W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 32 | ||||||||
Korona Kielce | 1 — 1 | Jagiellonia Białystok | 5 MAJ | 20:30 | ||||
II liga | ||||||||
Kolejka 29 | ||||||||
Olimpia Zambrów | 0 — 1 | Raków Częstochowa | 6 MAJ | 17:00 | ||||
15 bramek | Wojciech Reiman (11 + 4 k.) (Stal) |
14 bramek | Artur Gieraga (3 + 11 k.) (Motor) |
13 bramek | Wojciech Białek (9 + 4 k.) (Avia) |
12 bramek | Piotr Prędota (Stal), Taras Jaworśkyj (6 + 6 k.) (Podhale) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 28 | ||||||||
Czarni Połaniec | 1 — 2 | ŁKS Łagów | 6 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 Czarni: 1 ŁKS Łagów: 1
| ||||||||
W pierwotnym terminie 6 maja, 17:00, spotkanie przerwane w 62. minucie z powodu burzy. Dokończone 24 maja, 18:00. | ||||||||
Partyzant Radoszyce | 1 — 0 | TS 1946 Nida Pińczów | 7 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 Partyzant: 1 TS 1946 Nida: 1
| ||||||||
Wisła Sandomierz | 6 — 1 | Unia Sędziszów | 7 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 56' 4 — 1 5 — 1 6 — 1 Wisła: 1 Unia: 47
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 1 — 0 | Alit Ożarów | 7 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 Sparta: 1 Alit: 1
| ||||||||
Moravia Morawica | 0 — 0 | Korona II Kielce | 7 MAJ | 17:00 | ||||
Moravia: 22 Korona II: 2
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 3 — 3 | Nidzianka Bieliny | 7 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 1 — 3 53' 2 — 3 3 — 3 Hetman: 33 Nidzianka: 23
| ||||||||
MKS Zdrój Busko | 1 — 1 | Olimpia Pogoń Staszów | 7 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 37' MKS Zdrój: 12 Pogoń: 24
| ||||||||
Neptun Końskie | 2 — 0 | Naprzód Jędrzejów | 7 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Neptun: 1 Naprzód: 1
|
28 bramek | Mirosław Kalista (Łysica), Mateusz Michalski (Wisła) |
21 bramek | Mateusz Dziubek (MKS Zdrój), Karol Mojecki (19 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
14 bramek | Mateusz Fryc (Naprzód), Piotr Kamiński (Czarni), Tomasz Nartowski (Unia), Bartosz Sosiński (Partyzant), Michał Bracha (13 + 1 k.) (Lubrzanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 24 | ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 2 — 0 | Gród Wiślica | 6 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Wicher: 1 Gród W.: 12 Trenerzy: Wojtasiński Sławomir — Gruchała Przemysław .
| ||||||||
Piast Stopnica | 0 — 0 | Gród Ćmińsk | 6 MAJ | 17:00 | ||||
Piast: 27 Gród Ć.: 1 Trenerzy: Tomecki Grzegorz — Jagodziński Artur.
| ||||||||
GKS Rudki | 0 — 1 | Sparta Dwikozy | 7 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 65' GKS Rudki: 92 Sparta: 55 Trenerzy: Kośmicki Marcin — Mazur Jerzy.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 2 — 3 | Kamienna Brody | 7 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 34' 2 — 2 41' 2 — 3 69' Lechia: 1 Kamienna: 1 Trenerzy: Woźniak Bogdan , Gałęziowski Mirosław — Wróbel Marcin .
