(fot. G. Sojka)
Zachęcamy do sprawdzenia transferów wszystkich lich seniorskich (zakładka po lewej).
Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
I liga | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Korona Kielce | 0 — 0 | Miedź Legnica | 3 WRZ | 20:30 | ||||
Korona: 1 Trenerzy: Nowak Dominik — Łobodziński Wojciech.
|
III liga, gr. I | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Legia II Warszawa | 2 — 1 | ŁKS II Łódź | 5 WRZ | 12:00 | ||||
Legia Training Center, Urszulin | ||||||||
26 bramek | Wojciech Białek (21 + 5 k.) (Avia) |
19 bramek | Adrian Gębalski (13 + 6 k.) (Czarni) |
16 bramek | Ezana Kahsay (Chełmianka), Marcin Stefanik (9 + 7 k.) (Siarka) |
15 bramek | Adam Imiela (9 + 6 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Świt Ćmielów | 2 — 1 | Bucovia Bukowa | 4 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 90+2' Świt: 33 Bucovia: 1 Trenerzy: Wróbel Marcin — Luzar Jan. | ||||||||
Piaskowianka Piaski | 3 — 1 | Nida Oksa | 4 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 48' Piaskowianka: 1 Nida: 1 Trenerzy: Borek Michał — Lichosik Karol.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Radosław Piasecki – kliknij w ten link. | ||||||||
Unia Sędziszów | 3 — 1 | Stal Kunów | 4 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 72' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Unia: 1 Stal: 12 Trenerzy: Opara Grzegorz — Dynarek Marcin.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 0 — 5 | Gród Ćmińsk | 5 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 36' 0 — 2 41' 0 — 3 62' 0 — 4 67' 0 — 5 88' Wicher: 18 Gród: 12 Trenerzy: Chrzanowski Damian — Wijas Paweł. | ||||||||
OKS Opatów | 0 — 3 | Naprzód Jędrzejów | 5 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 OKS Opatów: 13 Naprzód: 1 Trenerzy: Kadela Mariusz — Rokicki Krystian.
| ||||||||
Piast Stopnica | 1 — 0 | Sparta Dwikozy | 5 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 Piast: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Skiba Sławomir — Siudak Marcin. | ||||||||
Hetman Włoszczowa | 1 — 1 | Góral Górno | 5 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 66' Hetman: 1 Góral: 1 Trenerzy: Grzesik Slawomir — Piotrowicz Damian.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 0 — 1 | Orlęta Kielce | 5 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 58' Zenit: 12 Orlęta: 12 Trenerzy: Stefański Rafał — Kołodziejczyk Tomasz.
|
33 bramek | Marcin Dynarek (31 + 2 k.) (Stal) |
29 bramek | Robert Radek (28 + 1 k.) (Góral) |
27 bramek | Rafał Krzysztofik (22 + 5 k.) (Piaskowianka) |
26 bramek | Krystian Moskal (23 + 3 k.) (Orlęta) |
21 bramek | Bartłomiej Równicki (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Orlicz II Suchedniów | 0 — 3 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 4 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 69' 0 — 3 79' Orlicz II: 1 Sokół: 1 Trenerzy: Kabała Rajmund — Śladkowski Marcin.
| ||||||||
Tęcza Gowarczów | 2 — 1 | Radiator$ Stąporków | 5 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 46' 2 — 1 Tęcza: 12 Radiator$: 12 Trenerzy: Skowron Paweł — Jedynak Sławomir.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 4 — 0 | ULKS Łączna | 5 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Astra: 92 ULKS Łączna: 31 Trenerzy: Sadko Tomasz — Żmijewski Tadeusz.
| ||||||||
Skała Tumlin | 3 — 3 | Lechia Strawczyn | 5 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 68' 3 — 2 3 — 3 Skała: 94 Lechia: 26 Trenerzy: Górecki Dariusz — Gałęziowski Mirosław.
