(fot. D. Prokop)
Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
17 bramek | Bartłomiej Korbecki (11 + 6 k.) (Chełmianka) |
14 bramek | Manuel Torres Jiménez (11 + 3 k.) (Wieczysta), Kamil Orlik (10 + 4 k.) (Siarka) |
13 bramek | Sebastian Kwaczreliszwili (8 + 5 k.) (Sokół) |
12 bramek | Michał Zuber (9 + 3 k.) (Świdniczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Hetman Włoszczowa | 1 — 1 | Olimpia Pogoń Staszów | 14 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 24' Hetman: 69 Pogoń: 30 Trenerzy: Mariusz Kośmider — Rafał Oleniacz, Damian Krakowiak.
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 0 — 0 | Spartakus Daleszyce | 14 PAŹ | 11:00 | ||||
Łysica: 1 Spartakus: 12 Trenerzy: Łukasz Ubożak — Janusz Cieślak.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: Serwis Klubu Łysica – kliknij w ten link. | ||||||||
GKS Nowiny | 2 — 3 | Korona II Kielce | 14 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 16' 2 — 1 2 — 2 78' 2 — 3 80' GKS Nowiny: 95 Korona II: 12 Trenerzy: Przemysław Cichoń, Damian Kozieł — Marek Mierzwa, Krzysztof Kiercz, Krzysztof Trela, Piotr Gil, Mateusz Dziubek.
| ||||||||
Wisła Sandomierz | 1 — 13 | Granat Skarżysko-Kamienna | 14 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 0 — 3 0 — 4 30' 0 — 5 0 — 6 48' 0 — 7 49' 0 — 8 54' 1 — 8 1 — 9 58' 1 — 10 72' 1 — 11 80' 1 — 12 1 — 13 89' Wisła: 12 Granat: 12 Trenerzy: Dariusz Ogrodnik, Jarosław Piątkowski, Michał Złotek — Bolesław Strzemiński.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 2 — 0 | Moravia Morawica | 14 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Orlęta: 12 Moravia: 23 Trenerzy: Tomasz Kołodziejczyk, Michał Pałgan — Maciej Śmiech, Mateusz Filipiak.
| ||||||||
Stal Kunów | 1 — 3 | Alit Ożarów | 15 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 25' 0 — 2 31' 0 — 3 40' 1 — 3 Stal: 1 Alit: 12 Trenerzy: Marcin Dynarek, Marcin Połowniak — Paweł Rybus.
| ||||||||
Arka Pawłów | 0 — 2 | AKS 1947 Busko-Zdrój | 15 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 58' 0 — 2 Arka: 99 AKS 1947: 1 Trenerzy: Mirosław Kalista, Kacper Rak, Piotr Gadecki — Marcin Kołodziejczyk, Konrad Majcherczyk.
| ||||||||
Neptun Końskie | 1 — 1 | GKS Rudki | 15 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 83' Neptun: 91 GKS Rudki: 29 Trenerzy: Arkadiusz Bilski, Mateusz Deka — Paweł Jaworek.
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 0 — 2 | Wierna Małogoszcz | 15 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 71' 0 — 2 79' Klimontowianka: 23 Wierna: 1 Trenerzy: Marcin Wróbel — Mariusz Lniany, Filip Borowski.
|
26 bramek | Jakub Rybus (24 + 2 k.) (Moravia) |
21 bramek | Mateusz Rejowski (19 + 2 k.) (Wierna) |
20 bramek | Mirosław Kalista (17 + 3 k.) (Arka), Jakub Mażysz (15 + 5 k.) (Alit) |
18 bramek | Bartłomiej Książek (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Gród Ćmińsk | 0 — 6 | Góral Górno | 14 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 44' 0 — 3 0 — 4 0 — 5 0 — 6 88' Gród: 1 Góral: 1 Trenerzy: Robert Zagdan — Damian Piotrowicz, Daniel Kuzka.
| ||||||||
Kamienna Brody | 0 — 1 | Sparta Dwikozy | 14 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 90' Kamienna: 1 Sparta D.: 1 Trenerzy: Tomasz Wójtowicz — Jacek Kuranty.
| ||||||||
ŁKS Łagów | 1 — 1 | Naprzód Jędrzejów | 14 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 45+3' 1 — 1 ŁKS Łagów: 1 Naprzód: 1 Trenerzy: Rafał Gołofit, Szymon Górecki — Paweł Wijas.
| ||||||||
W 43. minucie Bartosz Sot (ŁKS) nie wykorzystał rzutu karnego (Tomasz Pawlikowski obronił). W 66. minucie Bartosz Sot (ŁKS) nie wykorzystał rzutu karnego (Tomasz Pawlikowski obronił). | ||||||||
Partyzant Radoszyce | 2 — 1 | Wicher Miedziana Góra | 14 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 23' 2 — 1 Partyzant R.: 1 Wicher: 1 Trenerzy: Marcin Niemiec, Maciek Dymek, Paweł Laskowski — Kamil Mech.