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 1 — 0 | Stal Kunów | 7 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 Zenit: 1 Stal: 1 Trenerzy: Ubożak Łukasz, Sobura Marek — Jałocha Rafał, Dynarek Marcin.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 0 — 3 | Granat Skarżysko-Kamienna | 7 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 37' 0 — 2 57' 0 — 3 Orlicz: 12 Granat: 70 Kartki także: Mariusz Grzejszczyk 42'. Trenerzy: Dąbrowski Bogusław, Kabała Rajmund — Arczewski Mariusz.
| ||||||||
Star Starachowice | 3 — 1 | Polanie Pierzchnica | 7 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 71' Star: 1 Polanie: 22 Trenerzy: Spadło Zdzisław — Krzysztof Trela, Stanisław Juszcze .
|
37 bramek | Jacek Rożek (33 + 4 k.) (Klimontowianka) |
26 bramek | Tomasz Staszewski (21 + 5 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Jakub Majewski (18 + 1 k.) (Polanie), Dominik Szewczyk (18 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
16 bramek | Jakub Olearczyk (GKS Nowiny), Marcin Dynarek (14 + 2 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 24 | ||||||||
Victoria Mniów | 2 — 2 | Nida Oksa | 6 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 2 — 2 Victoria: 12 Nida O.: 1 Trenerzy: Milcarz Michał — Radziejewski Marcin, Stolarczyk Piotr.
| ||||||||
ŁKS Łopuszno | 1 — 1 | Tęcza Gowarczów | 7 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 65' 1 — 1 ŁKS Łopuszno: 1 Tęcza: 1 Trenerzy: Picheta Jacek — Skowron Paweł.
| ||||||||
Zieleń Żelisławice | 1 — 0 | Piaskowianka Piaski | 7 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 Zieleń: 12 Piaskowianka: 1 Trenerzy: Józefowski Karol — Magiera Stanisław, Pietrasiewicz Mirosław.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 3 — 0 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 7 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Zryw S.: 63 Sokół: 33 Trenerzy: Ziółkowski Wojciech — Filipiak Mateusz.
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 3 — 1 | Orlęta Kielce | 7 MAJ | 15:00 | ||||
Kielce, ul. Ściegiennego (boczne) | ||||||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Politechnika Św.: 1 Orlęta: 1 Trenerzy: Obarzanek Jakub — Kołodziejczyk Tomasz.
| ||||||||
W 26. minucie Sebastian Nawara (Orlęta) nie wykorzystał rzutu karnego (Paweł Pacanowski obronił). W 30. minucie Jakub Tekiel (Politechnika) nie wykorzystał rzutu karnego (niecelny strzał). | ||||||||
Astra Piekoszów | 1 — 1 | Bucovia Bukowa | 7 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Astra: 1 Bucovia: 69 Trenerzy: Śladkowski Marcin — Jamrozik Michał, Chojnecki Daniel.
| ||||||||
Nida Sobków | 3 — 2 | Piast Chęciny | 7 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 78' 2 — 2 3 — 2 Nida S.: 1 Piast: 1 Trenerzy: Janicki Karol — Mochocki Karol.
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 1 — 2 | Partyzant Wodzisław | 7 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 55' Radiator$: 12 Partyzant: 92 Trenerzy: Jedynak Sławomir — Objosło Przemysław.
|
32 bramek | Andrzej Kusaj (23 + 9 k.) (Nida O.) |
21 bramek | Marcin Snoch (Sokół) |
20 bramek | Patryk Kośmider (19 + 1 k.) (Piaskowianka), Łukasz Skuza (15 + 5 k.) (Nida S.) |
19 bramek | Jakub Tekiel (18 + 1 k.) (Politechnika Św.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 24 | ||||||||
Alit II Ożarów | 6 — 3 | GKS Górno | 6 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 36' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 5 — 2 76' 6 — 2 6 — 3 87' Alit II: 12 GKS Górno: 1 Trenerzy: Ozog Piotr — Sczurek Jarosław.
| ||||||||
Koprzywianka Arka Koprzywnica | 1 — 5 | LZS Samborzec | 6 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 33' 0 — 3 49' 0 — 4 63' 0 — 5 67' 1 — 5 Koprzywianka Arka: 1 LZS Samborzec: 12 Trenerzy: CIACH WOJCIECH — GAWROŃSKI WOJCIECH.
