Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
Baraże, Ekstraklasa | ||||||||
Finał | ||||||||
Korona Kielce | 3 — 2 | Chrobry Głogów | 29 MAJ | 20:45 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 2 — 2 3 — 2 Korona:
|
Baraże, 1 liga | ||||||||
Finał | ||||||||
Ruch Chorzów | 4 — 0 | Motor Lublin | 29 MAJ | 17:00 | ||||
Michał Mokrzycki 7' 1 — 0 Daniel Szczepan 26' 2 — 0 Daniel Szczepan 68' 3 — 0 Daniel Szczepan 84' 4 — 0 | ||||||||
W 48. mincucie Rafał Król (Motor) nie wykorzystał rzutu karnego (strzał niecelny). |
26 bramek | Wojciech Białek (21 + 5 k.) (Avia) |
19 bramek | Adrian Gębalski (13 + 6 k.) (Czarni) |
16 bramek | Ezana Kahsay (Chełmianka), Marcin Stefanik (9 + 7 k.) (Siarka) |
15 bramek | Adam Imiela (9 + 6 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 27 | ||||||||
Świt Ćmielów | 3 — 3 | Hetman Włoszczowa | 28 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 81' 3 — 3 90+2' Świt: 1 Hetman: 69 Kartki także: Damian Dyras 90'. Trenerzy: Wróbel Marcin — Kośmider Mariusz.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 0 — 1 | OKS Opatów | 28 MAJ | 16:00 | ||||
0 — 1 47' Wicher: 99 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Chrzanowski Damian — Klepacz Grzegorz.
| ||||||||
ARTYKUŁ: fanpage OKS-u – kliknij w ten link. | ||||||||
Bucovia Bukowa | 3 — 4 | Gród Ćmińsk | 29 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 22' 2 — 1 2 — 2 60' 3 — 2 3 — 3 87' 3 — 4 90' Bucovia: 1 Gród: 1 Trenerzy: Kruk Piotr — Wijas Paweł.
| ||||||||
ZDJĘCIA: fanpage Bucovii – kliknij w ten link. | ||||||||
Piast Stopnica | 1 — 3 | Piaskowianka Piaski | 29 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 1 — 3 90+3' Piast: 12 Piaskowianka: 1 Trenerzy: Skiba Sławomir — Pełka Mikołaj.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 3 — 1 | Zenit Chmielnik | 29 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 90' Unia: 1 Zenit: 1 Trenerzy: Opara Grzegorz — Rot Jerzy.
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 3 — 1 | Nida Oksa | 29 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 21' 2 — 1 3 — 1 Naprzód: 1 Nida: 12 Trenerzy: Rokicki Krystian — Lichosik Karol.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Radosław Piasecki – kliknij w ten link. | ||||||||
Sparta Dwikozy | 4 — 2 | Orlęta Kielce | 29 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 26' 3 — 1 4 — 1 4 — 2 63' Sparta: 1 Orlęta: 12 Trenerzy: Kuranty Jacek — Kołodziejczyk Tomasz.
| ||||||||
Stal Kunów | 1 — 1 | Góral Górno | 29 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 57' 1 — 1 Stal: 17 Góral: 1 Kartki także: Patryk Kowalik 79'. Trenerzy: Dynarek Marcin — Piotrowicz Damian.
|
Klasa okręgowa, Radom | ||||||||
Kolejka 27 | ||||||||
Orzeł Wierzbica | 1 — 0 | Jodła Jedlnia-Letnisko | 28 MAJ | 11:00 | ||||
Drogowiec Jedlińsk | 4 — 0 | Proch Pionki | 28 MAJ | 17:00 | ||||
33 bramek | Marcin Dynarek (31 + 2 k.) (Stal) |
29 bramek | Robert Radek (28 + 1 k.) (Góral) |
27 bramek | Rafał Krzysztofik (22 + 5 k.) (Piaskowianka) |
26 bramek | Krystian Moskal (23 + 3 k.) (Orlęta) |
21 bramek | Bartłomiej Równicki (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 23 | ||||||||
Orlicz II Suchedniów | 0 — 1 | Partyzant Radoszyce | 28 MAJ | 14:00 | ||||
0 — 1 50' Orlicz II: 1 Partyzant: 31 Trenerzy: Kabała Rajmund — Niemiec Marcin.
| ||||||||
Tęcza Gowarczów | 2 — 4 | Astra Piekoszów | 29 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 56' 2 — 2 2 — 3 2 — 4 81' Tęcza: 1 Astra: 12 Trenerzy: Skowron Paweł — .