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 1 — 1 | Unia Sędziszów | 15 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 66' 1 — 1 Partyzant W.: 12 Unia: 12 Trenerzy: Tomasz Gardiew — Grzegorz Opara.
| ||||||||
Victoria 2015 Skalbmierz | 0 — 3 | Świt Ćmielów | 15 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 19' 0 — 2 41' 0 — 3 51' Victoria 2015: 82 Świt: 99 Trenerzy: Dominik Frączkiewicz — Maciej Witek.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 1 — 1 | TS 1946 Nida Pińczów | 15 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 90+5' Piaskowianka: 12 TS 1946 Nida: 12 Trenerzy: Serhii Pylypchuk, Michał Stępień, Adrian Stępień, Mirosław Pietrasiewicz — Łukasz Biały.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 0 — 3 | Sparta Kazimierza Wielka | 15 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 11' Orlicz: 1 Sparta K. W.: 35 Trenerzy: Łukasz Tekiel, Dawid Bator — Kamil Mach.
|
23 bramek | Bartosz Sot (19 + 4 k.) (ŁKS Łagów) |
15 bramek | Rafał Krzysztofik (13 + 2 k.) (Piaskowianka) |
14 bramek | Dominik Szewczyk (12 + 2 k.) (Partyzant W.) |
12 bramek | Bartłomiej Równicki (11 + 1 k.) (Naprzód) |
11 bramek | Andrij Werbyćkij (Piaskowianka), Piotr Gardynik (10 + 1 k.) (Partyzant W.), Mariusz Maciejski (9 + 2 k.) (ŁKS Łagów), Krystian Moskal (8 + 3 k.) (Góral), Adrian Uniat (8 + 3 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Dziki Skarżysko-Kamienna | 1 — 1 | Zryw 2021 Łopuszno | 14 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 58' Dziki: 1 Zryw 2021: 1 Trenerzy: Cezary Nowak, Łukasz Kądziela — .
| ||||||||
W 31. minucie Dawid Dulęba (Dziki) nie wykorzystał rzutu karnego (Bartłomiej Kapela obronił). | ||||||||
Moravia II Morawica | 3 — 0 | Skała Tumlin | 14 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Moravia II: 22 Skała: 1 Trenerzy: Marek Bożek — Michał Koza.
| ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 2 — 1 | Zenit Chmielnik | 15 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 22' 2 — 1 Polonia Białogon: 12 Zenit: 12 Trenerzy: Paweł Mech — Wiesław Francuz.
| ||||||||
Victoria Mniów | 3 — 2 | MSS-Klonówka Masłów | 15 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 43' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 Victoria: 12 MSS-Klonówka: 1 Trenerzy: Dawid Kukła, Dawid Wołczyk — Krzysztof Mądzik, Karol Janicki.
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 1 — 2 | KS Smyków | 15 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 77' 1 — 2 87' Radiator$: 1 KS Smyków: 1 Trenerzy: Sławomir Jedynak — Piotr Kruk.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 0 — 0 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 15 PAŹ | 15:00 | ||||
Lechia: 79 Sokół: 1 Trenerzy: Marcin Zieliński — Marcin Śladkowski.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 7 — 2 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 15 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 13' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 5 — 2 71' 6 — 2 7 — 2 Astra: 12 Politechnika Św.: 12 Trenerzy: Tomasz Sadko — Artur Obarzanek.
|
24 bramek | Szymon Wesołowski (13 + 11 k.) (Zenit) |
19 bramek | Patryk Zapała (16 + 3 k.) (Astra) |
15 bramek | Marcin Piotrowski (Zenit) |
14 bramek | Wiktor Kamont (13 + 1 k.) (Victoria) |
13 bramek | Konrad Duda (Victoria) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 2 — 0 | GKS Imielno | 14 PAŹ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Nidzica: 93 GKS Imielno: 17
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 1 — 1 | Zorza Tempo Pacanów | 15 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 73' Dąb: 1 Zorza Tempo: 1 Trenerzy: Radosław Szota — .
