(fot. G. Sojka)
Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
I liga | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Arka Gdynia | 0 — 0 | Korona Kielce | 8 PAŹ | 17:30 | ||||
Korona: 1 Trenerzy: Marzec Dariusz — Nowak Dominik.
|
26 bramek | Wojciech Białek (21 + 5 k.) (Avia) |
19 bramek | Adrian Gębalski (13 + 6 k.) (Czarni) |
16 bramek | Ezana Kahsay (Chełmianka), Marcin Stefanik (9 + 7 k.) (Siarka) |
15 bramek | Adam Imiela (9 + 6 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Gród Ćmińsk | 0 — 1 | Orlęta Kielce | 9 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 46' Gród: 1 Orlęta: 1 Trenerzy: Wijas Paweł — Kołodziejczyk Tomasz.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Echo Dnia – kliknij w ten link. | ||||||||
Unia Sędziszów | 1 — 0 | Świt Ćmielów | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 Unia: 1 Świt: 33 Trenerzy: Opara Grzegorz — Wróbel Marcin.
| ||||||||
Góral Górno | 2 — 0 | OKS Opatów | 10 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Góral: 1 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Piotrowicz Damian — Kadela Mariusz.
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 5 — 1 | Nida Oksa | 10 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 70' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Bucovia: 1 Nida: 12 Kartki także: Dominik Mierzwa 10' — . Trenerzy: Luzar Jan — Lichosik Karol.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 0 — 1 | Zenit Chmielnik | 10 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 33' Sparta: 1 Zenit: 12 Trenerzy: Rączkowski Jacek — Jerzy Rot.
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 3 — 2 | Hetman Włoszczowa | 10 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 20' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 3 — 2 Naprzód: 1 Hetman: 1 Trenerzy: Rokicki Krystian — Grzesik Slawomir.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Radosław Piasecki – kliknij w ten link. | ||||||||
Piast Stopnica | 2 — 2 | Wicher Miedziana Góra | 10 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 56' 2 — 2 Piast: 1 Wicher: 99 Trenerzy: Skiba Sławomir — Chrzanowski Damian.
| ||||||||
Stal Kunów | 3 — 1 | Piaskowianka Piaski | 10 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Stal: 1 Piaskowianka: 88 Trenerzy: Dynarek Marcin — Borek Michał.
|
33 bramek | Marcin Dynarek (31 + 2 k.) (Stal) |
29 bramek | Robert Radek (28 + 1 k.) (Góral) |
27 bramek | Rafał Krzysztofik (22 + 5 k.) (Piaskowianka) |
26 bramek | Krystian Moskal (23 + 3 k.) (Orlęta) |
21 bramek | Bartłomiej Równicki (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Lechia Strawczyn | 1 — 6 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 9 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 28' 1 — 1 1 — 2 44' 1 — 3 64' 1 — 4 70' 1 — 5 79' 1 — 6 81' Lechia: 26 Sokół: 27 Trenerzy: Gałęziowski Mirosław — Śladkowski Marcin.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Echo Dnia – kliknij w ten link. | ||||||||
Partyzant Radoszyce | 3 — 0 | Skała Tumlin | 9 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Partyzant: 12 Skała: 1 Trenerzy: Pawlik Jacek — Górecki Dariusz.
| ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 0 — 1 | Radiator$ Stąporków | 9 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 33' Polonia Białogon: 12 Radiator$: 12 Trenerzy: Kasperek Piotrek — Jedynak Sławomir.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Echo Dnia – kliknij w ten link. | ||||||||
ULKS Łączna | 2 — 1 | Tęcza Gowarczów | 10 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 ULKS Łączna: 1 Tęcza: 12 Trenerzy: ŻMIJEWSKI TADEUSZ — Skowron Paweł.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 3 — 1 | MSS-Klonówka Masłów | 10 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 86' Astra: 92 MSS-Klonówka: 12 Trenerzy: Sadko Tomasz — Janicki Karol.