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 1 — 0 | Skała Tumlin | 29 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 MSS-Klonówka: 12 Skała: 94 Trenerzy: Janicki Karol — Górecki Dariusz.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 5 — 1 | Victoria Mniów | 29 MAJ | 15:00 | ||||
Mniów | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 52' 4 — 1 5 — 1 Lechia: 1 Victoria: 31 Trenerzy: Łebek Daniel — Dejworek Piotr.
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 5 — 0 | ULKS Łączna | 29 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Sokół: 12 ULKS Łączna: 31 Trenerzy: — Żmijewski Tadeusz.
| ||||||||
Samson Samsonów | 0 — 4 | Polonia Białogon Kielce | 29 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 44' 0 — 3 0 — 4 74' Samson: 69 Polonia Białogon: 1 Trenerzy: Pawlik Jacek — KASPEREK PIOTR.
| ||||||||
W 4. minucie Polonia nie wykorzystała rzutu karnego. | ||||||||
Radiator$ Stąporków | 2 — 4 | KS Smyków | 29 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 60' 2 — 3 72' 2 — 4 77' Radiator$: 1 KS Smyków: 12 Trenerzy: Jedynak Sławomir — Mech Kamil.
| ||||||||
ARTYKUŁ: fanpage KS-u – kliknij w ten link. |
23 bramek | Grzegorz Grzegorski (21 + 2 k.) (Polonia Białogon) |
22 bramek | Marcin Supierz (21 + 1 k.) (MSS-Klonówka) |
20 bramek | Karol Piwowarczyk (18 + 2 k.) (Samson) |
16 bramek | Sebastian Wijas (Sokół) |
15 bramek | Sebastian Blicharski (Astra), Marcin Snoch (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 20 | ||||||||
Zieleń Żelisławice | 0 — 4 | GKS Imielno | 28 MAJ | 13:00 | ||||
0 — 1 15' 0 — 2 52' 0 — 3 60' 0 — 4 90' Zieleń: 12 GKS Imielno: 27 Trenerzy: Józefowski Karol — Ciekalski Robert.
| ||||||||
RELACJA NA ŻYWO: RegioWyniki – kliknij w ten link. | ||||||||
Partyzant Wodzisław | 4 — 3 | Victoria 2015 Skalbmierz | 28 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 2 — 2 3 — 2 4 — 2 4 — 3 Partyzant: 92 Victoria 2015: 12 Trenerzy: Gardiew Tomasz — Łakota Łukasz.
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 3 — 2 | GKS Kluczewsko | 29 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 69' 2 — 2 88' 3 — 2 Dąb: 99 GKS Kluczewsko: 1 Trenerzy: Szota Radosław — Dąbrowski Dariusz.
| ||||||||
LKS Bolmin | 4 — 2 | Start Słupia Jędrzejowska | 29 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 15' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 81' 4 — 2 LKS Bolmin: 12 Start: 12 Trenerzy: Hańćko Tomasz — Koprowski Adrian.
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 3 — 2 | Zryw Skroniów | 29 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 75' 3 — 2 83' Zorza Tempo: 1 Zryw: 12 Trenerzy: Konat Rafał — Łoboda Robert.
| ||||||||
Gród Wiślica | 1 — 1 | Wisła Nowy Korczyn | 29 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 83' 1 — 1 Gród: 1 Wisła: 1 Trenerzy: Maj Kamil — Misiewicz Łukasz.
|
20 bramek | Adrian Koprowski (Start), Kamil Woliński (18 + 2 k.) (GKS Imielno) |
17 bramek | Kamil Maj (Victoria 2015) |
16 bramek | Mateusz Kądzielski (Victoria 2015), Damian Waligóra (LKS Bolmin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 20 | ||||||||
Piast Osiek | 1 — 7 | Koprzywianka Koprzywnica | 28 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 41' 0 — 3 0 — 4 0 — 5 60' 0 — 6 78' 1 — 6 1 — 7 89' Piast: 1 Koprzywianka: 1 Trenerzy: Kiciński Tomasz — Gawroński Wojciech.
| ||||||||
GKS Obrazów | 1 — 4 | Nidzianka Bieliny | 29 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 15' 1 — 1 1 — 2 38' 1 — 3 40' 1 — 4 80' GKS Obrazów: 1 Nidzianka: 1 Trenerzy: Lipiec Damian — Pindral Mateusz.
| ||||||||
KS Tarłów | 7 — 1 | Baszta Rytwiany | 29 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 66' 6 — 1 7 — 1 KS Tarłów: 1 Baszta: 95 Trenerzy: Lipowski Jarosław — Sitek Tomasz.
