(fot. R. Piasecki)
Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
I liga | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Korona Kielce | 2 — 2 | Chrobry Głogów | 2 PAŹ | 18:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 2 — 2 Korona: 1 Trenerzy: Nowak Dominik — Djurdjević Ivan.
| ||||||||
Resovia Rzeszów | 0 — 1 | Sandecja Nowy Sącz | 2 PAŹ | 20:30 | ||||
II liga | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Znicz Pruszków | 2 — 2 | Radunia Stężyca | 1 PAŹ | 18:00 | ||||
26 bramek | Wojciech Białek (21 + 5 k.) (Avia) |
19 bramek | Adrian Gębalski (13 + 6 k.) (Czarni) |
16 bramek | Ezana Kahsay (Chełmianka), Marcin Stefanik (9 + 7 k.) (Siarka) |
15 bramek | Adam Imiela (9 + 6 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 4 — 1 | Naprzód Jędrzejów | 2 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 23' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Wicher: 22 Naprzód: 1 Trenerzy: Chrzanowski Damian — Rokicki Krystian.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 1 — 2 | Góral Górno | 2 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 37' 1 — 2 Orlęta: 12 Góral: 1 Trenerzy: Kołodziejczyk Tomasz — Piotrowicz Damian.
| ||||||||
Świt Ćmielów | 1 — 3 | Piast Stopnica | 2 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 14' 1 — 1 1 — 2 80' 1 — 3 90+3' Świt: 99 Piast: 12 Trenerzy: Wróbel Marcin — Skiba Sławomir.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 1 — 4 | Bucovia Bukowa | 3 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 3' 1 — 1 1 — 2 30' 1 — 3 67' 1 — 4 82' Piaskowianka: 12 Bucovia: 1 Trenerzy: Borek Michał — Luzar Jan.
| ||||||||
OKS Opatów | 1 — 1 | Unia Sędziszów | 3 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 18' OKS Opatów: 1 Unia: 1 Trenerzy: Kadela Mariusz — Opara Grzegorz.
| ||||||||
Nida Oksa | 0 — 5 | Gród Ćmińsk | 3 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 24' 0 — 2 41' 0 — 3 59' 0 — 4 70' 0 — 5 79' Nida: 22 Gród: 1 Trenerzy: Lichosik Karol — Wijas Paweł.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 3 — 0 | Sparta Dwikozy | 3 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Hetman: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Grzesik Slawomir — Rączkowski Jacek.
| ||||||||
ZDJĘCIA: kliknij w ten link. | ||||||||
Zenit Chmielnik | 0 — 3 | Stal Kunów | 3 PAŹ | 15:30 | ||||
0 — 1 25' 0 — 2 68' 0 — 3 72' Zenit: 12 Stal: 1 Trenerzy: Rot Jerzy — Dynarek Marcin.
|
33 bramek | Marcin Dynarek (31 + 2 k.) (Stal) |
29 bramek | Robert Radek (28 + 1 k.) (Góral) |
27 bramek | Rafał Krzysztofik (22 + 5 k.) (Piaskowianka) |
26 bramek | Krystian Moskal (23 + 3 k.) (Orlęta) |
21 bramek | Bartłomiej Równicki (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Skała Tumlin | 3 — 0 | Astra Piekoszów | 2 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Skała: 94 Astra: 92 Trenerzy: Górecki Dariusz — Sadko Tomasz.
| ||||||||
Orlicz II Suchedniów | 3 — 0 | ULKS Łączna | 2 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Orlicz II: 1 ULKS Łączna: 31 Trenerzy: Kabała Rajmund — .
| ||||||||
ARTYKUŁ: Echo Dnia – kliknij w ten link. | ||||||||
Tęcza Gowarczów | 2 — 4 | Polonia Białogon Kielce | 3 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 45' 1 — 1 1 — 2 62' 1 — 3 1 — 4 89' 2 — 4 Tęcza: 1 Polonia Białogon: 12 Trenerzy: Skowron Paweł — Kasperek Piotrek.
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 1 — 0 | Victoria Mniów | 3 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 Partyzant: 31 Victoria: 12 Trenerzy: Pawlik Jacek — Rusiński Karol.
