W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Górnik Łęczna | 4 — 0 | Korona Kielce | 17 WRZ | 15:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Korona: 33 Trenerzy: Rybarski Andrzej, Nazaruk Sławomir, Mrózek Dariusz, Onyszko Arkadiusz — TOMASZ WILMAN, SŁAWOMIR GRZESIK, MICHAŁ DUTKIEWICZ, ZBIGNIEW ROBAKIEWICZ.
|
15 bramek | Wojciech Reiman (11 + 4 k.) (Stal) |
14 bramek | Artur Gieraga (3 + 11 k.) (Motor) |
13 bramek | Wojciech Białek (9 + 4 k.) (Avia) |
12 bramek | Piotr Prędota (Stal), Taras Jaworśkyj (6 + 6 k.) (Podhale) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Alit Ożarów | 1 — 1 | Lubrzanka Kajetanów | 17 WRZ | 11:15 | ||||
0 — 1 63' 1 — 1 Alit: 12 Lubrzanka: 97 Trenerzy: Chorab Piotr — Świetlik Dariusz, Dąbrowski Bogdan.
| ||||||||
Spotkanie opóźnione o 15 minut z powodu konieczności poprawy strojów. W 36. minucie Lubrzanka nie wykorzystała rzutu karnego (Kamil Wareliś obronił). W 39. minucie Michał Bracha nie wykorzystał rzutu karnego (strzał niecelny). | ||||||||
Nidzianka Bieliny | 0 — 3 | Neptun Końskie | 17 WRZ | 14:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 28' 0 — 3 90+1' Nidzianka: 88 Neptun: 12 Trenerzy: Wijas Paweł, Pindral Mateusz — Szpiega Waldemar.
| ||||||||
ŁKS Georyt Łagów | 0 — 1 | Wisła Sandomierz | 17 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 56' ŁKS Łagów: 1 Wisła: 1 Trenerzy: Paweł Jaworek — PACHOLARZ JAROSŁAW, BESZCZYŃSKI DANIEL, ŁATA JAKUB .
| ||||||||
Korona II Kielce | 4 — 0 | Hetman Włoszczowa | 18 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Korona II: 30 Hetman: 33 Trenerzy: Czaja Paweł, Kuzera Kamil, Szołowski Andrzej — Pawlik Jacek, Szafrański Marcin.
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 2 — 3 | Czarni Połaniec | 18 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 24' 2 — 2 55' 2 — 3 63' Partyzant: 1 Czarni: 15 Trenerzy: Komisarski Jarosław, Stawiak Michał — Kiciński Tomasz.
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 0 — 0 | Sparta Kazimierza Wielka | 18 WRZ | 16:00 | ||||
TS 1946 Nida: 1 Sparta: 69 Trenerzy: Ruszkowski Cezary, Sosień Seweryn — Burliga Szymon .
| ||||||||
Unia Sędziszów | 2 — 2 | Moravia Morawica | 18 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 8' 1 — 1 1 — 2 51' 2 — 2 Unia: 47 Moravia: 22 Trenerzy: FENDRYCH ANDRZEJ, STYCZEŃ TOMASZ — BĘBEN MAREK.
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 1 — 1 | MKS Zdrój Busko | 18 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 81' Łysica: 1 MKS Zdrój: 1 Trenerzy: Cieślak Janusz, Pawłowski Piotr — Pietrzykowski Ireneusz.
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 1 — 0 | Naprzód Jędrzejów | 18 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 Pogoń: 1 Naprzód: 1 Trenerzy: Sekuła Radosław , Malec Piotr — Kośmider Mariusz, Osiński Cezary.
|
28 bramek | Mirosław Kalista (Łysica), Mateusz Michalski (Wisła) |
21 bramek | Mateusz Dziubek (MKS Zdrój), Karol Mojecki (19 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
14 bramek | Mateusz Fryc (Naprzód), Piotr Kamiński (Czarni), Tomasz Nartowski (Unia), Bartosz Sosiński (Partyzant), Michał Bracha (13 + 1 k.) (Lubrzanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Kamienna Brody | 4 — 0 | Zenit Chmielnik | 17 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Kamienna: 1 Zenit: 1 Trenerzy: Wróbel Marcin — Ubożak Łukasz.