| ||||||||
Victoria Mniów | 5 — 1 | Samson Samsonów | 10 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 Victoria: 1 Samson: 69 Trenerzy: Rusiński Karol — Koza Michał.
| ||||||||
KS Smyków | 1 — 0 | Orlicz II Suchedniów | 10 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 KS Smyków: 12 Orlicz II: 1 Trenerzy: Mech Kamil — Kabała Rajmund.
|
23 bramek | Grzegorz Grzegorski (21 + 2 k.) (Polonia Białogon) |
22 bramek | Marcin Supierz (21 + 1 k.) (MSS-Klonówka) |
20 bramek | Karol Piwowarczyk (18 + 2 k.) (Samson) |
16 bramek | Sebastian Wijas (Sokół) |
15 bramek | Sebastian Blicharski (Astra), Marcin Snoch (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Zieleń Żelisławice | 3 — 1 | Start Słupia Jędrzejowska | 9 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 13' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Zieleń: 12 Start: 69 Trenerzy: Józefowski Karol — Koprowski Adrian.
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 3 — 3 | GKS Imielno | 10 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 6' 0 — 2 39' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 3 — 3 Dąb: 47 GKS Imielno: 1 Trenerzy: Szota Radosław — Ciekalski Robert.
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 2 — 2 | Wisła Nowy Korczyn | 10 PAŹ | 13:30 | ||||
0 — 1 17' 1 — 1 1 — 2 2 — 2 Partyzant: 12 Wisła: 1 Trenerzy: Gardiew Tomasz — Łuszcz Paweł.
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 1 — 2 | GKS Kluczewsko | 10 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 68' 1 — 2 Zorza Tempo: 1 GKS Kluczewsko: 12 Trenerzy: Sazio Salvatore — Dąbrowski Dariusz.
| ||||||||
LKS Bolmin | 3 — 0 | Victoria 2015 Skalbmierz | 10 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 LKS Bolmin: 41 Victoria 2015: 12 Trenerzy: Hańćko Tomasz — Łakota Łukasz.
| ||||||||
Gród Wiślica | 0 — 3 | Zryw Skroniów | 10 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 20' 0 — 2 81' 0 — 3 86' Gród: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Malczewski Lech — Łoboda Robert.
|
20 bramek | Adrian Koprowski (Start), Kamil Woliński (18 + 2 k.) (GKS Imielno) |
17 bramek | Kamil Maj (Victoria 2015) |
16 bramek | Mateusz Kądzielski (Victoria 2015), Damian Waligóra (LKS Bolmin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Piast Osiek | 4 — 2 | UKS Baćkowice | 9 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 90' Piast: 1 UKS Baćkowice: 1 Trenerzy: Kiciński Tomasz — Chruściel Grzegorz.
| ||||||||
GKS Obrazów | 3 — 3 | LZS Samborzec | 10 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 6' 0 — 2 40' 1 — 2 2 — 2 2 — 3 90' 3 — 3 GKS Obrazów: 1 LZS Samborzec: 12 Trenerzy: Lipiec Damian — Burakowski Mateusz.
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 0 — 2 | Kamienna Brody | 10 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 81' Zryw: 33 Kamienna: 1 Trenerzy: Ciach Wojciech — Wójtowicz Tomasz.
| ||||||||
GKS Świniary | 0 — 4 | Nidzianka Bieliny | 10 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 13' 0 — 2 26' 0 — 3 51' 0 — 4 77' GKS Świniary: 1 Nidzianka: 1 Trenerzy: Krawczyk Dariusz — Pindral Mateusz.
| ||||||||
Arka Pawłów | 8 — 1 | Baszta Rytwiany | 10 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 22' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 8 — 1 Arka: 7 Baszta: 12 Trenerzy: Kalista Mirosław — Sitek Tomasz.