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 2 — 0 | Lechia Strawczyn | 3 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Radiator$: 1 Lechia: 1 Trenerzy: Jedynak Sławomir — Woźniak Bogdan.
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 5 — 2 | Samson Samsonów | 3 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 33' 2 — 2 3 — 2 4 — 2 5 — 2 Sokół: 1 Samson: 69 Trenerzy: Bodzioch Marcin — Koza Michał.
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 1 — 3 | KS Smyków | 3 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 6' 0 — 2 15' 0 — 3 50' 1 — 3 MSS-Klonówka: 12 KS Smyków: 12 Trenerzy: Janicki Karol — Mech Kamil.
|
23 bramek | Grzegorz Grzegorski (21 + 2 k.) (Polonia Białogon) |
22 bramek | Marcin Supierz (21 + 1 k.) (MSS-Klonówka) |
20 bramek | Karol Piwowarczyk (18 + 2 k.) (Samson) |
16 bramek | Sebastian Wijas (Sokół) |
15 bramek | Sebastian Blicharski (Astra), Marcin Snoch (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 2 — 0 | LKS Bolmin | 2 PAŹ | 15:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 Wisła: 1 LKS Bolmin: 41 Trenerzy: Łuszcz Paweł — Hańćko Tomasz.
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 4 — 3 | Zieleń Żelisławice | 3 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 45' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 4 — 2 4 — 3 90+3' Dąb: 47 Zieleń: 12 Trenerzy: Szota Radosław — .
| ||||||||
GKS Imielno | 3 — 2 | Zorza Tempo Pacanów | 3 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 15' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 90' GKS Imielno: 20 Zorza Tempo: 98 Trenerzy: Ciekalski Robert — Sazio Salvatore.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 2 — 1 | Partyzant Wodzisław | 3 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 86' Zryw: 1 Partyzant: 12 Trenerzy: Łoboda Robert — Gardiew Tomasz.
| ||||||||
GKS Kluczewsko | 1 — 0 | Gród Wiślica | 3 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 GKS Kluczewsko: 12 Gród: 12 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz — Malczewski Lech.
| ||||||||
Victoria 2015 Skalbmierz | 9 — 0 | Start Słupia Jędrzejowska | 3 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 Victoria 2015: 12 Start: 69 Trenerzy: Łakota Łukasz — .
|
20 bramek | Adrian Koprowski (Start), Kamil Woliński (18 + 2 k.) (GKS Imielno) |
17 bramek | Kamil Maj (Victoria 2015) |
16 bramek | Mateusz Kądzielski (Victoria 2015), Damian Waligóra (LKS Bolmin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Kamienna Brody | 0 — 1 | UKS Baćkowice | 3 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 75' Kamienna: 1 UKS Baćkowice: 1 Trenerzy: Wójtowicz Tomasz — Chruściel Grzegorz.
| ||||||||
KS Tarłów | 1 — 4 | Piast Osiek | 3 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 46' 1 — 2 1 — 3 76' 1 — 4 KS Tarłów: 1 Piast: 12 Trenerzy: Lipowski Jarosław — Kiciński Tomasz.
| ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 0 — 1 | Arka Pawłów | 3 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 83' Koprzywianka: 12 Arka: 99 Trenerzy: Gawroński Wojciech — Kalista Mirosław.
| ||||||||
LZS Samborzec | 0 — 1 | GKS Świniary | 3 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 45' LZS Samborzec: 12 GKS Świniary: 1 Trenerzy: Burakowski Mateusz — Krawczyk Dariusz.