| ||||||||
Gród Wiślica | 1 — 0 | Orlicz Suchedniów | 17 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 Gród W.: 1 Orlicz: 1 Trenerzy: Gruchała Przemysław, Sobura Marek — Górecki Dariusz.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 2 — 2 | GKS Rudki | 18 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 34' 2 — 2 63' Lechia: 37 GKS Rudki: 1 Trenerzy: Woźniak Bogdan, Gałęziowski Mirosław — Kowalski Łukasz, Kośmicki Marcin.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 3 — 1 | Wicher Miedziana Góra | 18 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Sparta: 1 Wicher: 1 Trenerzy: Mazur Jerzy — Wojtasiński Sławomir .
| ||||||||
W 30. minucie Wicher nie wykorzystał rzutu karnego (Adam Polit obronił). | ||||||||
Stal Kunów | 0 — 1 | Piast Stopnica | 18 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 55' Stal: 97 Piast: 1 Trenerzy: Jałocha Jarosław, Dynarek Marcin — Tomecki Grzegorz.
| ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 3 — 1 | Star Starachowice | 18 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 85' 3 — 1 Granat: 30 Star: 1 Trenerzy: Rot Jerzy — Anduła Artur.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 1 — 1 | Klimontowianka Klimontów | 18 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 72' Gród Ć.: 1 Klimontowianka: 1 Trenerzy: Arczewski Mariusz — Mażysz Adam, Szymański Łukasz.
| ||||||||
Polanie Pierzchnica | 1 — 5 | GKS Nowiny | 18 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 13' 0 — 2 0 — 3 69' 0 — 4 82' 1 — 4 1 — 5 90+3' Polanie: 22 GKS Nowiny: 92 Trenerzy: Trela Krzysztof — Ludwinek Mariusz .
|
37 bramek | Jacek Rożek (33 + 4 k.) (Klimontowianka) |
26 bramek | Tomasz Staszewski (21 + 5 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Jakub Majewski (18 + 1 k.) (Polanie), Dominik Szewczyk (18 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
16 bramek | Jakub Olearczyk (GKS Nowiny), Marcin Dynarek (14 + 2 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Termin 7 | ||||||||
Tęcza Gowarczów | 0 — 3 | Radiator$ Stąporków | 18 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 70' 0 — 2 78' 0 — 3 87' Tęcza: 1 Radiator$: 1 Trenerzy: Skowron Paweł, Muszyński Maciej — Jedynak Sławomir.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 2 — 1 | Zieleń Żelisławice | 18 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 Zryw S.: 12 Zieleń: 12 Trenerzy: Ziółkowski Wojciech — Belka Dariusz.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 4 — 5 | ŁKS Łopuszno | 18 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 18' 0 — 2 29' 0 — 3 37' 1 — 3 2 — 3 2 — 4 70' 3 — 4 3 — 5 85' 4 — 5 Piaskowianka: 1 ŁKS Łopuszno: 12 Trenerzy: MAGIERA STANISŁAW, PIETRASIEWICZ MIROSŁAW — PICHETA JACEK.
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 1 — 1 | Victoria Mniów | 18 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 90+3' Sokół: 12 Victoria: 1 Trenerzy: Trela Mariusz — Milcarz Michał, Królik Łukasz.
| ||||||||
Nida Oksa | 0 — 0 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 18 WRZ | 15:00 | ||||
Nida O.: 1 Politechnika Św.: 1 Trenerzy: Kusaj Andrzej, Radziejewski Marcin — Obarzanek Artur.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 1 — 0 | Nida Sobków | 18 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 Orlęta: 1 Nida S.: 77 Trenerzy: Kołodziejczyk Tomasz — Janicki Karol, Poczęty Maciej.
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 5 — 0 | Piast Chęciny | 18 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Bucovia: 30 Piast: 1 Trenerzy: Jamrozik Michał, Tatar Tomasz — Stefański Rafał.