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 1 — 1 | Świt Ćmielów | 6 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 86' Wisła: 1 Świt: 1 Trenerzy: Francuz Wiesław, Boduszek Maciej — Czaja Adrian.
| ||||||||
Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. | ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 3 — 0 | GKS Obrazów | 7 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 MSS-Klonówka: 90 GKS Obrazów: 26 Trenerzy: Dejworek Piotr — Gajda Maciej.
| ||||||||
OKS Opatów | 0 — 0 | UKS Baćkowice | 7 MAJ | 15:00 | ||||
OKS Opatów: 1 UKS Baćkowice: 12 Trenerzy: Kodyra Rafał, Ćwik Radosław — Rutkowski Zbigniew.
| ||||||||
W 44. minucie Dawid Banasiewicz (OKS) nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił). | ||||||||
Agricola Łoniów | 4 — 0 | Nidzica Dobiesławice | 7 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Agricola: 93 Nidzica: 1 Kartki także: Kamil Niemiec 72'. Trenerzy: Michał Twaróg — Idziak Adam, Trędowski Stanisław.
|
31 bramek | Dawid Banasiewicz (28 + 3 k.) (OKS Opatów) |
26 bramek | Damian Mądry (22 + 4 k.) (LZS Samborzec) |
22 bramek | Tomasz Stawiarski (Świt) |
20 bramek | Robert Radek (18 + 2 k.) (GKS Górno), Tomasz Kopacki (17 + 3 k.) (Zorza Tempo) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 10 — 0 | Unia Małogoszcz | 6 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 Polonia Białogon: 12 Unia: 1 Trenerzy: Drej Karol, Rajecki Piotr — Budzioch Marcin, Świerszcz Andrzej.
| ||||||||
KS Kamienna Wola | 1 — 0 | Płomień Wólka Kłucka | 6 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 KS Kamienna W.: 12 Płomień: 1 Trenerzy: Sroka Jan, Opala Rafał — Kaniowski Mateusz, Kasprzyk Przemysław.
| ||||||||
KS Smyków | 1 — 0 | Samson Samsonów | 6 MAJ | 16:00 | ||||
Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna) | ||||||||
1 — 0 KS Smyków: 1 Samson: 69 Trenerzy: Kołodziejczyk Dawid — Rynk Mariusz.
| ||||||||
Granat Borki | 3 — 1 | ULKS Łączna | 7 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 64' 2 — 1 3 — 1 Granat: 35 ULKS Łączna: 1 Trenerzy: Górecki Dariusz — Zmijewski Tadeusz.
| ||||||||
W 70. minucie 7Michał Piwowar zaatakował i uderzył sędziego | ||||||||
Spartakus II Daleszyce | 2 — 1 | Skała Tumlin | 7 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 Spartakus II: 84 Skała: 33 Trenerzy: Janaszek Arkadiusz — Janik Wiesław , Guzik Michał .
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 4 — 2 | LKS Bolmin | 7 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 83' 2 — 2 3 — 2 4 — 2 Top-Spin: 1 LKS Bolmin: 1 Trenerzy: — Nowaczek Paweł.
|
14 bramek | Grzegorz Grzegorski (13 + 1 k.) (Polonia Białogon), Krystian Jas (10 + 4 k.) (Granat) |
12 bramek | Krzysztof Ślefarski (Skała), Hubert Myśliński (11 + 1 k.) (LKS Bolmin), Kacper Nawara (11 + 1 k.) (Samson), Patryk Zapała (11 + 1 k.) (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
GKS Imielno | 3 — 2 | LZS Czarnocin | 6 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 24' 3 — 2 GKS Imielno: 1 LZS Czarnocin: 10 Trenerzy: Karasek Artur , Stępień Adrian , Woliński Kamil — Pytal Przemysław.
| ||||||||
Deko Włoszczowa | 3 — 2 | GLKS Krasocin | 7 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 86' 2 — 2 90' 3 — 2 Deko: 20 GLKS Krasocin: 12 Trenerzy: Dec Andrzej, Kosowski Włodzimierz — Sitkowski Grzegorz, Ciszek Piotr.
| ||||||||
Wierna II Małogoszcz | 0 — 0 | GKS Kluczewsko | 7 MAJ | 11:00 | ||||
Wierna II: 1 GKS Kluczewsko: 1 Trenerzy: Bień Paweł — Dąbrowski Dariusz.
| ||||||||
Victoria 2015 Skalbmierz | 0 — 2 | Dąb Nagłowice | 7 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 27' 0 — 2 43' Victoria 2015: 99 Dąb: 1 Trenerzy: Borek Michał — Krupa Zbigniew, Koczanowski Mchał.
