(fot. D. Prokop)
Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Pogoń Szczecin | 3 — 1 | Korona Kielce | 16 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 36' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Korona: 55 Trenerzy: Jens Otto Andreas Gustafsson, Vitor Hugo Cordeiro Cavaco Brito Gazimba, Robert Kolendowicz, Andrzej Krzyształowicz — Kamil Kuzera, Mariusz Arczewski, Jaroslaw Tkocz, Michał Dutkiewicz.
|
II liga | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Olimpia Elbląg | 3 — 2 | Wisła Puławy | 15 WRZ | 20:00 | ||||
Kotwica Kołobrzeg | 2 — 0 | GKS Jastrzębie Zdrój | 16 WRZ | 17:30 | ||||
17 bramek | Bartłomiej Korbecki (11 + 6 k.) (Chełmianka) |
14 bramek | Manuel Torres Jiménez (11 + 3 k.) (Wieczysta), Kamil Orlik (10 + 4 k.) (Siarka) |
13 bramek | Sebastian Kwaczreliszwili (8 + 5 k.) (Sokół) |
12 bramek | Michał Zuber (9 + 3 k.) (Świdniczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
GKS Nowiny | 0 — 1 | Granat Skarżysko-Kamienna | 16 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 GKS Nowiny: 95 Granat: 12 Trenerzy: Przemysław Cichoń, Damian Kozieł — Bolesław Strzemiński.
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 2 — 3 | AKS 1947 Busko-Zdrój | 16 WRZ | 16:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 29' 2 — 1 2 — 2 35' 2 — 3 52' Pogoń: 30 AKS 1947: 99 Trenerzy: Rafał Oleniacz, Damian Krakowiak — Marcin Kołodziejczyk, Konrad Majcherczyk.
| ||||||||
Korona II Kielce | 6 — 0 | Alit Ożarów | 17 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Korona II: 1 Alit: 12 Trenerzy: Marek Mierzwa, Krzysztof Kiercz, Krzysztof Trela, Piotr Gil, Łukasz Jamróz — Paweł Rybus.
| ||||||||
Wisła Sandomierz | 0 — 4 | Wierna Małogoszcz | 17 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 45' 0 — 3 65' 0 — 4 78' Wisła: 1 Wierna: 12 Trenerzy: Dariusz Ogrodnik, Michał Złotek — Mariusz Lniany, Filip Borowski.
| ||||||||
Arka Pawłów | 4 — 1 | Spartakus Daleszyce | 17 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 57' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Arka: 99 Spartakus: 98 Trenerzy: Mirosław Kalista, Kacper Rak — Janusz Cieślak, Arkadiusz Janaszek.
| ||||||||
Stal Kunów | 0 — 5 | Moravia Morawica | 17 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 13' 0 — 2 26' 0 — 3 45+2' 0 — 4 55' 0 — 5 84' Stal: 12 Moravia: 23 Trenerzy: Marcin Dynarek — Maciej Śmiech, Mateusz Filipiak.
| ||||||||
Neptun Końskie | 2 — 0 | Orlęta Kielce | 17 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Neptun: 91 Orlęta: 12 Trenerzy: Arkadiusz Bilski, Mateusz Deka, Mariusz Skoczylas — Tomasz Kołodziejczyk, Marcin Czerwiński, Michał Pałgan.
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 3 — 2 | Łysica Bodzentyn | 17 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 48' 3 — 1 3 — 2 89' Klimontowianka: 1 Łysica: 12 Trenerzy: Marcin Wróbel — Tomasz Dymanowski.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 1 — 0 | GKS Rudki | 17 WRZ | 16:30 | ||||
1 — 0 Hetman: 69 GKS Rudki: 29 Trenerzy: Mariusz Kośmider — Paweł Jaworek, Tomasz Palka.
|
26 bramek | Jakub Rybus (24 + 2 k.) (Moravia) |
21 bramek | Mateusz Rejowski (19 + 2 k.) (Wierna) |
20 bramek | Mirosław Kalista (17 + 3 k.) (Arka), Jakub Mażysz (15 + 5 k.) (Alit) |
18 bramek | Bartłomiej Książek (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Kamienna Brody | 1 — 3 | Partyzant Radoszyce | 16 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 72' 1 — 2 78' 1 — 3 90+4' Kamienna: 1 Partyzant R.: 1 Kartki także: Paweł Grzybek 91'. Trenerzy: Tomasz Wójtowicz — Marcin Niemiec, Maciek Dymek, Paweł Laskowski.
| ||||||||
Świt Ćmielów | 0 — 1 | Sparta Dwikozy | 16 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 45+1' Świt: 1 Sparta D.: 1 Trenerzy: Artur Anduła, Maciej Witek — Jacek Kuranty.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 0 — 1 | Wicher Miedziana Góra | 16 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 Orlicz: 1 Wicher: 47 Trenerzy: Łukasz Tekiel, Jacek Gembski — Kamil Mech.