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 1 — 2 | Astra Piekoszów | 18 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 13' 1 — 1 1 — 2 83' Partyzant: 12 Astra: 1 Trenerzy: Osinski Mariusz — Edward Guzy, Marcin Wiśniewski.
|
32 bramek | Andrzej Kusaj (23 + 9 k.) (Nida O.) |
21 bramek | Marcin Snoch (Sokół) |
20 bramek | Patryk Kośmider (19 + 1 k.) (Piaskowianka), Łukasz Skuza (15 + 5 k.) (Nida S.) |
19 bramek | Jakub Tekiel (18 + 1 k.) (Politechnika Św.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Termin 7 | ||||||||
GKS Obrazów | 1 — 3 | Jawornik Gorzków | 18 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 81' 0 — 3 83' 1 — 3 GKS Obrazów: 1 Jawornik: 51 Trenerzy: Gajda Maciej — Sender Andrzej.
| ||||||||
Baszta Rytwiany | 2 — 2 | MSS-Klonówka Masłów | 18 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 43' 1 — 2 56' 2 — 2 Baszta: 91 MSS-Klonówka: 12 Trenerzy: Zaliński Maciej, Kwiatkowski Piotr — Dejworek Piotr.
| ||||||||
Piast Osiek | 5 — 3 | Alit II Ożarów | 18 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 5 — 2 34' 5 — 3 Piast: 1 Alit II: 2 Trenerzy: Ryński Robert — Ożóg Piotr.
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 0 — 4 | OKS Opatów | 18 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 60' 0 — 3 61' 0 — 4 78' Zorza Tempo: 12 OKS Opatów: 1 Trenerzy: MALCZEWSKI LECH, SKIBA SŁAWOMIR — PIETRASIAK DARIUSZ, ĆWIK RADOSŁAW.
| ||||||||
GKS Górno | 2 — 2 | Wisła Nowy Korczyn | 18 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 12' 1 — 1 1 — 2 68' 2 — 2 GKS Górno: 1 Wisła: 12 Trenerzy: SZCZUREK JAROSŁAW — MISIEWICZ ŁUKASZ.
| ||||||||
UKS Baćkowice | 2 — 1 | Agricola Łoniów | 18 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 44' 2 — 1 UKS Baćkowice: 1 Agricola: 1 Trenerzy: czaja adrian — twaróg michał, kołacz łukasz.
| ||||||||
Świt Ćmielów | 8 — 1 | Koprzywianka Arka Koprzywnica | 18 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 8 — 1 90' Świt: 1 Koprzywianka Arka: 1 Trenerzy: Tomasz Marynowski — Wojciech Ciach.
| ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 0 — 3 | LZS Samborzec | 18 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 24' 0 — 2 26' 0 — 3 82' Nidzica: 22 LZS Samborzec: 33 Trenerzy: Idziak Adam, Grudzień Michał — Gawroński Wojciech.
|
31 bramek | Dawid Banasiewicz (28 + 3 k.) (OKS Opatów) |
26 bramek | Damian Mądry (22 + 4 k.) (LZS Samborzec) |
22 bramek | Tomasz Stawiarski (Świt) |
20 bramek | Robert Radek (18 + 2 k.) (GKS Górno), Tomasz Kopacki (17 + 3 k.) (Zorza Tempo) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Top-Spin Promnik | 3 — 0 | Skała Tumlin | 18 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Top-Spin: 1 Skała: 1 Trenerzy: Gawroński Andrzej — Janik Wiesław, Guzik Michał.
| ||||||||
Spartakus II Daleszyce | 3 — 0 | Płomień Wólka Kłucka | 18 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Spartakus II: 1 Płomień: 12 Trenerzy: Dariusz Kozłubek — Kaniowski mateusz , Grzegorz Jas.
| ||||||||
Granat Borki | 1 — 0 | KS Smyków | 18 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 Granat: 1 KS Smyków: 12 Trenerzy: Filipiak Mateusz, Kolus Zbigniew — Kołodziejczyk Dawid.
| ||||||||
W 59. minucie Krystian Jas nie wykorzystał rzutu karnego (Michał Paluch obronił). | ||||||||
KS Kamienna Wola | 4 — 7 | ULKS Łączna | 18 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 18' 0 — 3 35' 0 — 4 37' 0 — 5 39' 0 — 6 45' 0 — 7 70' 1 — 7 2 — 7 3 — 7 4 — 7 KS Kamienna W.: 83 ULKS Łączna: 1 Trenerzy: Janus Ryszard — Żmijewski Tadeusz.
| ||||||||
Samson Samsonów | 2 — 4 | Polonia Białogon Kielce | 18 WRZ | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 12' 1 — 2 1 — 3 2 — 3 2 — 4 90+3' Samson: 1 Polonia Białogon: 12 Trenerzy: Mariusz Rynk, Gębski Łukasz — Drej Karol.
| ||||||||
LKS Bolmin | 2 — 2 | Unia Małogoszcz | 18 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 1 — 2 25' 2 — 2 LKS Bolmin: 1 Unia: 1 Trenerzy: Nowaczek Paweł, Kruk Piotr — Bodzioch Marcin.
