła Sandomierz | 0 — 11 | Arka Pawłów | 19 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 17' 0 — 2 20' 0 — 3 28' 0 — 4 34' 0 — 5 38' 0 — 6 53' 0 — 7 60' 0 — 8 63' 0 — 9 64' 0 — 10 66' 0 — 11 81' Wisła: 1 Arka: 26 Trenerzy: Dariusz Ogrodnik, Jarosław Piątkowski, Mateusz Kulita — Mirosław Kalista, Kacper Rak.
|
26 bramek | Jakub Rybus (24 + 2 k.) (Moravia) |
21 bramek | Mateusz Rejowski (19 + 2 k.) (Wierna) |
20 bramek | Mirosław Kalista (17 + 3 k.) (Arka), Jakub Mażysz (15 + 5 k.) (Alit) |
18 bramek | Bartłomiej Książek (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Sparta Dwikozy | 1 — 2 | Naprzód Jędrzejów | 18 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 Sparta D.: 1 Naprzód: 1 Trenerzy: Jacek Kuranty — Paweł Wijas.
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 3 — 0 | Wicher Miedziana Góra | 18 LIS | 12:00 | ||||
Dobiesławice | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Sparta K. W.: 35 Wicher: 47 Trenerzy: Kamil Mach — Kamil Mech.
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 2 — 2 | Partyzant Radoszyce | 18 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 72' 2 — 2 90+4' TS 1946 Nida: 12 Partyzant R.: 1 Trenerzy: Łukasz Biały — Marcin Niemiec, Maciek Dymek, Paweł Laskowski.
| ||||||||
ŁKS Łagów | 3 — 2 | Góral Górno | 18 LIS | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 2 — 2 70' 3 — 2 ŁKS Łagów: 1 Góral: 1 Trenerzy: Rafał Gołofit, Szymon Górecki — Damian Piotrowicz, Daniel Kuzka.
| ||||||||
Świt Ćmielów | 3 — 4 | Partyzant Wodzisław | 18 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 22' 2 — 2 2 — 3 45+1' 3 — 3 3 — 4 69' Świt: 1 Partyzant W.: 12 Trenerzy: Maciej Witek — Tomasz Gardiew.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: TSTLiveSport – kliknij w ten link. | ||||||||
TRANSMISJA WIDEO: TSTLiveSport – kliknij w ten link. | ||||||||
Gród Ćmińsk | 4 — 3 | Kamienna Brody | 18 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 62' 3 — 3 80' 4 — 3 Gród: 1 Kamienna: 1 Trenerzy: Robert Zagdan — Tomasz Wójtowicz.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 2 — 0 | Orlicz Suchedniów | 18 LIS | 13:00 | ||||
Nowiny (boczne) | ||||||||
1 — 0 2 — 0 Piaskowianka: 1 Orlicz: 1 Trenerzy: Serhii Pylypchuk, Michał Stępień, Adrian Stępień, Mirosław Pietrasiewicz — Łukasz Tekiel, Jacek Gembski, Dawid Bator.
|
23 bramek | Bartosz Sot (19 + 4 k.) (ŁKS Łagów) |
15 bramek | Rafał Krzysztofik (13 + 2 k.) (Piaskowianka) |
14 bramek | Dominik Szewczyk (12 + 2 k.) (Partyzant W.) |
12 bramek | Bartłomiej Równicki (11 + 1 k.) (Naprzód) |
11 bramek | Andrij Werbyćkij (Piaskowianka), Piotr Gardynik (10 + 1 k.) (Partyzant W.), Mariusz Maciejski (9 + 2 k.) (ŁKS Łagów), Krystian Moskal (8 + 3 k.) (Góral), Adrian Uniat (8 + 3 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Zryw 2021 Łopuszno | 1 — 2 | Radiator$ Stąporków | 19 LIS | 12:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 Zryw 2021: 1 Radiator$: 12 Trenerzy: Piotr Wilk — Sławomir Jedynak.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 22 października, 10:30, spotkanie odwołane z powodu złych warunków pogodowych. |
24 bramek | Szymon Wesołowski (13 + 11 k.) (Zenit) |
19 bramek | Patryk Zapała (16 + 3 k.) (Astra) |
15 bramek | Marcin Piotrowski (Zenit) |
14 bramek | Wiktor Kamont (13 + 1 k.) (Victoria) |
13 bramek | Konrad Duda (Victoria) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Baszta Rytwiany | 4 — 2 | KS Tarłów | 19 LIS | 12:00 | ||||
Staszów, ul. Koszarowa (boczne) | ||||||||
1 — 0 1 — 1 36' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 76' Baszta: 95 KS Tarłów: 1 Trenerzy: Wojciech Misiak — Jarosław Lipowski.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 3 września, 15:00, spotkanie odwołane z powodu złego stanu boiska po opadach. |
25 bramek | Filip Hryniewicz (Star II) |
16 bramek | Władysław Hawrylak (Koprzywianka) |
15 bramek | Piotr Frańczak (14 + 1 k.) (OKS Opatów) |
14 bramek | Jakub Łata (11 + 3 k.) (OKS Opatów) |
13 bramek | Mateusz Wicik (Baszta) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
|
Klasa B, gr. II |
29 bramek | Adrian Koprowski (26 + 3 k.) (Start) |
18 bramek | Piotr Kasza (14 + 4 k.) (Zryw) |
16 bramek | Patryk Gajek (13 + 3 k.) (GKS Solec-Zdrój) |
13 bramek | Patryk Kaźmierczyk (10 + 3 k.) (MGTS Działoszyce) |
12 bramek | Patryk Gorgoń (8 + 4 k.) (Jawornik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
|
Sparta Kazimierza Wielka 3 - 0 Wicher Miedziana Góra
Nida Pińczów 1 - 1 Partyzant Radoszyce
ŁKS Łagów 0 - 2 Góral Górno
Świt Ćmielów 3 - 1 Partyzant Wodzisław
Gród Ćmińsk 1 - 4 Kamienna Brody
Piaskowianka Piaski 2 - 0 Orlicz Suchedniów
Unia Sędziszów 1 - 2 Victoria Skalbmierz