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 3 — 2 | Start Słupia Jędrzejowska | 7 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 16' 0 — 2 30' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 Strzelec: 1 Start: 1 Trenerzy: Szczygieł Robert — Grzegorz Opałka.
|
27 bramek | Adrian Koprowski (26 + 1 k.) (Start) |
24 bramek | Kamil Woliński (21 + 3 k.) (GKS Imielno) |
20 bramek | Łukasz Niemstak (19 + 1 k.) (Dąb) |
17 bramek | Krzysztof Witek (Victoria 2015) |
16 bramek | Kamil Cygan (13 + 3 k.) (Wierna II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 20 | ||||||||
Strażak Bidziny | 1 — 0 | Arka Pawłów | 7 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 Strażak: 33 Arka: 1 Trenerzy: Stańczyk Piotr, Sobczyk Mateusz — Koprowski Kamil.
| ||||||||
Huragan Wilczyce | 2 — 2 | GTS Raków | 7 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 33' 2 — 2 Huragan: 1 GTS Raków: 1 Trenerzy: Pierzchała Wojciech, Kulita Mateusz — Siuta Michał.
| ||||||||
Spotkanie przerwane w 50. minucie na 5 minut z powodu silnych opadów deszczu. | ||||||||
Cukrownik Włostów | 4 — 1 | Ester Wojciechowice | 7 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 70' 3 — 1 4 — 1 Cukrownik: 1 Ester: 1 Trenerzy: Dywan Andrzej — Piętka Dariusz.
| ||||||||
KS Tarłów | 1 — 1 | Marol Jacentów | 7 MAJ | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 KS Tarłów: 95 Marol: 1 Trenerzy: Tomczyk Robert — Marcin Sobolweski.
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 6 — 3 | UKS Iwaniska | 7 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 58' 5 — 2 68' 6 — 2 6 — 3 85' Zryw: 1 UKS Iwaniska: 12 Trenerzy: majewski jerzy — starba grzegorz.
| ||||||||
GKS Świniary | 3 — 0 | Zorza Czajków |
37 bramek | Piotr Kubacki (Strażak) |
29 bramek | Maciej Drozdowski (23 + 6 k.) (Huragan) |
23 bramek | Patryk Papaj (20 + 3 k.) (UKS Iwaniska) |
22 bramek | Szymon Bochniak (21 + 1 k.) (ŁKS II) |
20 bramek | Jarosław Kończak (17 + 3 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Ekstraliga kobiet | ||||||||
Kolejka 24 | ||||||||
GOSiR Piaseczno | 1 — 2 | Mitech Żywiec | 7 MAJ | 14:00 | ||||
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 18 | ||||||||
UKS Widok SP 51 Lublin | 4 — 1 | Naprzód Sobolów | 6 MAJ | 15:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 Widok: 1 Naprzód: 1 Trenerzy: Rodak Piotr, Porzucek Paweł — Piotr Bukowiec.
| ||||||||
SMS Niemce | 3 — 2 | Moravia Morawica | 7 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 35' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 70' 3 — 2 SMS Niemce: 1 Moravia: 69 Trenerzy: KOT PIOTR, ŁAPA PIOTR — Tarczyńska Maria.
| ||||||||
Bronowianka Kraków | 4 — 1 | Starówka Nowy Sącz | 7 MAJ | 14:00 | ||||
0 — 1 12' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Bronowianka: 12 Starówka: 12 Trenerzy: Andrzej Żądło — Fiut Dominika.