|
14 bramek | Grzegorz Grzegorski (13 + 1 k.) (Polonia Białogon), Krystian Jas (10 + 4 k.) (Granat) |
12 bramek | Krzysztof Ślefarski (Skała), Hubert Myśliński (11 + 1 k.) (LKS Bolmin), Kacper Nawara (11 + 1 k.) (Samson), Patryk Zapała (11 + 1 k.) (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Wierna II Małogoszcz | 6 — 1 | GLKS Krasocin | 17 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 6 — 1 78' Wierna II: 1 GLKS Krasocin: 33 Trenerzy: Bień Paweł — Sitkowski Grzegorz.
| ||||||||
GKS Imielno | 4 — 0 | Vitalpol Solec-Zdrój | 17 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 GKS Imielno: 1 Vitalpol: 1 Trenerzy: Karasek Artur , Stępień Adrian — Chrustek Grzegorz.
| ||||||||
Deko Włoszczowa | 4 — 1 | LZS Czarnocin | 18 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 82' 4 — 1 Deko: 1 LZS Czarnocin: 1 Trenerzy: Dec Andrzej, Kosowski Włodzimierz — Pytel Przemysław.
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 1 — 0 | Dąb Nagłowice | 18 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 Strzelec: Dąb: 1 Trenerzy: Szczygieł Robert — Krupa Zbigniew.
| ||||||||
Victoria 2015 Skalbmierz | 2 — 1 | GKS Kluczewsko | 18 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 60' 2 — 1 Victoria 2015: 12 GKS Kluczewsko: 1 Trenerzy: Borek Michał — Dąbrowski Dariusz.
|
27 bramek | Adrian Koprowski (26 + 1 k.) (Start) |
24 bramek | Kamil Woliński (21 + 3 k.) (GKS Imielno) |
20 bramek | Łukasz Niemstak (19 + 1 k.) (Dąb) |
17 bramek | Krzysztof Witek (Victoria 2015) |
16 bramek | Kamil Cygan (13 + 3 k.) (Wierna II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Termin 6 | ||||||||
KS Tarłów | 1 — 1 | Ester Wojciechowice | 18 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 KS Tarłów: 12 Ester: 1 Trenerzy: tomczyk robert — paszynski piotr.
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 1 — 2 | UKS Iwaniska | 18 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 36' 1 — 1 1 — 2 89' Cukrownik: 12 UKS Iwaniska: 12 Trenerzy: Dywan Andrzej — Starba Grzegorz.
| ||||||||
ŁKS Georyt II Łagów | 5 — 1 | GTS Raków | 18 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 ŁKS II: 1 GTS Raków: 94 Trenerzy: SIWOŃ GRZEGORZ — CHODYNKO TOMASZ, BARAN JANUSZ.
| ||||||||
Huragan Wilczyce | 6 — 3 | Arka Pawłów | 18 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 39' 1 — 2 42' 2 — 2 3 — 2 4 — 2 5 — 2 5 — 3 84' 6 — 3 Huragan: 1 Arka: 1 Trenerzy: Pierzchała Wojciech — Koprowski Kamil.
| ||||||||
Strażak Bidziny | 4 — 2 | Marol Jacentów | 18 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 18' 2 — 1 2 — 2 3 — 2 4 — 2 Strażak: 33 Marol: 12 Trenerzy: Stańczyk Piotr — Rutkowski Zbigniew.
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 6 — 1 | Zorza Czajków | 18 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 6 — 1 Zryw: 1 Zorza: 22 Trenerzy: Majewski Jerzy — Bochenek Leszek.
|
37 bramek | Piotr Kubacki (Strażak) |
29 bramek | Maciej Drozdowski (23 + 6 k.) (Huragan) |
23 bramek | Patryk Papaj (20 + 3 k.) (UKS Iwaniska) |
22 bramek | Szymon Bochniak (21 + 1 k.) (ŁKS II) |
20 bramek | Jarosław Kończak (17 + 3 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Tarnovia Tarnów | 3 — 1 | Bronowianka Kraków | 17 WRZ | 12:00 | ||||
0 — 1 8' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Tarnovia: 1 Bronowianka: 2 Trenerzy: Gajdur Klaudia, Ćwik Jacek — Żądło Andrzej.
| ||||||||
Naprzód Sobolów | 2 — 5 | DAP Dębica | 17 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 13' 0 — 2 14' 0 — 3 50' 1 — 3 2 — 3 2 — 4 78' 2 — 5 90+3' Naprzód: 1 DAP: 1 Trenerzy: Bukowiec Piotr — Jurczyński Jakub.