|
44 bramek | Mirosław Kalista (Arka) |
21 bramek | Rafał Kaśniewski (GKS Obrazów) |
20 bramek | Damian Mądry (19 + 1 k.) (LZS Samborzec) |
16 bramek | Robert Misiak (Piast) |
12 bramek | Jan Szymański (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 1 — 2 | Sparta Strawczynek | 9 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 45+2' 1 — 2 Politechnika Św.: 1 Sparta: 1
| ||||||||
ZDJĘCIA: Echo Dnia – kliknij w ten link. | ||||||||
Top-Spin Promnik | 1 — 5 | Moravia II Morawica | 10 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 0 — 4 44' 1 — 4 1 — 5 90' Top-Spin: 1 Moravia II: 1 Trenerzy: Wąsowicz Marcin — Detka Damian.
| ||||||||
Polanie Pierzchnica | 3 — 0 | OKS Instal Michałów Starachowice | 10 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Polanie: 1 Instal: 1 Trenerzy: Staszewski Michal — Koprowski Kamil.
| ||||||||
KS Kamienna Wola | 2 — 0 | GLKS Fałków | 10 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 KS Kamienna W.: 1 GLKS Fałków: 1 Trenerzy: Borun Zbigniew — Jarząb Kamil.
| ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 0 — 6 | Granat Borki | 10 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 23' 0 — 2 32' 0 — 3 48' 0 — 4 71' 0 — 5 0 — 6 86' Płomień: 8 Granat: 97 Trenerzy: Szczurek Jarosław — Jas Krystian.
| ||||||||
Zryw Łopuszno | 3 — 1 | Czarnovia Kielce | 10 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 26' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Zryw: 1 Czarnovia: 76 Trenerzy: Zagurowski Bartosz — Trela Mariusz.
|
34 bramek | Kamil Koprowski (Instal) |
20 bramek | Michał Staszewski (Polanie) |
18 bramek | Krystian Kmiecik (Sparta), Tomasz Resiak (Zryw) |
15 bramek | Kamil Marek (14 + 1 k.) (Czarnovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Deko Włoszczowa | 1 — 3 | Vitalpol Solec-Zdrój | 9 PAŹ | 15:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 73' 1 — 2 76' 1 — 3 86' Deko: 1 Vitalpol: 1 Trenerzy: Kosowski Włodzimierz — Ból Augustyn.
| ||||||||
ARTYKUŁ: fanpage Vitalpolu – kliknij w ten link. | ||||||||
Nida Sobków | 2 — 0 | LZS Czarnocin | 10 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Nida: 98 LZS Czarnocin: 99 Trenerzy: Ślusarczyk Tomasz — Sender Andrzej.
| ||||||||
MGTS Działoszyce | 0 — 7 | Nidzica Dobiesławice | 10 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 11' 0 — 4 25' 0 — 5 33' 0 — 6 44' 0 — 7 57' MGTS Działoszyce: 98 Nidzica: 1 Trenerzy: Banaszek Robert — Czajka Paweł.
| ||||||||
Jawornik Gorzków | 3 — 1 | Unia Małogoszcz | 10 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 12' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Jawornik: 1 Unia: 1 Trenerzy: Radziszewski Paweł — Jarmuda Sławomir.
|
18 bramek | Paweł Czajka (Nidzica), Dominik Jaworski (Nidzica) |
13 bramek | Mateusz Godzic (12 + 1 k.) (Strzelec) |
12 bramek | Hubert Gajek (Vitalpol) |
10 bramek | Patryk Gajek (Vitalpol), Hubert Pietras (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
FKS Łazy Starachowice | 3 — 1 | Cukrownik Włostów | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 63' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Łazy: 69 Cukrownik: 1 Trenerzy: Drabik Bartłomiej — Dywan Krzysztof.