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 2 — 0 | Zryw Zbigniewice | 3 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Nidzianka: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Pindral Mateusz — Ciach Wojciech.
| ||||||||
Baszta Rytwiany | 3 — 5 | GKS Obrazów | 3 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 21' 1 — 1 1 — 2 54' 1 — 3 2 — 3 2 — 4 82' 3 — 4 3 — 5 90' Baszta: 95 GKS Obrazów: 1 Trenerzy: Sitek Tomasz — Lipiec Damian.
|
44 bramek | Mirosław Kalista (Arka) |
21 bramek | Rafał Kaśniewski (GKS Obrazów) |
20 bramek | Damian Mądry (19 + 1 k.) (LZS Samborzec) |
16 bramek | Robert Misiak (Piast) |
12 bramek | Jan Szymański (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Moravia II Morawica | 0 — 2 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 2 PAŹ | 15:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 81' Moravia II: 1 Politechnika Św.: 1 Trenerzy: Detka Damian — Obarzanek Artur.
| ||||||||
GLKS Fałków | 0 — 4 | Polanie Pierzchnica | 3 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 30' 0 — 3 42' 0 — 4 60' GLKS Fałków: 1 Polanie: 1 Trenerzy: Jarząb Kamil — Staszewski Michal.
| ||||||||
OKS Instal Michałów Starachowice | 0 — 5 | Zryw Łopuszno | 3 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 27' 0 — 3 47' 0 — 4 0 — 5 90+3' Instal: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Koprowski Kamil — Zagurowski Bartosz.
| ||||||||
Czarnovia Kielce | 2 — 2 | Top-Spin Promnik | 3 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 54' 0 — 2 65' 1 — 2 2 — 2 Czarnovia: 1 Top-Spin: 1 Trenerzy: Trela Mariusz — Wasowicz Marcin.
| ||||||||
Sparta Strawczynek | 4 — 2 | Płomień Wólka Kłucka | 3 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 34' 3 — 1 3 — 2 54' 4 — 2 Sparta: 12 Płomień: 1 Trenerzy: Picheta Jacek — Szczurek Jarosław. | ||||||||
Granat Borki | 7 — 0 | KS Kamienna Wola | 3 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Granat: 17 KS Kamienna W.: 83 Trenerzy: Jas Krystian — Boruń Zbigniew.
|
34 bramek | Kamil Koprowski (Instal) |
20 bramek | Michał Staszewski (Polanie) |
18 bramek | Krystian Kmiecik (Sparta), Tomasz Resiak (Zryw) |
15 bramek | Kamil Marek (14 + 1 k.) (Czarnovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Vitalpol Solec-Zdrój | 8 — 0 | Jawornik Gorzków | 3 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 Vitalpol: 89 Jawornik: 14 Trenerzy: Ból Augustyn — Radziszewski Paweł.
| ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 3 — 1 | Strzelec Chroberz | 3 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 Nidzica: 1 Strzelec: 12 Trenerzy: Czajka Paweł — .
| ||||||||
Bucovia II Bukowa | — | Nida Sobków | 3 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 19' 0 — 2 28' 0 — 3 82' 0 — 4 85' 0 — 5 90' Bucovia II: 1 Nida: 1 Trenerzy: Tatar Tomasz — Ślusarczyk Tomasz.
| ||||||||
Unia Małogoszcz | 0 — 5 | MGTS Działoszyce | 3 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 22' 0 — 2 28' 0 — 3 57' 0 — 4 76' 0 — 5 80' Unia: 1 MGTS Działoszyce: 14 Trenerzy: Jarmuda Sławomir — Banaszek Robert.
| ||||||||
LZS Czarnocin | 2 — 1 | Deko Włoszczowa | 3 PAŹ | 15:00 | ||||
Działoszyce | ||||||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 71' LZS Czarnocin: 99 Deko: 1 Trenerzy: Sender Andrzej — Kosowski Włodzimierz.
|
18 bramek | Paweł Czajka (Nidzica), Dominik Jaworski (Nidzica) |
13 bramek | Mateusz Godzic (12 + 1 k.) (Strzelec) |
12 bramek | Hubert Gajek (Vitalpol) |
10 bramek | Patryk Gajek (Vitalpol), Hubert Pietras (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Cukrownik Włostów | 2 — 5 | GKS Iwaniska | 3 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 14' 0 — 3 23' 1 — 3 1 — 4 47' 1 — 5 71' 2 — 5 Cukrownik: 12 GKS Iwaniska: 1 Trenerzy: Dywan Andrzej — Tomaszewski Konrad.
| ||||||||
Huragan Wilczyce | — | GTS Raków | 3 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 Huragan: 12 GTS Raków: 94 Trenerzy: Kulita Mateusz — baran janusz.