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 2 — 3 | Victoria Gaj | 17 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 12' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 61' 2 — 3 87' Łysica: 1 Victoria: 1 Trenerzy: Rubinkiewicz Mirosław — .
| ||||||||
Starówka Nowy Sącz | 1 — 0 | UKS Widok SP 51 Lublin | 17 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 Starówka: 12 Widok: 1 Trenerzy: Fiut Dominika, Maslej Marian — Rodak Piotr.
| ||||||||
Moravia Morawica | 3 — 2 | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 18 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 14' 1 — 2 49' 2 — 2 3 — 2 Moravia: 12 Grodziszczanka: 12 Trenerzy: TARCZYŃSKA MARIA — SOŁEK TOMASZ.
| ||||||||
Respekt Myślenice | 1 — 0 | SMS Niemce | 18 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 Respekt: 41 SMS Niemce: 1 Trenerzy: — KOT PIOTR.
| ||||||||
W 84. minucie sędzia usunął trenera Piotra Kota ze strefy technicznej. |
27 bramek | Justyna Kapustka (23 + 4 k.) (Tarnovia) |
25 bramek | Anna Zielińska (24 + 1 k.) (Starówka), Viera Mašlejová (22 + 3 k.) (Starówka) |
19 bramek | Julia Basta (15 + 4 k.) (Bronowianka) |
18 bramek | Katarzyna Białoszewska (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
III liga kobiet | ||||||||
Termin 4 | ||||||||
Sparta Daleszyce | 10 — 0 | Hetmanki Włoszczowa | 16 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 Sparta: 1 Hetmanki: 1 Trenerzy: WENGORSKI MARCIN — OCHENDUSZKA MARIUSZ.
| ||||||||
Stal Kunów | 0 — 1 | KSP Kielce | 17 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 Stal: 1 KSP Kielce: 1 Trenerzy: Jałocha Jarosław — Czerwiak Monika, Tekiel Łukasz.
| ||||||||
Victoria Pińczów | 0 — 1 | Top-Spin Promnik | 17 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 Victoria: 12 Top-Spin: 1 Trenerzy: Pasternak Jacek, Sobolewski Rafał — Brudziński Arkadiusz.
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 10 — 0 | Kamienna Brody | 18 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 Wisła: 1 Kamienna: 1 Trenerzy: Pabijańczyk Henryk — Karwacki Michał.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 7 — 1 | Kobiecy KP Kielce | 18 WRZ | 15:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 40' 6 — 1 7 — 1 Orlicz: 1 Kobiecy KP: 1 Trenerzy: Kabała Rajmund — Kukła Dawid.
|
32 bramek | Kamila Komisarczyk (30 + 2 k.) (Sparta) |
24 bramek | Federica Dall'Ara (23 + 1 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Zuzanna Dudek (Wisła), Aleksandra Misiak (18 + 1 k.) (Wisła) |
16 bramek | Gabriela Andzel (14 + 2 k.) (Hetmanki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Łódzki KS | 1 — 5 | Korona Kielce SA | 17 WRZ | 12:00 | ||||
0 — 1 21' 0 — 2 31' 0 — 3 48' 0 — 4 58' 0 — 5 77' 1 — 5 Łódzki KS: 33 Korona SA: 25 Trenerzy: Janowski Jacek, Byczkowski Jarosław — Mierzwa Marek, Mądzik Krzysztof.
| ||||||||
Progres 99 Kraków | 3 — 2 | Polonia Warszawa | 17 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 43' 3 — 1 3 — 2 78' Progres 99: 1 Polonia: 24 Trenerzy: LIPECKI KRZYSZTOF — Maliszewski Michał, Sobolewski Maciej.
| ||||||||
Motor Lublin | 2 — 1 | Stal Mielec | 17 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 75' Motor: 31 Stal: 12 Trenerzy: Złomańczuk Tomasz, Rogala Robert — Łętocha Krzysztof.
| ||||||||
Cracovia Kraków | 4 — 0 | TOP 54 Biała Podlaska | 17 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Cracovia: 23 TOP 54: 77 Trenerzy: WÓJS KORDIAN, CABAJ MARCIN — Buraczewski Tomasz, Więcierzewski Konrad .