| ||||||||
Nida Sobków | 3 — 0 | GKS Kluczewsko | 15 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Nida S.: 1 GKS Kluczewsko: 12 Trenerzy: Mikołaj Pełka, Maciej Poczęty — Dariusz Dąbrowski.
| ||||||||
LKS Bolmin | 3 — 5 | Wisła Nowy Korczyn | 15 PAŹ | 15:00 | ||||
Nowiny (boczne) | ||||||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 85' 3 — 3 3 — 4 90+4' 3 — 5 90+7' LKS Bolmin: 94 Wisła: 1 Trenerzy: Tomasz Hańćko — Łukasz Misiewicz.
| ||||||||
Gród Wiślica | 4 — 6 | Nida Oksa | 15 PAŹ | 15:00 | ||||
Busko-Zdrój, Stadion Miejski (boczne, szt.) | ||||||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 2 — 2 2 — 3 2 — 4 38' 3 — 4 4 — 4 4 — 5 56' 4 — 6 82' Gród: 1 Nida O.: 12 Trenerzy: Paweł Radziszewski — Marcin Bodzioch.
| ||||||||
Piast Stopnica | 2 — 3 | Bucovia Bukowa | 15 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 20' 2 — 1 2 — 2 85' 2 — 3 90+3' Piast: 1 Bucovia: 1 Trenerzy: Mateusz Zoch — Jan Luzar.
|
21 bramek | Bartłomiej Fitowski (19 + 2 k.) (Wisła) |
18 bramek | Dawid Wnuk (13 + 5 k.) (LKS Bolmin), Andrzej Kusaj (12 + 6 k.) (Nida O.) |
13 bramek | Łukasz Niemstak (8 + 5 k.) (Dąb) |
12 bramek | Mateusz Sołtys (9 + 3 k.) (Nida S.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Agricola Łoniów | 2 — 0 | GKS Iwaniska | 14 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Agricola: 1 GKS Iwaniska: 12 Trenerzy: Maciej Zaliński, Paweł Kaczmarczyk — Grzegorz Starba.
| ||||||||
OKS Opatów | 4 — 2 | Star II Starachowice | 14 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 12' 3 — 1 4 — 1 4 — 2 90+3' OKS Opatów: 1 Star II: 12 Trenerzy: Tomasz Kiciński — Grzegorz Klepacz.
| ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 5 — 0 | GKS Świniary | 15 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Koprzywianka: 12 GKS Świniary: 30 Kartki także: Szczepan Grdeń 55' — . Trenerzy: Wojciech Gawroński — Dariusz Krawczyk.
| ||||||||
Baszta Rytwiany | 0 — 4 | LZS Samborzec | 15 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 39' 0 — 2 45+1' 0 — 3 81' 0 — 4 83' Baszta: 12 LZS Samborzec: 99 Trenerzy: Tomasz Koronkiewicz — Marcin Siudak.
|
25 bramek | Filip Hryniewicz (Star II) |
16 bramek | Władysław Hawrylak (Koprzywianka) |
15 bramek | Piotr Frańczak (14 + 1 k.) (OKS Opatów) |
14 bramek | Jakub Łata (11 + 3 k.) (OKS Opatów) |
13 bramek | Mateusz Wicik (Baszta) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Czarnovia Kielce | 4 — 0 | Płomień Wólka Kłucka | 14 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Czarnovia: 1 Płomień: 44 Trenerzy: Artur Jagodziński — Tomasz Głuch.
| ||||||||
GKS II Nowiny | 5 — 0 | Tęcza Gowarczów | 15 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 GKS II Nowiny: 46 Tęcza: 1 Trenerzy: Bartosz Papka, Przemysław Cichoń — Paweł Skowron.
| ||||||||
ULKS Łączna | 1 — 4 | Granat Borki | 15 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 18' 0 — 2 34' 0 — 3 51' 1 — 3 1 — 4 90+4' ULKS Łączna: 20 Granat: 26 Trenerzy: Tadeusz Żmijewski — Dariusz Górecki, Michał Kolus.
| ||||||||
Samson Samsonów | 0 — 9 | Polanie Pierzchnica | 15 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 28' 0 — 2 0 — 3 40' 0 — 4 50' 0 — 5 65' 0 — 6 0 — 7 73' 0 — 8 0 — 9 Samson: 69 Polanie: 1 Trenerzy: Artur Kuliński — Waldemar Szpiega.