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 0 — 2 | Polonia Białogon Kielce | 5 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 28' 0 — 2 90+2' Partyzant: 31 Polonia Białogon: 12 Trenerzy: Pawlik Jacek — Kasperek Piotr.
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 1 — 2 | Samson Samsonów | 5 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 58' MSS-Klonówka: 1 Samson: 69 Trenerzy: Janicki Karol — Koza Michał.
| ||||||||
KS Smyków | 1 — 1 | Victoria Mniów | 5 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 KS Smyków: 12 Victoria: 1 Trenerzy: Mech Kamil — Rusiński Karol. |
23 bramek | Grzegorz Grzegorski (21 + 2 k.) (Polonia Białogon) |
22 bramek | Marcin Supierz (21 + 1 k.) (MSS-Klonówka) |
20 bramek | Karol Piwowarczyk (18 + 2 k.) (Samson) |
16 bramek | Sebastian Wijas (Sokół) |
15 bramek | Sebastian Blicharski (Astra), Marcin Snoch (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Zryw Skroniów | 2 — 2 | Wisła Nowy Korczyn | 4 WRZ | 16:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 17' 1 — 2 2 — 2 Zryw: 1 Wisła: 1 Trenerzy: Łoboda Robert — Łuszcz Paweł.
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 3 — 0 | LKS Bolmin | 5 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Dąb: 12 LKS Bolmin: 1 Trenerzy: Szota Radosław — Kruk Piotr.
| ||||||||
GKS Kluczewsko | 1 — 2 | Victoria 2015 Skalbmierz | 5 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 73' 0 — 2 1 — 2 GKS Kluczewsko: 12 Victoria 2015: 12 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz — Łakota Łukasz.
| ||||||||
Gród Wiślica | 6 — 2 | Zieleń Żelisławice | 5 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 34' 3 — 1 4 — 1 4 — 2 5 — 2 6 — 2 Gród: 1 Zieleń: 12 Trenerzy: Malczewski Lech — Józefowski Karol.
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 2 — 5 | Partyzant Wodzisław | 5 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 26' 1 — 2 29' 2 — 2 2 — 3 74' 2 — 4 81' 2 — 5 87' Zorza Tempo: 1 Partyzant: 1 Trenerzy: Sazio Salvatore — Gardiew Tomasz.
|
20 bramek | Adrian Koprowski (Start), Kamil Woliński (18 + 2 k.) (GKS Imielno) |
17 bramek | Kamil Maj (Victoria 2015) |
16 bramek | Mateusz Kądzielski (Victoria 2015), Damian Waligóra (LKS Bolmin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
GKS Obrazów | 3 — 5 | Piast Osiek | 5 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 27' 2 — 2 39' 2 — 3 45' 2 — 4 56' 3 — 4 3 — 5 86' GKS Obrazów: 1 Piast: 12 Trenerzy: Lipiec Damian — Kiciński Tomasz. | ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 2 — 1 | UKS Baćkowice | 5 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 33' 1 — 1 2 — 1 Koprzywianka: 1 UKS Baćkowice: 1 Trenerzy: Gawroński Wojciech — Chruściel Grzegorz. | ||||||||
LZS Samborzec | 5 — 1 | Nidzianka Bieliny | 5 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 82' LZS Samborzec: 12 Nidzianka: 1 Trenerzy: Krajewski Daniel — Pindral Mateusz. | ||||||||
Baszta Rytwiany | 5 — 3 | Kamienna Brody | 5 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 45' 3 — 2 50' 3 — 3 83' 4 — 3 5 — 3 Baszta: 95 Kamienna: 1 Trenerzy: Sitek Tomasz — Wojtowicz Tomasz. | ||||||||
Arka Pawłów | 7 — 0 | GKS Świniary | 5 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Arka: 99 GKS Świniary: 1 Trenerzy: Kalista Mirosław — Krawczyk Dariusz. | ||||||||
KS Tarłów | 2 — 0 | Zryw Zbigniewice | 5 WRZ | 16:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 KS Tarłów: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Lipowski Jarosław — Ciach Wojciech. |
44 bramek | Mirosław Kalista (Arka) |
21 bramek | Rafał Kaśniewski (GKS Obrazów) |
20 bramek | Damian Mądry (19 + 1 k.) (LZS Samborzec) |
16 bramek | Robert Misiak (Piast) |
12 bramek | Jan Szymański (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Moravia II Morawica | 11 — 0 | KS Kamienna Wola | 4 WRZ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 Moravia II: 1 KS Kamienna W.: 83 Trenerzy: Detka Damian — Boruń Zbigniew.
| ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 1 — 5 | Polanie Pierzchnica | 5 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 25' 0 — 2 1 — 2 1 — 3 60' 1 — 4 1 — 5 90+3' Płomień: 8 Polanie: 1 Trenerzy: Szczurek Jarosław — Staszewski Michal. | ||||||||
Sparta Strawczynek | 3 — 4 | Top-Spin Promnik | 5 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 11' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 31' 2 — 3 58' 2 — 4 86' 3 — 4 Sparta: 1 Top-Spin: 1 Trenerzy: Picheta Jacek — Wosowicz Marcin. | ||||||||
GLKS Fałków | 3 — 1 | OKS Instal Michałów Starachowice | 5 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 76' 3 — 1 GLKS Fałków: 1 Instal: 77 Trenerzy: Jarząb Kamil — Koprowski Kamil.
| ||||||||
Granat Borki | 1 — 2 | Czarnovia Kielce | 5 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 66' 1 — 2 Granat: 17 Czarnovia: 76 Trenerzy: Jas Krystian — Trela Mariusz.
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 2 — 2 | Zryw Łopuszno | 5 WRZ | 15:00 | ||||
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta | ||||||||
1 — 0 1 — 1 36' 2 — 1 2 — 2 70' Politechnika Św.: 1 Zryw: 12 Trenerzy: Obarzanek Artur — Zagurowski Bartosz.
|
34 bramek | Kamil Koprowski (Instal) |
20 bramek | Michał Staszewski (Polanie) |
18 bramek | Krystian Kmiecik (Sparta), Tomasz Resiak (Zryw) |
15 bramek | Kamil Marek (14 + 1 k.) (Czarnovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 4 — 5 | Vitalpol Solec-Zdrój | 5 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 19' 0 — 2 27' 1 — 2 1 — 3 44' 2 — 3 2 — 4 67' 2 — 5 73' 3 — 5 4 — 5 Nidzica: 1 Vitalpol: 1 Trenerzy: Czajka Paweł — Ból Augustyn.
| ||||||||
Bucovia II Bukowa | — | LZS Czarnocin | 5 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 75' Bucovia II: 1 LZS Czarnocin: 99 Trenerzy: Tatar Tomasz — Sender Andrzej.
| ||||||||
MGTS Działoszyce | 4 — 4 | Jawornik Gorzków | 5 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 31' 0 — 2 41' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 3 — 3 3 — 4 4 — 4 MGTS Działoszyce: 14 Jawornik: 14 Trenerzy: Banaszek Robert — .
| ||||||||
Unia Małogoszcz | 0 — 4 | Nida Sobków | 5 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 27' 0 — 3 75' 0 — 4 89' Unia: 1 Nida: 12 Trenerzy: Jarmuda Sławomir — Ślusarczyk Tomasz.
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 6 — 0 | Deko Włoszczowa | 5 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Strzelec: 12 Deko: 1 Trenerzy: Boduszek Maciej — Kosowski Włodzimierz.