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 1 — 1 | UKS Baćkowice | 29 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 30' 1 — 1 Zryw: 1 UKS Baćkowice: 1 Trenerzy: Rączkowski Jacek — Chruściel Grzegorz.
| ||||||||
WIDEO: bramka dla UKS – kliknij w ten link. | ||||||||
ZDJĘCIA: kliknij w ten link. | ||||||||
Arka Pawłów | 4 — 0 | LZS Samborzec | 29 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Arka: 1 LZS Samborzec: 99 Trenerzy: Kalista Mirosław — Burakowski Mateusz.
| ||||||||
ARTYKUŁ: kliknij w ten link. | ||||||||
GKS Świniary | 1 — 2 | Kamienna Brody | 29 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 42' 1 — 1 1 — 2 88' GKS Świniary: 20 Kamienna: 1 Trenerzy: Krawczyk Dariusz — Wójtowicz Tomasz.
| ||||||||
TRANSMISJA WIDEO: kliknij w ten link. | ||||||||
TRANSMISJA WIDEO: 2. połowa – kliknij w ten link. |
44 bramek | Mirosław Kalista (Arka) |
21 bramek | Rafał Kaśniewski (GKS Obrazów) |
20 bramek | Damian Mądry (19 + 1 k.) (LZS Samborzec) |
16 bramek | Robert Misiak (Piast) |
12 bramek | Jan Szymański (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 20 | ||||||||
Moravia II Morawica | 3 — 2 | Zryw Łopuszno | 28 MAJ | 18:00 | ||||
0 — 1 30' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 62' 3 — 2 Moravia II: 2 Zryw: 1 Trenerzy: Detka Damian — Zagurowski Bartosz.
| ||||||||
OKS Instal Michałów Starachowice | 5 — 2 | Płomień Wólka Kłucka | 29 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 33' 3 — 2 76' 4 — 2 5 — 2 Instal: 12 Płomień: 44 Trenerzy: Koprowski Kamil — Szczurek Jarosław.
| ||||||||
Granat Borki | 6 — 1 | Sparta Strawczynek | 29 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 Granat: 18 Sparta: 1 Trenerzy: Jas Krystian — .
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 2 — 3 | Polanie Pierzchnica | 29 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 63' 2 — 2 2 — 3 90' Top-Spin: 12 Polanie: 22 Trenerzy: Wąsowicz Marcin — Staszewski Michal.
| ||||||||
Czarnovia Kielce | 12 — 0 | KS Kamienna Wola | 29 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 12 — 0 Czarnovia: 1 KS Kamienna W.: 1 Trenerzy: Trela Mariusz — Boruń Zbigniew.
| ||||||||
GLKS Fałków | 1 — 1 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 29 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 44' GLKS Fałków: 1 Politechnika Św.: 1 Trenerzy: Jarząb Kamil — Obarzanek Artur.
|
34 bramek | Kamil Koprowski (Instal) |
20 bramek | Michał Staszewski (Polanie) |
18 bramek | Krystian Kmiecik (Sparta), Tomasz Resiak (Zryw) |
15 bramek | Kamil Marek (14 + 1 k.) (Czarnovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 7 — 1 | Unia Małogoszcz | 28 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 63' 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 Nidzica: 5 Unia: 1 Trenerzy: Czajka Paweł — Jarmuda Sławomir.
| ||||||||
Deko Włoszczowa | 2 — 2 | Jawornik Gorzków | 28 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 42' 2 — 2 62' Deko: 1 Jawornik: 24 Trenerzy: Kosowski Włodzimierz — Sender Andrzej.
| ||||||||
W 90. minucie Michał Kozioł (Jawornik) nie wykorzystał rzutu karnego (strzał niecelny). | ||||||||
Nida Sobków | 1 — 4 | GKS Solec-Zdrój | 29 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 30' 0 — 2 39' 0 — 3 63' 0 — 4 83' 1 — 4 Nida: 12 GKS Solec-Zdrój: 1 Trenerzy: Ślusarczyk Tomasz — Ból Augustyn.
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 3 — 1 | LZS Czarnocin | 29 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 76' Strzelec: 12 LZS Czarnocin: 26 Trenerzy: Czyszczoń Tomasz — Jajeśniak Łukasz.
| ||||||||
ZDJĘCIA: kliknij w ten link. | ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. |
18 bramek | Paweł Czajka (Nidzica), Dominik Jaworski (Nidzica) |
13 bramek | Mateusz Godzic (12 + 1 k.) (Strzelec) |
12 bramek | Hubert Gajek (Vitalpol) |
10 bramek | Patryk Gajek (Vitalpol), Hubert Pietras (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
Marol Jacentów | 2 — 2 | Cukrownik Włostów | 28 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 23' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 74' Marol: 1 Cukrownik: 1 Trenerzy: Koterbski Mateusz — Dywan Andrzej.
| ||||||||
GKS Iwaniska | 0 — 4 | GTS Raków | 28 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 0 — 4 88' GKS Iwaniska: 1 GTS Raków: 94 Trenerzy: Tomaszewski Konrad — Baran Janusz.