| ||||||||
Neptun Końskie | 0 — 2 | Znicz Pruszków | 17 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 35' 0 — 2 66' Neptun: 1 Znicz: 1 Trenerzy: Jarząb Arkadiusz, Gad Bartłomiej — Kochański Robert, Małkiewicz Mateusz.
| ||||||||
Resovia Rzeszów | 1 — 4 | Wisła Kraków | 17 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 27' 0 — 3 45' 0 — 4 1 — 4 Resovia: 98 Wisła: 1 Trenerzy: Jęczkowski Dariusz, Rajzer Rafał — Jop Mariusz.
| ||||||||
Legia Warszawa | 1 — 0 | Jagiellonia Białystok | 17 WRZ | 17:00 | ||||
1 — 0 Legia: 1 Jagiellonia: 12 Trenerzy: Piotr Kobierecki, Mateusz Kamuda, Maciej Kowal, Tomasz Grudziński — Kulhawik Tomasz, Grzybko Piotr.
| ||||||||
W 20. minucie spotkanie wstrzymano na 20 minut z powodu kontuzji Tomasza Zaręby i oczekiwania na pogotowie. | ||||||||
GKS Bełchatów | 0 — 3 | UKS SMS Łódź | 18 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 42' GKS Bełchatów: 1 UKS SMS Łódź: 26 Trenerzy: ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT — Dawidowski Mirosław, Perliński Marcin, Jabłoński Mariusz. |
24 bramek | Michał Góral (21 + 3 k.) (Legia) |
18 bramek | Bartłomiej Maćczak (16 + 2 k.) (UKS SMS Łódź) |
17 bramek | Patryk Klimala (16 + 1 k.) (Jagiellonia) |
14 bramek | Michał Wolinowski (UKS SMS Łódź) |
13 bramek | Paweł Mróz (12 + 1 k.) (UKS SMS Łódź), Marcel Stec (8 + 5 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Termin 4 | ||||||||
Orlęta Kielce | 0 — 2 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 17 WRZ | 10:00 | ||||
0 — 1 35' 0 — 2 77' Orlęta: 1 KP KSZO 1929: 12 Trenerzy: Janicki Karol — Domagała Waldemar, Pietrasiak Dariusz.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 1 — 1 | Unia Sędziszów | 17 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 29' Zenit: 23 Unia: 69 Trenerzy: Ozóg Radosław — Rokicki Krystian , Gardiew Tomasz .
| ||||||||
Moravia Morawica | 1 — 1 | Granat Skarżysko-Kamienna | 17 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 31' 1 — 1 Moravia: 1 Granat: 1 Trenerzy: Podsiadło Jarosław — KASPRZYK DARIUSZ, SEICZKA MARCIN.
| ||||||||
Juventa Starachowice | 3 — 1 | MKS Zdrój Busko | 17 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 22' 2 — 1 3 — 1 Juventa: 1 MKS Zdrój: 1 Trenerzy: Wójtowicz Tomasz — Kula Norbert.
|
19 bramek | Tomasz Woźniak (18 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
14 bramek | Piotr Serwicki (Juventa) |
12 bramek | Piotr Pyskaty (KP KSZO 1929), Wiktor Mazur (11 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
11 bramek | Albert Lasia (MKS Zdrój) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Elim. makr. · Kolejka 6 | ||||||||
Neptun Końskie | 1 — 2 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 17 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 Neptun: 1 KP KSZO 1929: 1 Trenerzy: Gad Bartłomiej — Barański Rafał.
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 2 — 1 | Naprzód Jędrzejów | 17 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 TS 1946 Nida: 12 Naprzód: 14 Trenerzy: SOSIEŃ SEWERYN, KARPIŃSKI MARCIN — OSIŃSKI CEZARY.
| ||||||||
KKP Korona Kielce | 3 — 1 | Juventa Starachowice | 17 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 22' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 KKP Korona: 1 Juventa: 1 Trenerzy: Krężołek Tomasz — Wójcik Mariusz.
