Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
26 bramek | Wojciech Białek (21 + 5 k.) (Avia) |
19 bramek | Adrian Gębalski (13 + 6 k.) (Czarni) |
16 bramek | Ezana Kahsay (Chełmianka), Marcin Stefanik (9 + 7 k.) (Siarka) |
15 bramek | Adam Imiela (9 + 6 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
IV liga, mazowieckie, gr. płd. | ||||||||
Kolejka 33 | ||||||||
Mszczonowianka Mszczonów | 3 — 1 | Naprzód Skórzec | 11 CZE | 17:00 | ||||
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 29 | ||||||||
Świt Ćmielów | 2 — 2 | Piaskowianka Piaski | 10 CZE | 18:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 84' 2 — 2 Świt: 1 Piaskowianka: 1 Trenerzy: Wróbel Marcin — Pełka Mikołaj.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Radio Rekord – kliknij w ten link. | ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 0 — 1 | Góral Górno | 11 CZE | 16:00 | ||||
0 — 1 27' Naprzód: 1 Góral: 1 Trenerzy: Rokicki Krystian — Piotrowicz Damian.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 3 — 2 | Zenit Chmielnik | 12 CZE | 16:00 | ||||
0 — 1 44' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 76' Wicher: 99 Zenit: 1 Trenerzy: Chrzanowski Damian — Rot Jerzy.
| ||||||||
Od 88. minuty Adrian Niewczas w bramce Wichra. | ||||||||
Hetman Włoszczowa | 2 — 1 | OKS Opatów | 12 CZE | 17:00 | ||||
0 — 1 6' 1 — 1 2 — 1 Hetman: 69 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Kośmider Mariusz — Klepacz Grzegorz.
| ||||||||
ARTYKUŁ: fanpage Hetmana – kliknij w ten link. | ||||||||
ARTYKUŁ: fanpage OKS-u – kliknij w ten link. | ||||||||
ZDJĘCIA: Krzysztof Kubicz – kliknij w ten link. | ||||||||
Unia Sędziszów | 3 — 2 | Nida Oksa | 12 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 44' 3 — 2 81' Unia: 12 Nida: 1 Trenerzy: Opara Grzegorz — Lichosik Karol.
| ||||||||
Piast Stopnica | 2 — 2 | Orlęta Kielce | 12 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 33' 2 — 2 73' Piast: 1 Orlęta: 12 Trenerzy: Skiba Sławomir — Kołodziejczyk Tomasz.
| ||||||||
Stal Kunów | 3 — 0 | Bucovia Bukowa | 12 CZE | 17:00 | ||||
Goście nie dojechali. | ||||||||
Sparta Dwikozy | 2 — 1 | Gród Ćmińsk | 12 CZE | 17:00 | ||||
0 — 1 28' 1 — 1 2 — 1 Sparta: 1 Gród: 1 Trenerzy: Kuranty Jacek — Wijas Paweł.
|
Klasa okręgowa, Radom | ||||||||
Kolejka 29 | ||||||||
Proch Pionki | 3 — 1 | Mazowsze Grójec | 11 CZE | 11:00 | ||||
Orzeł Wierzbica | 3 — 1 | KS Warka | 11 CZE | 18:00 | ||||
33 bramek | Marcin Dynarek (31 + 2 k.) (Stal) |
29 bramek | Robert Radek (28 + 1 k.) (Góral) |
27 bramek | Rafał Krzysztofik (22 + 5 k.) (Piaskowianka) |
26 bramek | Krystian Moskal (23 + 3 k.) (Orlęta) |
21 bramek | Bartłomiej Równicki (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 25 | ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 4 — 0 | Victoria Mniów | 11 CZE | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Polonia Białogon: 1 Victoria: 1 Trenerzy: Kasperek Piotr — Dejworek Piotr.
| ||||||||
Tęcza Gowarczów | 0 — 1 | Skała Tumlin | 12 CZE | 11:00 | ||||
0 — 1 57' Tęcza: 1 Skała: 94 Trenerzy: Skowron Paweł — Górecki Dariusz.