|
18 bramek | Paweł Czajka (Nidzica), Dominik Jaworski (Nidzica) |
13 bramek | Mateusz Godzic (12 + 1 k.) (Strzelec) |
12 bramek | Hubert Gajek (Vitalpol) |
10 bramek | Patryk Gajek (Vitalpol), Hubert Pietras (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
FKS Łazy Starachowice | 5 — 0 | Stal II Kunów | 4 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Łazy: 1 Stal II: 12 Trenerzy: Drabik Bartłomiej — Jałocha Jarosław. | ||||||||
Wodnik Styków | 1 — 1 | Cukrownik Włostów | 4 WRZ | 17:00 | ||||
0 — 1 75' 1 — 1 Wodnik: 1 Cukrownik: 1 Trenerzy: Gadecki Piotr — Dywan Andrzej. | ||||||||
Ester Wojciechowice | 4 — 1 | GTS Raków | 5 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 4 — 1 Ester: 1 GTS Raków: 33 Trenerzy: Paszyński Piotr — JANUSZ BARAN. | ||||||||
Marol Jacentów | 3 — 1 | GKS Iwaniska | 5 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 39' 2 — 1 3 — 1 Marol: 1 GKS Iwaniska: 1 Trenerzy: Koterbski Mateusz — Tomaszewski Konrad. | ||||||||
Agricola Łoniów | — | Huragan Wilczyce | 5 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Agricola: 14 Huragan: 1 Trenerzy: Zaliński Maciej — Kulita Mateusz. | ||||||||
Goście nie wyszli na drugą połowę. |
28 bramek | Daniel Kuciński (Agricola) |
22 bramek | Przemysław Kot (GKS Iwaniska, Agricola) |
17 bramek | Mariusz Fabjański (Łazy) |
16 bramek | Mateusz Koterbski (Marol), Szymon Michta (Łazy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Ekstraliga kobiet | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
AZS UJ Kraków | 1 — 2 | GKS Katowice | 5 WRZ | 12:00 | ||||
Stadion Miejski im. W. Kawuli, Kraków | ||||||||
II liga kobiet, gr. południowa | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Podgórze Kraków | 1 — 1 | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | 4 WRZ | 12:00 | ||||
0 — 1 19' 1 — 1 Podgórze: 1 Ostrovia 1909: 1 Trenerzy: Sołtysińska Katarzyna — Pawlak Łukasz. | ||||||||
Prądniczanka Kraków | — | LUKS Ziemia Lubińska Czerniec | 4 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Prądniczanka: 21 LUKS Ziemia Lubińska: 12 Trenerzy: Sędor Piotr — Rączka Zbigniew. | ||||||||
KKP Unia Lublin | 0 — 2 | Śląsk II Wrocław | 4 WRZ | 15:30 | ||||
Arena Lublin | ||||||||
0 — 1 0 — 2 KKP Unia: 1 Śląsk II: 12 Trenerzy: Delmanowicz Przemysław — Koziarska Monika. | ||||||||
Sokół Kolbuszowa Dolna | 2 — 2 | Wanda Kraków | 4 WRZ | 15:30 | ||||
0 — 1 32' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 75' Sokół: 1 Wanda: 35 Trenerzy: Grabiec Tomasz — Szot Krzysztof. | ||||||||
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola | 2 — 0 | KSP Kielce | 5 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Pogoń-Ekolog: 12 KSP Kielce: 1 Trenerzy: Kochelak Krzysztof — Tekiel Łukasz. | ||||||||
Bielawianka Bielawa | 3 — 1 | Respekt Myślenice | 5 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 39' 2 — 1 3 — 1 Bielawianka: 1 Respekt: 96 Trenerzy: Głogowski Sebastian — Senderski Przemysław. |
27 bramek | Zuzanna Węglarz (Respekt) |
25 bramek | Karolina Tylak (Bielawianka) |
14 bramek | Katarzyna Brzeska (Bielawianka) |
13 bramek | Małgorzata Knuła (Ostrovia 1909) |
12 bramek | Maria Dziadkowiec (Respekt), Małgorzata Kot (Sokół), Maja Oleszczuk (KKP Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
CLJ U-18 | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Wisła Kraków | 2 — 0 | Gwarek Zabrze | 4 WRZ | 11:00 | ||||
Myślenice, ul. Zdrojowa | ||||||||
1 — 0 2 — 0 Wisła: 1 Gwarek: 93 Trenerzy: Filipek Adrian — Kowalski Janusz.
|