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 0 — 3 | ŁKS Łagów | 16 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 11' 0 — 2 35' 0 — 3 90+2' Partyzant W.: 12 ŁKS Łagów: 1 Trenerzy: Tomasz Gardiew — Rafał Gołofit, Szymon Górecki.
| ||||||||
Victoria 2015 Skalbmierz | 2 — 2 | TS 1946 Nida Pińczów | 17 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 25' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 71' Victoria 2015: 82 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: Dominik Frączkiewicz — Łukasz Biały.
| ||||||||
Góral Górno | 0 — 1 | Sparta Kazimierza Wielka | 17 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 73' Góral: 1 Sparta K. W.: 35 Trenerzy: Damian Piotrowicz, Daniel Kuzka — Kamil Mach.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 2 — 4 | Unia Sędziszów | 17 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 29' 0 — 2 51' 0 — 3 60' 0 — 4 65' 1 — 4 2 — 4 Gród: 1 Unia: 1 Trenerzy: Robert Zagdan — Grzegorz Opara.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 1 — 1 | Naprzód Jędrzejów | 17 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 90+8' Piaskowianka: 12 Naprzód: 1 Trenerzy: Serhii Pylypchuk, Adrian Stępień — Paweł Wijas.
|
23 bramek | Bartosz Sot (19 + 4 k.) (ŁKS Łagów) |
15 bramek | Rafał Krzysztofik (13 + 2 k.) (Piaskowianka) |
14 bramek | Dominik Szewczyk (12 + 2 k.) (Partyzant W.) |
12 bramek | Bartłomiej Równicki (11 + 1 k.) (Naprzód) |
11 bramek | Andrij Werbyćkij (Piaskowianka), Piotr Gardynik (10 + 1 k.) (Partyzant W.), Mariusz Maciejski (9 + 2 k.) (ŁKS Łagów), Krystian Moskal (8 + 3 k.) (Góral), Adrian Uniat (8 + 3 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Dziki Skarżysko-Kamienna | 6 — 1 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 16 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 25' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 Dziki: 1 Sokół: 1 Trenerzy: Cezary Nowak, Łukasz Kądziela — Marcin Śladkowski.
| ||||||||
Moravia II Morawica | 1 — 4 | Zenit Chmielnik | 16 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 28' 1 — 2 1 — 3 1 — 4 90+3' Moravia II: 22 Zenit: 1 Trenerzy: Marek Bożek — Wiesław Francuz.
| ||||||||
Skała Tumlin | 1 — 1 | KS Smyków | 17 WRZ | 12:00 | ||||
0 — 1 77' 1 — 1 Skała: 88 KS Smyków: 1 Trenerzy: Michał Koza — Piotr Kruk.
| ||||||||
W 32. minucie Igor Koza (Skała) nie wykorzystał rzutu karnego. | ||||||||
Victoria Mniów | 2 — 1 | Polonia Białogon Kielce | 17 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 Victoria: 97 Polonia Białogon: 12 Trenerzy: Dawid Kukła, Dawid Wołczyk — .
| ||||||||
Astra Piekoszów | 1 — 0 | MSS-Klonówka Masłów | 17 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 Astra: 12 MSS-Klonówka: 1 Trenerzy: Tomasz Sadko — Krzysztof Mądzik, Karol Janicki.
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 0 — 1 | Lechia Strawczyn | 17 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 Radiator$: 12 Lechia: 1 Trenerzy: Sławomir Jedynak — Marcin Zieliński.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: W Obiektywie Konrada – kliknij w ten link. | ||||||||
Zryw 2021 Łopuszno | 1 — 2 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 17 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 21' 0 — 2 27' 1 — 2 Zryw 2021: 12 Politechnika Św.: 1 Trenerzy: Piotr Wilk — Artur Obarzanek.
|
24 bramek | Szymon Wesołowski (13 + 11 k.) (Zenit) |
19 bramek | Patryk Zapała (16 + 3 k.) (Astra) |
15 bramek | Marcin Piotrowski (Zenit) |
14 bramek | Wiktor Kamont (13 + 1 k.) (Victoria) |
13 bramek | Konrad Duda (Victoria) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Gród Wiślica | 1 — 1 | Wisła Nowy Korczyn | 16 WRZ | 16:00 | ||||
Busko-Zdrój, Stadion Miejski (boczne, szt.) | ||||||||
1 — 0 1 — 1 90+1' Gród: 1 Wisła: 1 Trenerzy: Paweł Radziszewski — Lech Malczewski.