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 1 — 1 | Partyzant Radoszyce | 12 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 60' Radiator$: 1 Partyzant: 12 Trenerzy: Jedynak Sławomir — Niemiec Marcin.
| ||||||||
Samson Samsonów | 2 — 2 | KS Smyków | 12 CZE | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 70' Samson: 69 KS Smyków: 30 Trenerzy: Pawlik Jacek — Mech Kamil.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 3 — 0 | ULKS Łączna | 12 CZE | 15:00 | ||||
Goście nie dojechali. | ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 2 — 0 | Astra Piekoszów | 12 CZE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Sokół: 1 Astra: 12 Trenerzy: Śladkowski Marcin — Sadko Tomasz.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. |
23 bramek | Grzegorz Grzegorski (21 + 2 k.) (Polonia Białogon) |
22 bramek | Marcin Supierz (21 + 1 k.) (MSS-Klonówka) |
20 bramek | Karol Piwowarczyk (18 + 2 k.) (Samson) |
16 bramek | Sebastian Wijas (Sokół) |
15 bramek | Sebastian Blicharski (Astra), Marcin Snoch (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 22 | ||||||||
Dąb Nagłowice | 3 — 0 | Wisła Nowy Korczyn | 11 CZE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Dąb: 47 Wisła: 1 Trenerzy: Szota Radosław — Misiewicz Łukasz.
| ||||||||
Gród Wiślica | 1 — 1 | Start Słupia Jędrzejowska | 11 CZE | 16:00 | ||||
0 — 1 45' 1 — 1 Gród: 1 Start: 69 Trenerzy: Maj Kamil — Koprowski Adrian.
| ||||||||
Zieleń Żelisławice | 0 — 3 | GKS Kluczewsko | 12 CZE | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 42' 0 — 3 53' Zieleń: 26 GKS Kluczewsko: 12 Trenerzy: Józefowski Karol — Dąbrowski Dariusz.
| ||||||||
GKS Imielno | 3 — 0 | Zryw Skroniów | 12 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 GKS Imielno: 27 Zryw: 12 Trenerzy: Ciekalski Robert — Łoboda Robert.
| ||||||||
RELACJA NA ŻYWO: RegioWyniki – kliknij w ten link. | ||||||||
Partyzant Wodzisław | 1 — 1 | LKS Bolmin | 12 CZE | 15:00 | ||||
0 — 1 37' 1 — 1 Partyzant: 92 LKS Bolmin: 17 Trenerzy: Gardiew Tomasz — Hańćko Tomasz.
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 3 — 3 | Victoria 2015 Skalbmierz | 12 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 37' 2 — 1 2 — 2 2 — 3 60' 3 — 3 Zorza Tempo: 1 Victoria 2015: 12 Trenerzy: Konat Rafał — Łakota Łukasz.
| ||||||||
WIDEO: obroniony rzut karny – kliknij w ten link. | ||||||||
WIDEO: rzut karny dla Zorzy Tempo – kliknij w ten link. | ||||||||
Kamil Maj (Victoria 2015) nie wykorzytał rzutu karnego (Mateusz Religa obronił). |
20 bramek | Adrian Koprowski (Start), Kamil Woliński (18 + 2 k.) (GKS Imielno) |
17 bramek | Kamil Maj (Victoria 2015) |
16 bramek | Mateusz Kądzielski (Victoria 2015), Damian Waligóra (LKS Bolmin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 22 | ||||||||
GKS Obrazów | 9 — 3 | UKS Baćkowice | 12 CZE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 5 — 2 71' 6 — 2 7 — 2 7 — 3 8 — 3 9 — 3 GKS Obrazów: 1 UKS Baćkowice: 12 Trenerzy: Lipiec Damian — Chruściel Grzegorz.
| ||||||||
ZDJĘCIA: kliknij w ten link. | ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 1 — 2 | LZS Samborzec | 12 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 39' 1 — 2 45' Koprzywianka: 12 LZS Samborzec: 99 Trenerzy: Gawroński Wojciech — Burakowski Mateusz.
| ||||||||
Arka Pawłów | 5 — 0 | Kamienna Brody | 12 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Arka: 26 Kamienna: 1 Trenerzy: Kalista Mirosław — Wójtowicz Tomasz.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Marcin Słoka – kliknij w ten link. | ||||||||
ZDJĘCIA: fanpage Arki – kliknij w ten link. | ||||||||
GKS Świniary | 2 — 2 | Zryw Zbigniewice | 12 CZE | 15:00 | ||||
0 — 1 55' 0 — 2 73' 1 — 2 2 — 2 GKS Świniary: 12 Zryw: 77 Trenerzy: Krawczyk Dariusz — Rączkowski Jacek.