| ||||||||
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | 4 — 3 | Victoria Gaj | 7 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 23' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 82' 3 — 3 85' 4 — 3 Grodziszczanka: 1 Victoria: 1 Trenerzy: Sołek Tomasz — Piwowarczyk Radosław, Woźniak Marcin. | ||||||||
DAP Dębica | 2 — 1 | Łysica Bodzentyn | 10 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 15' 1 — 1 2 — 1 DAP: 1 Łysica: 12 Trenerzy: Cabaj Maciej — Rubinkiewicz Mirosław. | ||||||||
Tarnovia Tarnów | 2 — 2 | Respekt Myślenice | 10 MAJ | 17:30 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 43' 2 — 2 Tarnovia: 1 Respekt: 41 Trenerzy: Gajdur Klaudia, Ćwik Jacek — Senderski Przemysław, Dziadkowiec Jan.
|
27 bramek | Justyna Kapustka (23 + 4 k.) (Tarnovia) |
25 bramek | Anna Zielińska (24 + 1 k.) (Starówka), Viera Mašlejová (22 + 3 k.) (Starówka) |
19 bramek | Julia Basta (15 + 4 k.) (Bronowianka) |
18 bramek | Katarzyna Białoszewska (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
III liga kobiet | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Victoria Pińczów | 2 — 1 | Stal Kunów | 6 MAJ | 12:00 | ||||
0 — 1 1' 1 — 1 2 — 1 Victoria: 10 Stal: 1 Trenerzy: Pasternak Jacek, Sobolewski Rafał — Jałocha Jarosław.
| ||||||||
Kamienna Brody | 1 — 2 | Top-Spin Promnik | 6 MAJ | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 Kamienna: 12 Top-Spin: 1 Trenerzy: Karwacki Michał — Puchała Daniel.
| ||||||||
Sparta Daleszyce | 8 — 0 | Kobiecy KP Kielce | 7 MAJ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 Sparta: 9 Kobiecy KP: 1 Trenerzy: Wengorski Marcin — .
| ||||||||
Kolejka 16 | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 4 — 1 | Orlicz Suchedniów | 7 MAJ | 12:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 78' Wisła: 1 Orlicz: 1 Trenerzy: Pabijańczyk Henryk, Boduszek Maciej — Kabała Rajmund.
| ||||||||
Sparta Daleszyce | 3 — 0 | Stal Kunów | 10 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Sparta: 1 Stal: 1 Trenerzy: WENGORSKI MARCIN — Jałocha Jarosław.
|
32 bramek | Kamila Komisarczyk (30 + 2 k.) (Sparta) |
24 bramek | Federica Dall'Ara (23 + 1 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Zuzanna Dudek (Wisła), Aleksandra Misiak (18 + 1 k.) (Wisła) |
16 bramek | Gabriela Andzel (14 + 2 k.) (Hetmanki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 26 | ||||||||
Łódzki KS | 0 — 1 | Motor Lublin | 6 MAJ | 12:00 | ||||
0 — 1 Łódzki KS: 1 Motor: 66 Trenerzy: Janowski Jacek, Byczkowski Jarosłąw — Jasik Tomasz. | ||||||||
Wisła Kraków | 2 — 0 | GKS Bełchatów | 6 MAJ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Wisła: 1 GKS Bełchatów: 54 Trenerzy: Jop Mariusz, Regulski Paweł, Żuchowicz Wojciech — ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT.
| ||||||||
Stal Mielec | 2 — 2 | UKS SMS Łódź | 6 MAJ | 12:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 2 — 2 Stal: 88 UKS SMS Łódź: 26 Trenerzy: Skiba Damian, Ryguła Sebastian, Dydo Bartłomiej — Dawidowski Mirosław, Perliński Marcin, Jabłoński Mariusz.
| ||||||||
TOP 54 Biała Podlaska | 1 — 4 | Jagiellonia Białystok | 6 MAJ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 42' 1 — 2 52' 1 — 3 1 — 4 73' TOP 54: 1 Jagiellonia: 12 Trenerzy: Buraczewski Tomasz, Jakubiec Tomasz, Więcierzewski Konrad — Kulhawik Tomasz, Grzybko Piotr.