| ||||||||
Piast Stopnica | 4 — 3 | GKS Imielno | 16 WRZ | 16:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 50' 2 — 2 59' 3 — 2 4 — 2 4 — 3 88' Piast: 1 GKS Imielno: 27 Trenerzy: Mateusz Zoch — Dominik Błaszkiewicz.
| ||||||||
Nida Sobków | 2 — 1 | Dąb Nagłowice | 17 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 8' 1 — 1 2 — 1 Nida S.: 1 Dąb: 1 Trenerzy: Krystian Nasidłowski, Maciej Poczęty — Radosław Szota.
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 1 — 1 | Zorza Tempo Pacanów | 17 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 64' Bucovia: 1 Zorza Tempo: 1 Trenerzy: Jan Luzar — Rafał Konat.
| ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 3 — 4 | LKS Bolmin | 17 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 45' 1 — 3 53' 1 — 4 2 — 4 3 — 4 Nidzica: 1 LKS Bolmin: 94 Trenerzy: Paweł Czajka — Tomasz Hańćko.
| ||||||||
ZDJĘCIA: kliknij w ten link. | ||||||||
Nida Oksa | 3 — 0 | GKS Kluczewsko | 17 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Nida O.: 12 GKS Kluczewsko: 12 Trenerzy: Marcin Bodzioch — Dariusz Dąbrowski.
|
21 bramek | Bartłomiej Fitowski (19 + 2 k.) (Wisła) |
18 bramek | Dawid Wnuk (13 + 5 k.) (LKS Bolmin), Andrzej Kusaj (12 + 6 k.) (Nida O.) |
13 bramek | Łukasz Niemstak (8 + 5 k.) (Dąb) |
12 bramek | Mateusz Sołtys (9 + 3 k.) (Nida S.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Agricola Łoniów | 0 — 1 | OKS Opatów | 16 WRZ | 17:00 | ||||
0 — 1 58' Agricola: 1 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Maciej Zaliński, Paweł Kaczmarczyk — Tomasz Kiciński, Mariusz Kadela.
| ||||||||
Baszta Rytwiany | 2 — 0 | GKS Iwaniska | 17 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Baszta: 1 GKS Iwaniska: 12 Trenerzy: Piotr Sojda — Grzegorz Starba.
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 3 — 2 | GKS Świniary | 17 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 28' 3 — 2 84' Nidzianka: 88 GKS Świniary: 12 Trenerzy: Mateusz Pindral — Dariusz Krawczyk.
| ||||||||
Marol Jacentów | 0 — 2 | LZS Samborzec | 17 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 9' 0 — 2 83' Marol: 1 LZS Samborzec: 99 Trenerzy: Mateusz Koterbski — Marcin Siudak.
| ||||||||
KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św. | 5 — 4 | Star II Starachowice | 17 WRZ | 15:00 | ||||
POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne) | ||||||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 32' 0 — 4 1 — 4 2 — 4 3 — 4 4 — 4 5 — 4 KP KSZO 1929 II: 1 Star II: 31 Trenerzy: Rafał Barański — Grzegorz Klepacz.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: TSTLiveSport – kliknij w ten link. |
25 bramek | Filip Hryniewicz (Star II) |
16 bramek | Władysław Hawrylak (Koprzywianka) |
15 bramek | Piotr Frańczak (14 + 1 k.) (OKS Opatów) |
14 bramek | Jakub Łata (11 + 3 k.) (OKS Opatów) |
13 bramek | Mateusz Wicik (Baszta) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Czarnovia Kielce | 4 — 4 | Samson Samsonów | 16 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 20' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 63' 4 — 2 4 — 3 4 — 4 89' Czarnovia: 1 Samson: 69 Trenerzy: Artur Jagodziński — Artur Kuliński.