| ||||||||
KS Tarłów | 3 — 0 | Nidzianka Bieliny | 12 CZE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 KS Tarłów: 1 Nidzianka: 1 Trenerzy: Lipowski Jarosław — .
| ||||||||
Piast Osiek | 1 — 2 | Baszta Rytwiany | 12 CZE | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 69' Piast: 1 Baszta: 95 Trenerzy: Kiciński Tomasz — Sitek Tomasz.
|
44 bramek | Mirosław Kalista (Arka) |
21 bramek | Rafał Kaśniewski (GKS Obrazów) |
20 bramek | Damian Mądry (19 + 1 k.) (LZS Samborzec) |
16 bramek | Robert Misiak (Piast) |
12 bramek | Jan Szymański (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 22 | ||||||||
GLKS Fałków | 2 — 3 | Granat Borki | 11 CZE | 18:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 65' 1 — 2 66' 2 — 2 2 — 3 90+1' GLKS Fałków: 1 Granat: 26 Trenerzy: Jarząb Kamil — Jas Krystian.
| ||||||||
Moravia II Morawica | 4 — 3 | Polanie Pierzchnica | 12 CZE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 52' 2 — 2 2 — 3 63' 3 — 3 4 — 3 Moravia II: 1 Polanie: 22 Trenerzy: Detka Damian — Staszewski Michal.
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 8 — 1 | Płomień Wólka Kłucka | 12 CZE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 68' 6 — 1 7 — 1 8 — 1 Top-Spin: 1 Płomień: 44 Trenerzy: Wasowicz Marcin — Szczurek Jarosław.
| ||||||||
Czarnovia Kielce | 0 — 1 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 12 CZE | 11:00 | ||||
0 — 1 90+1' Czarnovia: 5 Politechnika Św.: 1 Trenerzy: Trela Mariusz — Obarzanek Artur.
| ||||||||
OKS Instal Michałów Starachowice | 2 — 5 | Sparta Strawczynek | 12 CZE | 11:00 | ||||
0 — 1 34' 0 — 2 1 — 2 1 — 3 1 — 4 70' 2 — 4 2 — 5 Instal: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Koprowski Kamil — Picheta Jacek.
| ||||||||
Zryw Łopuszno | 5 — 2 | KS Kamienna Wola | 12 CZE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 44' 5 — 1 5 — 2 62' Zryw: 1 KS Kamienna W.: 1 Trenerzy: Zagurowski Bartosz — .
|
34 bramek | Kamil Koprowski (Instal) |
20 bramek | Michał Staszewski (Polanie) |
18 bramek | Krystian Kmiecik (Sparta), Tomasz Resiak (Zryw) |
15 bramek | Kamil Marek (14 + 1 k.) (Czarnovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
CLJ U-17, baraże, kobiety | ||||||||
Runda 1 - rewanże | ||||||||
KSP Kielce | 3 — 0 | Strażak Sośnica | 12 CZE | 14:00 | ||||
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta | ||||||||
Drużyna gości zrezygnowała z meczu rewanżowego. | ||||||||
Włókniarz Białystok | 1 — 4 | Legia Soccer Schools Warszawa | 14 CZE | 17:00 | ||||
GKS Katowice | 1 — 1 k. 3–5 | Śląsk Wrocław | 16 CZE | 18:00 | ||||
Runda 2 | ||||||||
Perły Lublin | 2 — 1 | KSP Kielce | 16 CZE | 13:00 | ||||
Arena Lublin | ||||||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 Perły: 1 KSP Kielce: 23 Trenerzy: — Tekiel Łukasz. |
IV liga kobiet | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 14 — 0 | Top-Spin Promnik | 11 CZE | 16:00 | ||||
TRANSMISJA WIDEO: kliknij w ten link. |
26 bramek | Patrycja Szymańska (KP KSZO 1929) |
23 bramek | Wiktoria Latała (KP KSZO 1929) |
15 bramek | Beata Pietrzyk (KSP II) |
5 bramek | Patrycja Ślizak (KSP II) |
4 bramki | Angelika Czeszek (Top-Spin), Małgorzata Kowalczyk (Hetmanki), Maja Zawolik (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Zaostrzone moderowanie
Powstrzymaj się od wulgarności, wyzwisk i obrażania innych.
Powstrzymaj się od wulgarności, wyzwisk i obrażania innych.