|
31 bramek | Klaudiusz Marzec (29 + 2 k.) (Juventa) |
20 bramek | Maciej Śliwa (Juventa) |
17 bramek | Artur Piróg (15 + 2 k.) (Korona SA) |
16 bramek | Kacper Librowski (15 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
13 bramek | Cezary Matuszewski (Korona SA) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Termin 4 | ||||||||
Orlicz Suchedniów | 11 — 1 | Nida Oksa | 17 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 31' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 8 — 1 9 — 1 10 — 1 11 — 1 Orlicz: 1 Nida: 1 Trenerzy: Krzysztoszek Mariusz — Radziejewski Marcin.
| ||||||||
Czarnovia Kielce | 0 — 1 | Gród Ćmińsk | 17 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 Czarnovia: 1 Gród: 1 Trenerzy: Wąchała Jan — Mech Paweł.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 4 — 3 | Rodzina Kielce | 17 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 2 — 2 61' 3 — 2 4 — 2 4 — 3 Zryw: 1 Rodzina: 1 Trenerzy: Olesiński Michał — Pawlik Jacek.
| ||||||||
Wierna Małogoszcz | 3 — 3 | Lechia Strawczyn | 17 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 3 — 2 74' 3 — 3 79' Wierna: 1 Lechia: 1 Trenerzy: Bień Paweł — Woźniak Bogdan.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 4 — 1 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 17 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 70' Hetman: 12 Sokół: 1 Trenerzy: Chuptyś Łukasz — Filipiak Mateusz.
|
22 bramek | Mateusz Tumulec (21 + 1 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Bartłomiej Jaros (GKS Nowiny), Patryk Mackiewicz (17 + 2 k.) (Zryw) |
16 bramek | Mateusz Cerkowniak (15 + 1 k.) (Lechia) |
14 bramek | Krystian Kmiecik (Lechia), Piotr Kępiński (Hetman) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Termin 3 | ||||||||
GKS Górno | 1 — 2 | Nidzianka Bieliny | 17 WRZ | 10:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 GKS Górno: 1 Nidzianka: 1 Trenerzy: Kamil Kobus — Andrzej Wiącek.
| ||||||||
Spartakus Aureus Daleszyce | 4 — 1 | Sparta Dwikozy | 17 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Spartakus: 99 Sparta: 1 Trenerzy: Janaszek Arkadiusz — Gach Paweł.
| ||||||||
GKS Rudki | 1 — 0 | Arka Pawłów | 17 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 GKS Rudki: 1 Arka: 1 Trenerzy: Halik Sebastian — Krzewicki Przemysław.
|
22 bramek | Dominik Haba (19 + 3 k.) (GKS Górno) |
15 bramek | Adrian Chorab (Sparta) |
14 bramek | Adrian Ozimina (Spartakus) |
11 bramek | Adrian Kosiarski (GKS Rudki), Wojciech Krzysiek (Arka, Nidzianka), Tomasz Syska (GKS Górno) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Termin 4 | ||||||||
Orlicz Suchedniów | 0 — 4 | Łysica Bodzentyn | 17 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 34' 0 — 3 62' 0 — 4 64' Orlicz: 12 Łysica: 1 Trenerzy: Kabała Rajmund — Dejworek Seweryn.
| ||||||||
GKS Nowiny | 5 — 2 | Samson Samsonów | 17 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 47' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 5 — 2 75' GKS Nowiny: 12 Samson: 12 Trenerzy: CICHOŃ PRZEMYSŁAW — PIASECKI ANDRZEJ.
| ||||||||
ŁKS Georyt Łagów | 0 — 2 | Rodzina Kielce | 17 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 25' 0 — 2 90' ŁKS Łagów: 1 Rodzina: 1 Trenerzy: Brudek Albert — Łebek Daniel.
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 1 — 2 | Wicher Miedziana Góra | 17 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 MSS-Klonówka: 1 Wicher: 1 Trenerzy: Dejworek Piotr — Tacij Marcin .
| ||||||||
Czarnovia Kielce | 1 — 1 | Astra Piekoszów | 17 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 59' Czarnovia: 1 Astra: 1 Trenerzy: Jagodziński Wojciech — Śladkowski Marcin.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 7 — 0 | Gród Ćmińsk | 17 WRZ | 12:45 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Orlęta: 1 Gród: 44 Trenerzy: Stefański Rafał — Mech Paweł, Mech Kamil.