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 3 — 3 | Granat Borki | 17 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 70' 3 — 2 83' 3 — 3 90+5' Top-Spin: 1 Granat: 26 Trenerzy: — Dariusz Górecki, Michał Kolus.
| ||||||||
Tęcza Gowarczów | — | KS Kamienna Wola | 17 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 6 — 1 Tęcza: 1 KS Kamienna W.: 1 Trenerzy: Paweł Skowron — Zbigniew Boruń.
| ||||||||
ULKS Łączna | 3 — 3 | GLKS Fałków | 17 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 25' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 3 — 2 3 — 3 90+4' ULKS Łączna: 20 GLKS Fałków: 1 Trenerzy: Tadeusz Żmijewski — Kamil Jarząb.
| ||||||||
GKS II Nowiny | 2 — 4 | Płomień Wólka Kłucka | 17 WRZ | 17:00 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 1 — 2 25' 2 — 2 2 — 3 45' 2 — 4 48' GKS II Nowiny: 46 Płomień: 91 Trenerzy: Bartosz Papka, Przemysław Cichoń — Tomasz Głuch.
|
20 bramek | Michał Zegadło (17 + 3 k.) (ULKS Łączna) |
19 bramek | Bartłomiej Bracha II (ULKS Łączna) |
17 bramek | Artur Kuliński (13 + 4 k.) (Samson) |
13 bramek | Grzegorz Skarbek (ULKS Łączna) |
12 bramek | Andrzej Paprocki (GLKS Fałków), Jędrzej Bakalarz (10 + 2 k.) (Czarnovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Zieleń Żelisławice | 4 — 1 | Strzelec Chroberz | 17 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 62' 3 — 1 4 — 1 Zieleń: 1 Strzelec: 12 Trenerzy: Karol Jozefowski — Paweł Bochniak.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 3 — 0 | Deko Włoszczowa | 17 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Zryw: 1 Deko: 1 Trenerzy: Włodzimierz Walczyński — Włodzimierz Kosowski.
| ||||||||
Jawornik Gorzków | 3 — 3 | GKS Solec-Zdrój | 17 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 29' 1 — 2 42' 1 — 3 52' 2 — 3 3 — 3 Jawornik: 1 GKS Solec-Zdrój: 1 Kartki także: Łukasz Nowak 90' — . Trenerzy: Andrzej Sender — Przemysław Gruchała.
| ||||||||
MGTS Działoszyce | 3 — 4 | Start Słupia Jędrzejowska | 17 WRZ | 15:30 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 13' 1 — 3 25' 2 — 3 2 — 4 79' 3 — 4 MGTS Działoszyce: 1 Start: 69 Kartki także: Bartosz Kotarski 63'. Trenerzy: Mirosław Jaśkiewicz — .
| ||||||||
LZS Czarnocin | — | Piaskowianka II Piaski | 17 WRZ | 16:00 | ||||
Cudzynowice | ||||||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 50' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 LZS Czarnocin: 99 Piaskowianka II: 9 Trenerzy: — Karol Smorąg, Michał Stępień.
|
29 bramek | Adrian Koprowski (26 + 3 k.) (Start) |
18 bramek | Piotr Kasza (14 + 4 k.) (Zryw) |
16 bramek | Patryk Gajek (13 + 3 k.) (GKS Solec-Zdrój) |
13 bramek | Patryk Kaźmierczyk (10 + 3 k.) (MGTS Działoszyce) |
12 bramek | Patryk Gorgoń (8 + 4 k.) (Jawornik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Huragan Wilczyce | 6 — 1 | Cukrownik Włostów | 17 WRZ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 6 — 1 Huragan: 1 Cukrownik: 1 Trenerzy: Damian Jędrzejewski, Mateusz Kulita — Krzysztof Kwiatosz.
| ||||||||
UKS Baćkowice | 3 — 0 | Zryw Zbigniewice | 17 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 UKS Baćkowice: 1 Zryw: 98 Trenerzy: Damian Łata, Kamil Jaskuła — Jacek Rączkowski.
| ||||||||
OKS Instal Michałów Starachowice | 2 — 2 | Wodnik Styków | 17 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 22' 1 — 2 52' 2 — 2 Instal: 1 Wodnik: 1 Trenerzy: Kamil Koprowski — Adrian Łodej.
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 3 — 2 | Stal II Kunów | 17 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 50' 2 — 2 3 — 2 Ester: 12 Stal II: 1 Trenerzy: — Jarosław Jałocha.
| ||||||||
Polesie Wiązownica | 3 — 0 | Hubal Linów | 17 WRZ | 15:00 | ||||
Wiązownica-Kolonia | ||||||||
1 — 0 1 — 1 72' 2 — 1 Polesie: 1 Hubal: 12 Trenerzy: Maciej Przetak — Piotr Kiljański.
|
22 bramek | Konrad Woźniakowski (17 + 5 k.) (Stal II, Instal) |
15 bramek | Paweł Rak (14 + 1 k.) (Huragan), Grzegorz Żelazowski (14 + 1 k.) (GTS Raków) |
13 bramek | Dawid Pacholczak II (Zryw), Bartosz Kania (8 + 5 k.) (Wodnik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
|