| ||||||||
Polonia Warszawa | 0 — 0 | Legia Warszawa | 6 MAJ | 14:00 | ||||
Polonia: 1 Legia: 1 Trenerzy: Maliszewski Michał, Sobolewski Maciej, Przyrowski Sebastian — Piotr Kobierecki, Mateusz Kamuda, Arkadiusz Białostocki.
| ||||||||
Korona Kielce SA | 3 — 1 | Progres 99 Kraków | 6 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 59' Korona SA: 98 Progres 99: 1 Trenerzy: Mierzwa Marek, Mądzik Krzysztof — MIŚ MATEUSZ.
| ||||||||
Neptun Końskie | 0 — 5 | Resovia Rzeszów | 6 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 9' 0 — 2 11' 0 — 3 26' 0 — 4 41' 0 — 5 45' Neptun: 1 Resovia: 33 Trenerzy: Jarząb Arkadiusz, Gad Bartłomiej, Tomala Grzegorz — Jęczkowski Dariusz , Rajzer Rafał.
| ||||||||
Znicz Pruszków | 0 — 1 | Cracovia Kraków | 7 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 Znicz: 1 Cracovia: 23 Trenerzy: Andrzej Prawda, Baj Mateusz — WÓJS KORDIAN, BARTOSZ MICHAŁ.
|
24 bramek | Michał Góral (21 + 3 k.) (Legia) |
18 bramek | Bartłomiej Maćczak (16 + 2 k.) (UKS SMS Łódź) |
17 bramek | Patryk Klimala (16 + 1 k.) (Jagiellonia) |
14 bramek | Michał Wolinowski (UKS SMS Łódź) |
13 bramek | Paweł Mróz (12 + 1 k.) (UKS SMS Łódź), Marcel Stec (8 + 5 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Makroregion juniorów młodszych | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Karpaty Krosno | 1 — 1 | Akademia Piłkarska 21 Kraków | 6 MAJ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 49' Karpaty: 1 AP 21: 21 Trenerzy: WŁODARSKI MARCIN — URBAŃSKI MARCIN.
| ||||||||
Korona Kielce SA | 7 — 2 | Górnik Łęczna | 6 MAJ | 12:00 | ||||
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta | ||||||||
0 — 1 6' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 5 — 2 6 — 2 7 — 2 Korona SA: 1 Górnik: 1 Trenerzy: Gębura Michał, Graba Marek — Pogonowski Sławomir, Kurzępa Karol.
| ||||||||
Cracovia Kraków | 2 — 1 | Stal Mielec | 6 MAJ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 60' Cracovia: 83 Stal: 1 Trenerzy: Trela Grzegorz — Paprocki Przemysław, Żądło Jacek, Krukowski Grzegorz. | ||||||||
Motor Lublin | 0 — 0 | KKP Korona Kielce | 7 MAJ | 14:30 | ||||
Motor: 13 KKP Korona: 1 Trenerzy: Wej Rafał — KRĘŻOŁEK TOMASZ.
|
9 bramek | Mikołaj Grzęda (5 + 4 k.) (Motor) |
8 bramek | Przemysław Skałecki (6 + 2 k.) (Górnik) |
7 bramek | Edwin Rachoń (Górnik), Rafał Dusiło (6 + 1 k.) (Stal) |
6 bramek | Artur Piróg (Korona SA) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 1 — 6 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 6 MAJ | 13:00 | ||||
POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne) | ||||||||
0 — 1 32' 0 — 2 49' 0 — 3 0 — 4 67' 0 — 5 80' 1 — 5 1 — 6 89' Klimontowianka: 99 KP KSZO 1929: 1 Trenerzy: pietrasiak dariusz, domagała waldemar — szymański łukasz.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 1 — 4 | MKS Zdrój Busko | 6 MAJ | 13:00 | ||||
0 — 1 23' 1 — 1 1 — 2 48' 1 — 3 74' 1 — 4 Zenit: 23 MKS Zdrój: 1 Trenerzy: OŻÓG RADOSŁAW — MALCZEWSKI LECH.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 1 — 0 | Unia Sędziszów | 7 MAJ | 10:00 | ||||
1 — 0 Orlęta: 1 Unia: 1 Trenerzy: Janicki Karol — Rokicki Krystian .