| ||||||||
Opóźniony 15 minut z powodu kolizji z poprzednim spotkaniem na obiekcie. |
31 bramek | Dominik Rusiecki (29 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
23 bramek | Dominik Stodulski (21 + 2 k.) (Łysica) |
22 bramek | Erwin Skowron (GKS Nowiny) |
19 bramek | Jakub Wójcik (Samson) |
18 bramek | Dominik Wrzesień (Łysica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Termin 3 | ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 3 — 0 | Radiator$ Stąporków | 17 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Start: 1 Radiator$: 1 Trenerzy: Winiarski Łukasz — Jedynak Sławomir, Kwiecień Łukasz.
| ||||||||
Deko Włoszczowa | 0 — 3 | Piaskowianka Piaski | 17 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 40+1' 0 — 2 52' 0 — 3 73' Deko: 1 Piaskowianka: 1 Trenerzy: Kosowski Włodzimierz — Pietrasiewicz Mirosław.
| ||||||||
Tęcza Gowarczów | 0 — 8 | Bucovia Bukowa | 17 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 24' 0 — 4 31' 0 — 5 32' 0 — 6 34' 0 — 7 73' 0 — 8 76' Tęcza: 1 Bucovia: 1 Trenerzy: Muszyński Maciej, Skowron Paweł — Haczkiewicz Marian.
| ||||||||
Wierna Małogoszcz | 0 — 4 | Hetman Włoszczowa | 17 WRZ | 16:30 | ||||
Wierna: 1 Hetman: 1 Trenerzy: Rudkiewicz Mariusz, Ziętal Łukasz — Dąbrowski Dariusz.
|
23 bramek | Sebastian Baran (Piaskowianka) |
21 bramek | Michał Ciosk (Piaskowianka), Ernest Banasik (19 + 2 k.) (Bucovia) |
16 bramek | Adam Kubicz (13 + 3 k.) (Hetman) |
14 bramek | Dawid Molus (Start) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 0 — 1 | Piast Stopnica | 17 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 Zorza Tempo: 1 Piast: 1 Trenerzy: Kondek Dawid — Skiba Sławomir.
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 0 — 1 | Nidzica Dobiesławice | 17 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 31' Wisła: 1 Nidzica: 12 Trenerzy: Boduszek Maciej — Idziak Adam, Pietrzyk Patryk.
| ||||||||
Gród Wiślica | 2 — 2 | Zenit Chmielnik | 17 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 82' Gród: 12 Zenit: 1 Trenerzy: WIELOCH PIOTR — OZÓG RADOSŁĄW.
|
21 bramek | Szymon Wesołowski (19 + 2 k.) (Zenit) |
17 bramek | Patryk Kuśmierek (Zenit) |
16 bramek | Adrian Kapciak (Piast) |
12 bramek | Maciej Kardynał (Piast) |
11 bramek | Mariusz Matuszewski (Zorza Tempo) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV | ||||||||
Termin 4 | ||||||||
Czarni Połaniec | — | Olimpia Pogoń Staszów | 17 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 21' 0 — 2 79' Czarni: 1 Pogoń: 99 Trenerzy: Mikoda rafał — Twaróg Michał.
| ||||||||
Huragan Wilczyce | — | Kamienna Brody | 17 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 Huragan: 1 Kamienna: 1 Trenerzy: maciej gajda — stachyra hubert.
| ||||||||
Strażak Bidziny | 1 — 3 | Baszta Rytwiany | 17 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 43' 1 — 2 71' 1 — 3 80' Strażak: 1 Baszta: 12 Trenerzy: Jędrzejewski Damian — Malec Piotr.
| ||||||||
OKS Opatów | 3 — 0 | GKS Obrazów | 17 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 OKS Opatów: 1 GKS Obrazów: 1 Trenerzy: Kadela Mariusz — Marzec Robert .
| ||||||||
LZS Samborzec | 1 — 1 | Świt Ćmielów | 17 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 LZS Samborzec: 1 Świt: 1 Trenerzy: Lipiec Damian — Dyjewski Przemysław.
| ||||||||
GKS Świniary | 1 — 2 | Alit Ożarów | 17 WRZ | 15:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 39' 1 — 2 62' GKS Świniary: 1 Alit: 20 Trenerzy: urbaniak robert — ożóg piotr.
|
26 bramek | Adrian Rugała (24 + 2 k.) (Baszta) |
23 bramek | Łukasz Kominek (LZS Samborzec) |
19 bramek | Jakub Piątek (18 + 1 k.) (OKS Opatów) |
17 bramek | Daniel Cioch (13 + 4 k.) (Świt) |
14 bramek | Jakub Kończyk (Alit) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|