|
20 bramek | Michał Zegadło (17 + 3 k.) (ULKS Łączna) |
19 bramek | Bartłomiej Bracha II (ULKS Łączna) |
17 bramek | Artur Kuliński (13 + 4 k.) (Samson) |
13 bramek | Grzegorz Skarbek (ULKS Łączna) |
12 bramek | Andrzej Paprocki (GLKS Fałków), Jędrzej Bakalarz (10 + 2 k.) (Czarnovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Naprzód II Jędrzejów | — | LZS Czarnocin | 15 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 33' 4 — 1 5 — 1 5 — 2 62' 6 — 2 7 — 2 8 — 2 9 — 2 Naprzód II: 12 LZS Czarnocin: 99 Trenerzy: Łukasz Mika — Andrzej Majchrowski.
| ||||||||
GKS Solec-Zdrój | 5 — 2 | Piaskowianka II Piaski | 15 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 72' 4 — 1 5 — 1 5 — 2 78' GKS Solec-Zdrój: 1 Piaskowianka II: 9 Trenerzy: Przemysław Gruchała — Karol Smorąg, Michał Stępień.
| ||||||||
Jawornik Gorzków | 2 — 1 | Start Słupia Jędrzejowska | 15 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 14' 1 — 1 2 — 1 Jawornik: 1 Start: 69 Trenerzy: Andrzej Sender — Adrian Koprowski.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 5 — 2 | MGTS Działoszyce | 15 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 59' 5 — 2 73' Zryw: 1 MGTS Działoszyce: 27 Trenerzy: Włodzimierz Walczyński — Mirosław Jaśkiewicz.
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 4 — 2 | Deko Włoszczowa | 15 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 17' 1 — 1 1 — 2 42' 2 — 2 3 — 2 4 — 2 Strzelec: 12 Deko: 1 Trenerzy: Paweł Bochniak — Włodzimierz Kosowski, Mateusz Mitura.
| ||||||||
ZDJĘCIA: kliknij w ten link. | ||||||||
WIDEO: Gole z meczu Strzelec - DEKO – kliknij w ten link. |
29 bramek | Adrian Koprowski (26 + 3 k.) (Start) |
18 bramek | Piotr Kasza (14 + 4 k.) (Zryw) |
16 bramek | Patryk Gajek (13 + 3 k.) (GKS Solec-Zdrój) |
13 bramek | Patryk Kaźmierczyk (10 + 3 k.) (MGTS Działoszyce) |
12 bramek | Patryk Gorgoń (8 + 4 k.) (Jawornik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Cukrownik Włostów | 0 — 2 | Zryw Zbigniewice | 14 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 6' 0 — 2 Cukrownik: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Krzysztof Kwiatosz — Jacek Rączkowski.
| ||||||||
Huragan Wilczyce | 0 — 3 | Stal II Kunów | 15 PAŹ | 10:00 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 0 — 3 Huragan: 1 Stal II: 1 Trenerzy: Damian Jędrzejewski, Mateusz Kulita — Jarosław Jałocha.
| ||||||||
Hubal Linów | 1 — 6 | Wodnik Styków | 15 PAŹ | 11:00 | ||||
Ożarów (boczne) | ||||||||
0 — 1 5' 0 — 2 13' 0 — 3 23' 0 — 4 36' 0 — 5 39' 1 — 5 1 — 6 57' Hubal: 1 Wodnik: 1 Trenerzy: Piotr Kiljański — Adrian Łodej.
| ||||||||
GTS Raków | 1 — 2 | UKS Baćkowice | 15 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 GTS Raków: 1 UKS Baćkowice: 12 Kartki także: Adrian Kaczmarczyk 39'. Trenerzy: Janusz Baran — Damian Łata, Kamil Jaskuła.
| ||||||||
OKS Instal Michałów Starachowice | 1 — 1 | Ester Wojciechowice | 15 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 46' 1 — 1 Instal: 1 Ester: 12 Trenerzy: Kamil Koprowski — .
|
22 bramek | Konrad Woźniakowski (17 + 5 k.) (Stal II, Instal) |
15 bramek | Paweł Rak (14 + 1 k.) (Huragan), Grzegorz Żelazowski (14 + 1 k.) (GTS Raków) |
13 bramek | Dawid Pacholczak II (Zryw), Bartosz Kania (8 + 5 k.) (Wodnik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
|