| ||||||||
Moravia Morawica | 3 — 0 | Olimpia Pogoń Staszów |
19 bramek | Tomasz Woźniak (18 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
14 bramek | Piotr Serwicki (Juventa) |
12 bramek | Piotr Pyskaty (KP KSZO 1929), Wiktor Mazur (11 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
11 bramek | Albert Lasia (MKS Zdrój) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
Gród Ćmińsk | 5 — 1 | Zryw Skroniów | 6 MAJ | 10:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 25' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Gród: 1 Zryw: 1 Trenerzy: JAGODZIŃSKI ARTUR — OLESIŃSKI MICHAŁ.
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 0 — 15 | Wierna Małogoszcz | 6 MAJ | 13:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 0 — 3 0 — 4 0 — 5 24' 0 — 6 0 — 7 0 — 8 41' 0 — 9 0 — 10 54' 0 — 11 56' 0 — 12 63' 0 — 13 0 — 14 74' 0 — 15 Sokół: 16 Wierna: 1 Trenerzy: Filipiak Mateusz — Bień Paweł, Ziętal Łukasz.
| ||||||||
GKS Nowiny | 6 — 2 | Orlicz Suchedniów | 6 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 54' 2 — 2 63' 3 — 2 4 — 2 5 — 2 6 — 2 GKS Nowiny: 1 Orlicz: 12 Trenerzy: Cichoń Przemysław — Krzysztofek Mariusz.
| ||||||||
Nida Oksa | 0 — 11 | Czarnovia Kielce | 6 MAJ | 13:00 | ||||
0 — 1 3' 0 — 2 13' 0 — 3 31' 0 — 4 36' 0 — 5 44' 0 — 6 48' 0 — 7 49' 0 — 8 52' 0 — 9 0 — 10 82' 0 — 11 Nida: 12 Czarnovia: 21 Trenerzy: Radziejewski Marcin — Wąchałą Jan.
| ||||||||
Rodzina Kielce | 4 — 4 | Lechia Strawczyn | 6 MAJ | 13:00 | ||||
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego | ||||||||
0 — 1 12' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 84' 4 — 3 85' 4 — 4 90+2' Rodzina: 1 Lechia: 1 Trenerzy: Pawlik Jacek — Bogdan Woźniak.
|
22 bramek | Mateusz Tumulec (21 + 1 k.) (Orlicz) |
19 bramek | Bartłomiej Jaros (GKS Nowiny), Patryk Mackiewicz (17 + 2 k.) (Zryw) |
16 bramek | Mateusz Cerkowniak (15 + 1 k.) (Lechia) |
14 bramek | Krystian Kmiecik (Lechia), Piotr Kępiński (Hetman) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
GKS Górno | 6 — 3 | GKS Rudki | 6 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 31' 1 — 1 1 — 2 2 — 2 3 — 2 3 — 3 61' 4 — 3 5 — 3 6 — 3 GKS Górno: 12 GKS Rudki: 1 Trenerzy: Kobus Kamil — Halik Sebastian.
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 10 — 0 | Cukrownik Włostów | 6 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 Nidzianka: 1 Cukrownik: 1 Trenerzy: WIĄCEK Andrzej — DYWAN Andrzej.
| ||||||||
Stal Kunów | 4 — 2 | Spartakus Aureus Daleszyce | 6 MAJ | 13:00 | ||||
0 — 1 14' 1 — 1 1 — 2 32' 2 — 2 3 — 2 4 — 2 Stal: 1 Spartakus: 1 Trenerzy: Jałocha Jarosław — Janaszek Arkadiusz.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 3 — 0 | Vitalpol Solec-Zdrój |
22 bramek | Dominik Haba (19 + 3 k.) (GKS Górno) |
15 bramek | Adrian Chorab (Sparta) |
14 bramek | Adrian Ozimina (Spartakus) |
11 bramek | Adrian Kosiarski (GKS Rudki), Wojciech Krzysiek (Arka, Nidzianka), Tomasz Syska (GKS Górno) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
GKS Nowiny | 5 — 0 | Orlicz Suchedniów | 6 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 GKS Nowiny: 12 Orlicz: 1 Trenerzy: CICHOŃ PRZEMYSŁAW — DOŁĘGA LESZEK.