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 0 — 2 | Agricola Łoniów | 9 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 57' Ester: 1 Agricola: 18 Trenerzy: Paszyński Piotr — Zaliński Maciej.
| ||||||||
GTS Raków | 2 — 5 | Stal II Kunów | 10 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 30' 0 — 3 65' 1 — 3 1 — 4 82' 1 — 5 83' 2 — 5 GTS Raków: 94 Stal II: 12 Trenerzy: Baran Janusz — Jałocha Jarosław.
| ||||||||
GKS Iwaniska | — | Huragan Wilczyce | 10 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 GKS Iwaniska: 1 Huragan: 18 Trenerzy: Tomaszewski Konrad — Gajda Maciej.
| ||||||||
Marol Jacentów | 3 — 2 | Wodnik Styków | 10 PAŹ | 15:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 38' 2 — 1 2 — 2 64' 3 — 2 Marol: 1 Wodnik: 1 Trenerzy: Koterbski Mateusz — Gadecki Piotr.
|
28 bramek | Daniel Kuciński (Agricola) |
22 bramek | Przemysław Kot (GKS Iwaniska, Agricola) |
17 bramek | Mariusz Fabjański (Łazy) |
16 bramek | Mateusz Koterbski (Marol), Szymon Michta (Łazy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
II liga kobiet, gr. południowa | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Prądniczanka Kraków | 0 — 4 | KKP Unia Lublin | 9 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 21' 0 — 2 90' 0 — 3 90+1' 0 — 4 90+3' Prądniczanka: 21 KKP Unia: 1 Trenerzy: Sędor Piotr — . | ||||||||
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | — | LUKS Ziemia Lubińska Czerniec | 9 PAŹ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 12 — 0 Ostrovia 1909: 1 LUKS Ziemia Lubińska: 12 Trenerzy: Pawlak Łukasz — Rączka Zbigniew. | ||||||||
Bielawianka Bielawa | 3 — 0 | Sokół Kolbuszowa Dolna | 10 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Bielawianka: 1 Sokół: 1 Trenerzy: Głogowski Sebastian — Grabiec Tomasz. | ||||||||
Podgórze Kraków | 3 — 5 | Respekt Myślenice | 10 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 21' 1 — 1 1 — 2 34' 1 — 3 40' 2 — 3 2 — 4 71' 2 — 5 3 — 5 Podgórze: 1 Respekt: 1 Trenerzy: Sołtysińska Katarzyna — Senderski Przemysław. | ||||||||
KSP Kielce | 0 — 1 | Wanda Kraków | 10 PAŹ | 15:00 | ||||
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta | ||||||||
0 — 1 KSP Kielce: 1 Wanda: 36 Trenerzy: Tekiel Łukasz — Szot Krzysztof. |
27 bramek | Zuzanna Węglarz (Respekt) |
25 bramek | Karolina Tylak (Bielawianka) |
14 bramek | Katarzyna Brzeska (Bielawianka) |
13 bramek | Małgorzata Knuła (Ostrovia 1909) |
12 bramek | Maria Dziadkowiec (Respekt), Małgorzata Kot (Sokół), Maja Oleszczuk (KKP Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga kobiet | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Top-Spin Promnik | 2 — 1 | eSKa Skarżysko-Kamienna | 9 PAŹ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 Top-Spin: 1 eSKa: 12 Trenerzy: Wąsowicz Marcin — Gadecki Piotr.
| ||||||||
Hetmanki Włoszczowa | — | KSP II Kielce |
26 bramek | Patrycja Szymańska (KP KSZO 1929) |
23 bramek | Wiktoria Latała (KP KSZO 1929) |
15 bramek | Beata Pietrzyk (KSP II) |
5 bramek | Patrycja Ślizak (KSP II) |
4 bramki | Angelika Czeszek (Top-Spin), Małgorzata Kowalczyk (Hetmanki), Maja Zawolik (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
CLJ U-18 | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
UKS SMS Łódź | 2 — 1 | Legia Warszawa | 9 PAŹ | 15:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 UKS SMS Łódź: 2 Legia: 1 Trenerzy: Solecki Mariusz — Szoka Grzegorz.
|