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 9 — 1 | Wodnik Styków | 29 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 8 — 1 65' 9 — 1 Ester: 12 Wodnik: 1 Trenerzy: Paszyński Piotr — Gadecki Piotr.
| ||||||||
Agricola Łoniów | 7 — 0 | Stal II Kunów | 29 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Agricola: 1 Stal II: 12 Trenerzy: Szkutnicki Witold — Jałocha Jarosław.
| ||||||||
ZDJĘCIA: kliknij w ten link. | ||||||||
SKRÓT MECZU: fanpage Agricoli – kliknij w ten link. |
28 bramek | Daniel Kuciński (Agricola) |
22 bramek | Przemysław Kot (GKS Iwaniska, Agricola) |
17 bramek | Mariusz Fabjański (Łazy) |
16 bramek | Mateusz Koterbski (Marol), Szymon Michta (Łazy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
I liga kobiet | ||||||||
Kolejka 22 | ||||||||
UKS 3 Staszkówka Jelna | 1 — 2 | UKS SMS II Łódź | 29 MAJ | 13:00 | ||||
Skra Ladies Częstochowa | 1 — 6 | Pogoń Tczew | 29 MAJ | 13:00 | ||||
II liga kobiet, gr. południowa | ||||||||
Kolejka 22 | ||||||||
Bielawianka Bielawa | 5 — 0 | Wanda Kraków | 28 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Bielawianka: 4 Wanda: 36 Trenerzy: Głogowski Sebastian — Szot Krzysztof. | ||||||||
Podgórze Kraków | 2 — 0 | Prądniczanka Kraków | 29 MAJ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Podgórze: 1 Prądniczanka: 22 Trenerzy: Sołtysińska Katarzyna — Sędor Piotr. | ||||||||
KSP Kielce | 3 — 2 | KKP Unia Lublin | 29 MAJ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 21' 1 — 2 40' 2 — 2 3 — 2 KSP Kielce: 21 KKP Unia: 99 Trenerzy: Tekiel Łukasz — Knap Jakub.
| ||||||||
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola | 1 — 1 | Sokół Kolbuszowa Dolna | 29 MAJ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 Pogoń-Ekolog: 5 Sokół: 2 Trenerzy: Kochelak Krzysztof — Grabiec Tomasz. | ||||||||
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | 0 — 2 | Respekt Myślenice | 29 MAJ | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 75' Ostrovia 1909: 1 Respekt: 1 Trenerzy: Pawlak Łukasz — Senderski Przemysław. |
27 bramek | Zuzanna Węglarz (Respekt) |
25 bramek | Karolina Tylak (Bielawianka) |
14 bramek | Katarzyna Brzeska (Bielawianka) |
13 bramek | Małgorzata Knuła (Ostrovia 1909) |
12 bramek | Maria Dziadkowiec (Respekt), Małgorzata Kot (Sokół), Maja Oleszczuk (KKP Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga kobiet | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 2 — 0 | KSP II Kielce | 28 MAJ | 18:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 KP KSZO 1929: 1 KSP II: 54 Trenerzy: Kroczek Szymon — Tekiel Łukasz.
| ||||||||
Hetmanki Włoszczowa | — | eSKa Skarżysko-Kamienna | 29 MAJ | 17:00 | ||||
Top-Spin Promnik | 3 — 0 | Wisła Nowy Korczyn |
26 bramek | Patrycja Szymańska (KP KSZO 1929) |
23 bramek | Wiktoria Latała (KP KSZO 1929) |
15 bramek | Beata Pietrzyk (KSP II) |
5 bramek | Patrycja Ślizak (KSP II) |
4 bramki | Angelika Czeszek (Top-Spin), Małgorzata Kowalczyk (Hetmanki), Maja Zawolik (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Zaostrzone moderowanie
Od tego tygodnia mocniej będą moderowane komentarze.
Powstrzymaj się od wulgarności, wyzwisk i obrażania innych.
Od tego tygodnia mocniej będą moderowane komentarze.
Powstrzymaj się od wulgarności, wyzwisk i obrażania innych.