| ||||||||
Rodzina Kielce | 6 — 0 | Wicher Miedziana Góra | 6 MAJ | 11:00 | ||||
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Rodzina: 1 Wicher: 1 Trenerzy: Łebek Daniel — Tacij Marcin, Salwa Piotr.
| ||||||||
Samson Samsonów | 3 — 1 | Czarnovia Kielce | 6 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 55' 3 — 1 Samson: 12 Czarnovia: 12 Trenerzy: Piasecki Andrzej — Kośmicki Marcin.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 3 — 4 | ŁKS Łagów | 6 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 16' 3 — 1 3 — 2 50' 3 — 3 69' 3 — 4 76' Gród: 44 ŁKS Łagów: 1 Trenerzy: Mech Paweł, Mech Kamil — Brudek Albert.
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 4 — 0 | Orlęta Kielce | 7 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Łysica: 1 Orlęta: 1 Trenerzy: Dejworek Seweryn — Stefański Rafał.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 1 — 3 | MSS-Klonówka Masłów | 7 MAJ | 12:00 | ||||
0 — 1 40' 0 — 2 51' 1 — 2 1 — 3 75' Astra: 1 MSS-Klonówka: 1 Trenerzy: Wróbel Karol — Dejworek Piotr.
|
31 bramek | Dominik Rusiecki (29 + 2 k.) (ŁKS Łagów) |
23 bramek | Dominik Stodulski (21 + 2 k.) (Łysica) |
22 bramek | Erwin Skowron (GKS Nowiny) |
19 bramek | Jakub Wójcik (Samson) |
18 bramek | Dominik Wrzesień (Łysica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Piaskowianka Piaski | 9 — 1 | Deko Włoszczowa | 6 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 9 — 1 80' Piaskowianka: 1 Deko: 1 Trenerzy: Pietrasiewicz Mirosław — Kosowski Włodzimierz.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 3 — 0 | Wierna Małogoszcz | 6 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Hetman: 1 Wierna: 12 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz — Kleszcz Filip, Stalmasiński Karol.
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 13 — 0 | Tęcza Gowarczów | 6 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 12 — 0 13 — 0 Bucovia: 1 Tęcza: 1 Trenerzy: Haczkiewicz Marian — Muszyński Maciej.
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 1 — 4 | Start Słupia Jędrzejowska | 7 MAJ | 12:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 16' 0 — 3 0 — 4 50' 1 — 4 Radiator$: 1 Start: 1 Trenerzy: Janus Ryszard — Winiarski Łukasz.
|
23 bramek | Sebastian Baran (Piaskowianka) |
21 bramek | Michał Ciosk (Piaskowianka), Ernest Banasik (19 + 2 k.) (Bucovia) |
16 bramek | Adam Kubicz (13 + 3 k.) (Hetman) |
14 bramek | Dawid Molus (Start) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
Kamienna Brody | 3 — 1 | Strażak Bidziny | 6 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 32' 2 — 1 3 — 1 Kamienna: 1 Strażak: 1 Trenerzy: Stachura Hubert — Jędrzejewski Damian, Sobczyk Mateusz.
| ||||||||
Alit Ożarów | 1 — 1 | OKS Opatów | 6 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Alit: 31 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Ożóg Piotr — Pater Paweł.
|
26 bramek | Adrian Rugała (24 + 2 k.) (Baszta) |
23 bramek | Łukasz Kominek (LZS Samborzec) |
19 bramek | Jakub Piątek (18 + 1 k.) (OKS Opatów) |
17 bramek | Daniel Cioch (13 + 4 k.) (Świt) |
14 bramek | Jakub Kończyk (Alit) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|