| ||||||||
Stal II Kunów | 4 — 1 | Ester Wojciechowice | 3 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 41' 3 — 1 4 — 1 Stal II: 12 Ester: 1 Trenerzy: Jałocha Jarosław — Paszyński Piotr.
| ||||||||
Agricola Łoniów | 3 — 0 | Marol Jacentów | 3 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Agricola: 26 Marol: 1 Trenerzy: Zaliński Maciej — Koterbski Mateusz.
| ||||||||
Wodnik Styków | 1 — 3 | FKS Łazy Starachowice | 3 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 25' 0 — 2 36' 0 — 3 90+4' 1 — 3 Wodnik: 1 Łazy: 1 Trenerzy: Gadecki Piotr — Drabik Bartłomiej.
|
28 bramek | Daniel Kuciński (Agricola) |
22 bramek | Przemysław Kot (GKS Iwaniska, Agricola) |
17 bramek | Mariusz Fabjański (Łazy) |
16 bramek | Mateusz Koterbski (Marol), Szymon Michta (Łazy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Ekstraliga kobiet | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Akademia Lotos Gdańsk | 1 — 2 | Śląsk Wrocław | 2 PAŹ | 12:00 | ||||
II liga kobiet, gr. południowa | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Respekt Myślenice | 6 — 0 | Prądniczanka Kraków | 2 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Respekt: 96 Prądniczanka: 21 Trenerzy: Senderski Przemysław — . | ||||||||
LUKS Ziemia Lubińska Czerniec | — | KSP Kielce | 2 PAŹ | 15:00 | ||||
Stadion Górnika, Lubin | ||||||||
0 — 1 56' 0 — 2 LUKS Ziemia Lubińska: 1 KSP Kielce: 1 Trenerzy: Rączka Zbigniew — Tekiel Łukasz.
| ||||||||
Wanda Kraków | 1 — 1 | Pogoń-Ekolog Zduńska Wola | 2 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 44' 1 — 1 Wanda: 36 Pogoń-Ekolog: 12 Trenerzy: Szot Krzysztof — Kochelak Krzysztof. | ||||||||
KKP Unia Lublin | 0 — 1 | Sokół Kolbuszowa Dolna | 2 PAŹ | 15:30 | ||||
0 — 1 73' KKP Unia: 1 Sokół: 1 Trenerzy: Knap Jakub — Grabiec Tomasz. | ||||||||
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | 0 — 2 | Bielawianka Bielawa | 2 PAŹ | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 Ostrovia 1909: 1 Bielawianka: 1 Trenerzy: Pawlak Łukasz — Głogowski Sebastian. | ||||||||
Śląsk II Wrocław | 2 — 0 | Podgórze Kraków | 3 PAŹ | 14:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 83' Śląsk II: 1 Podgórze: 1 Trenerzy: Koziarska Monika — Sołtysińska Katarzyna. |
27 bramek | Zuzanna Węglarz (Respekt) |
25 bramek | Karolina Tylak (Bielawianka) |
14 bramek | Katarzyna Brzeska (Bielawianka) |
13 bramek | Małgorzata Knuła (Ostrovia 1909) |
12 bramek | Maria Dziadkowiec (Respekt), Małgorzata Kot (Sokół), Maja Oleszczuk (KKP Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga kobiet | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
KSP II Kielce | — | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. |
26 bramek | Patrycja Szymańska (KP KSZO 1929) |
23 bramek | Wiktoria Latała (KP KSZO 1929) |
15 bramek | Beata Pietrzyk (KSP II) |
5 bramek | Patrycja Ślizak (KSP II) |
4 bramki | Angelika Czeszek (Top-Spin), Małgorzata Kowalczyk (Hetmanki), Maja Zawolik (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
CLJ U-18 | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Legia Warszawa | 2 — 1 | Arka Gdynia | 1 PAŹ | 15:00 | ||||
Legia Training Center, Urszulin | ||||||||
0 — 1 58' 1 — 1 2 — 1 Legia: 1 Arka: 1 Trenerzy: Szoka Grzegorz — Wilczyński Robert.
|